Sowi Jar
Sam nie dam sobie "bana".
3 obserwujących
68 notek
17k odsłon
205 odsłon

Teologia według aktywistów LGBT...

Wykop Skomentuj25

   Krótko i zwięźle - Jezus jest jedną z trzech Osób i jest Bogiem. Nie może istnieć żadna sprzeczność pomiędzy słowami Boga zawartymi w Starym Testamencie a słowami Jezusa i wszystko co zostało powiedziane, potępienie każdej nieprawości, każdej dewiacji, wszelkie zapowiedziane konsekwencje propagowania zboczeń - to wszystko pozostaje w mocy. Wszelkie powoływanie się przez aktywistów LGBT na rzekome miłosierdzie dla dewiantów jest bluźnierstwem a w świetle prawa to obraza uczuć religijnych.

   Twierdzenie, że wśród dewiantów zgromadzonych pod sztandarami LGBT są osoby wierzące przypomina, iż Szatan także wierzy w Boga. 

   A miłosierdzie dotyczy tylko tych, co za swe popełnione grzech żałują, mają silną wolę poprawy i zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy... "idź i nie grzesz więcej". 

   To jest elementarz wiary chrześcijańskiej i wara wam od naszych symboli połączonych z symbolami narodowymi - w polskiej dewizie pierwszy jest Bóg i dopiero potem Honor i Ojczyzna, które bez Boga pozbawione byłyby jakiejkolwiek wartości.

   Ostrożnie, bo czara się powoli dopełnia i może się przelać!

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo