Blog
dobrezycie
Wojtek
29 obserwujących 4688 notek 1662753 odsłony
Wojtek, 11 czerwca 2017 r.

Było kiedyś ZOMO...

380 15 1 A A A


Jeżeli dzisiaj ktoś dopomina się powstrzymania kolejnych miesięcznic "katastrofy smoleńskiej" - to głównym celem tych protestów jest wyciszenie sprawy wymordowania polskich oficerów zdradziecko internowanych po 17 września 1939 roku i zamordowanych strzałem w potylicę. Nie wiemy, jak to odbywało się wiosną 1940 roku, jednak ślady tej zbrodni sugerują, że dokonano jej w piwnicy budynku NKWD. W chwili wejścia przez drzwi katowni, oficerowie musieli schylić głowę - bowiem w świetle drzwi znajdowała się belka utrudniająca wejście w pozycji wyprostowanej.

Na tę chwilę czekał czekista z pistoletem i strzelał do wchodzącego w potylicę. Dlatego niemal wszystkie zwłoki mają wspólną cechę - wlot pocisku znajduje się z tyłu głowy a wylot na wysokości czoła wyrzucał z czaszki część mózgu...

Głowę ofiary zawijano workiem, aby wylewająca się z ciała krew przypadkiem nie ostrzegła kolejnych więźniów odprowadzanych na śmierć. Zwłoki umieszczano w dużych wykopach, posypywano je wapnem a po likwidacji więźniów miejsce masowych grobów zalesiono. Wyrastające tam przez ponad pół wieku drzewa miały zatrzeć pamięć o zbrodni Stalina na polskich oficerach.

Taka jest prawda o "smoleńskich miesięcznicach".

Oskarżanie osób uczestniczących w tych mszach o zajęcie miejsca "oddziałów ZOMO" jest ogromną manipulacją polityczną w celu zatarcia prawdy historycznej. Każdy, kto bierze czynny udział w antymanifestacjach wobec ludzi wprowadzających państwo prawa i sprawiedliwości - są aparatczykami uległej Moskwie PZPR. W okresie "komuny" żartowano, że główny zarząd PZPR mieści się w Moskwie... a przykład wodza solidarności z 1980 roku ciągle budzi kontrowersje.

Teraz już wiemy, że Lech Wałęsa został wytypowany do pokierowania strajkiem zgodnie z oczekiwaniami służb bezpieczeństwa. Oznacza to, że wielu inicjatorów strajków w poszczególnych przedsiębiorstwach komunikacji miejskiej na terenie kraju mogło być powiązanych ze służbami bezpieczeństwa - przecież ktoś pierwszy musiał zawrócić autobus czy tramwaj pełen ludzi i zjechać do zajezdni. Gdyby nie było "tego pierwszego" - to nikt by nie zjechał z linii.

Tu trzeba też pamiętać - co znaczy duże miasto bez komunikacji publicznej... Nie wierzę, by sami motorniczowie czy kierowcy po prostu porzucili pasażerów, by nie wozić ich przez miasto, gdzie z jednej końcówki na drugą przejazd trwa około godziny... Bez zorganizowanej inspiracji na pewno nie byłoby strajku w sierpniu 1980 roku.

W tamtym czasie każda próba protestu wiązała się z odłączeniem telefonów od sieci połączeń - co wykluczało możliwość telefonicznego porozumienia się na odległość a benzyna czy olej silnikowy do samochodów były reglamentowane w ilości maksymalnie 45 litrów miesięcznie na samochód o pojemności większej niż 1000 ccm

Jak w takich warunkach można było wywołać ogólnopolski strajk bez przyzwolenia władzy ?


 
Opublikowano: 11.06.2017 20:55.
Autor: Wojtek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

O mnie świadczą moje słowa...

Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
FreeWebsiteTranslation.com

Geo Visitors Map 1 tracker

1 I - 31 XII 2017 - monitoring pozycji

Średnia liczba odsłon (miesięcznie)
w 2017 r. - 8950.

w 2016 r. - 14 480
w 2015 r. - 10 760
w 2014 r. - 16 620
w 2013 r. - 17 160

free counters

Mój fotoblog :
Wrocław, 'spacer'


Zobacz moje fotografie :


1
tracker

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Propozycja 3 x 15 % jest propozycją z października 2015. Natomiast koncepcja 3 x 15 utknęła w...
  • Nie wiem, czy w świetle ostatnich wydarzeń można nadal uważać, że Grzegorz Schetyna to...
  • Uważam, że upamiętnienie wizyty polityka tej klasy, jak Jarosław Kaczyński w obiekcie o...

Tematy w dziale Polityka