Blog
Patrzone z Kanady
DotCa
DotCa Wlasciciel biznesu, mąż żony
3 obserwujących 243 notki 111025 odsłon
DotCa, 7 grudnia 2017 r.

O tym jak Ruskie badają mocz a jak badają katastrofy

186 4 0 A A A

Salonowi trole smoleńscy powielaja systematycznie frazes, w którym twierdzą że badanie Katastrofy Smoleńskiej prowadzone przez ruskich speców, było niezwykłym i wyjątkowym wysiłkiem badawczym przez co  Katastrofa Smoleńska osiągneła miano  “najlepiej zbadanej” katastrofy lotniczej wszechczasów.

Niestety temat rekonstrukcji rządu przesłonił Polakom wszytkie istotne informacje, jak również tą że Rosja jest wykluczona z zawodów olimpijskich za to że rosyjskie państwo i rosyjskie służby brały udział w masowym fałszowaniu procesu badania moczu zawodników biorących udział w poprzedniej olimpiadzie.

Badanie moczu w Rosji nie ma oczywiście bezpośredniego związku z badaniem Katastrofy Smoleńskiej, pozwala jednak mieć uzasadnione wątpliwości odnośnie czegokolwiek, lub jakiejkolwiek informacji pochodzących od rosyjskich służb, od rosyjskiego państwa lub intytucji  typu MAK dla przykladu.

Jak ktoś im ufa to niech sobie ufa ja nie ufam Ruskom za grosz. Ten słynny sejf zabezpieczony kawałkiem poślinionego papieru z myślą o uniemożliwieniu dostȩpu osób trzecich do czarnych skrzynek w trakcie całonocnego przechowania stanowi dla mnie najwiekszą zagadke procesu badania katastrofy oraz źródło moich wątpliwości. No bo dlaczego siȩ tak uparli żeby pokazywać w telewizji to “plombowanie” sejfu ....

Interesującym jest to że istnieje cała gama metod sfałszowania wyników badań czegokolwiek w tym badania moczu, jednak rosyjskie służby wybrały metodȩ najprymitywniejszą, co świadczy o niebywałej arogancji i niezwykle wysokim poziomie poczucia bezpieczeństwa wśód oficerów  służb specjalnych.

Metoda ruska badania moczu polegała na tym że do labolatorium wnoszono i ksiȩgowano aktualne próbki moczu zawodników, ktore nastȩpnie przez specjalna dziurȩ w ścianie były wymieniane na próbki “czyste”. Próbki “czyste” były nastepnie badane  demonstrując nieobecność czegokolwiek co mogłoby zdydkwalifikować zawodnika.

W tym miejscu brakuje mi słów żeby dokończyć swoją notke,  nie mogȩ. tym samym zaoferować jakąkolwiek puenty.

Opublikowano: 07.12.2017 11:07. Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 11:16.
Autor: DotCa
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

1.Pisanie notek jest zajȩciem pasjonującym i poznawczym. 2.Traktuje to jako rozrywke, czȩsto jako odskok od bierzących problemów i nie mam tu żadnych aspiracji publicystycznych. 3. Wybaczam Prez. Komorowskiemu jego ortografiȩ wiȩc też proszȩ o wybaczenie za moja. 4. Na pytanie po co pisze notki odpowiadam: nie wiem,

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @andrzej.roman  Do szkol pan chodzil, taaaak?
  • @Amstern  Ales Ty glupi nawet jakby chcieli odszczekac to nie ma podstaw. Tam wszytko...
  • Tak jak pija tutejsi Kandayjczycy pochodzacy z Wysp Brytyjskich to zaden Polack ich nie pokona....

Tematy w dziale Polityka