Blog
Patrzone z Kanady
DotCa
DotCa Wlasciciel biznesu, mąż żony
4 obserwujących 261 notek 116879 odsłon
DotCa, 14 lutego 2018 r.

Frasyniuk, Frasyniuk, Frasyniuk....

239 11 0 A A A

Całe media huczą Frasyniukiem.

Na portalu S24 pojawiło siȩ już kilkanaście notek, oczekujȩ rownież że Komisja Europejska wyda jakies orzeczenie o łamaniu praw człowieka w Polsce. Czy bȩdą straszyć nas znów jakimś artkułem?

No cóż, ludzie kretynieją podobno z wiekiem, bo trudno jest uwierzyć żeby normalny dojrzały człowiek,  szanujący samego siebie, dobrowolnie wydawał siȩ na takie pośmiewisko jak robi to Frasyniuk, a co mnie dziwi najbardziej,  to taka sytucja w której media i wiȩkszość komentatorów S24 traktuje tego gościa w dalszym ciagu poważnie,  nawet wtedy  kiedy on mówi otwartym tekstem “uwaga jestem czubem”.

Frasyniuk w swojej retoryce  “opozycyjnej” nie ma żadnego argumentu który miałby jakikolwiek sens.  Frasyniuk nie ma też oczekiwanego poparcia wśród ludu, wiȩc jest ofiarą totalnej porażki. 

Pomimo 100% wsparcia jego idei przez silne badz co badż media polskojȩzyczne, TVN. Polsat, GW, to wszytko okazało siȩ być za mało, Frasyniuk zadecydował i dokonal rzutu na taśmȩ, ot i mamy widowisko i temat zastȩpczy.

Opublikowano: 14.02.2018 13:50.
Autor: DotCa
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

1.Pisanie notek jest zajȩciem pasjonującym i poznawczym. 2.Traktuje to jako rozrywke, czȩsto jako odskok od bierzących problemów i nie mam tu żadnych aspiracji publicystycznych. 3. Wybaczam Prez. Komorowskiemu jego ortografiȩ wiȩc też proszȩ o wybaczenie za moja. 4. Na pytanie po co pisze notki odpowiadam: nie wiem,

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Ulryk  jesli chodzi o teorie spiskowe to bedzie tu duze pole do popisu i ludzie beda mogi sie...
  • Nie widze p[owodu dla ktorego nie powinna byc to osobna sila. Dlaczego pan sugeruje ze maja oni...
  • @detoxic Cieszy to ze jest coraz wiecej rozsadnych komentarzy. Takich jak powyzej. Poza tym jakos...

Tematy w dziale Społeczeństwo