Sowi Jar
Sam nie dam sobie "bana".
3 obserwujących
200 notek
39k odsłon
  176   1

Zbrodniczy "humanitaryzm".

   Nie spotkałem do tej pory próby zdefiniowania, czym właściwie jest migracja wywołana przez politykę "Willkommen" Angeli Merkel i obecnego naporu na naszą granicę. Jak motywy Niemców były jasne - oczekiwali napływu osób wykształconych z krajów arabskich, azjatyckich i afrykańskich, co samo w sobie jest zbrodnią drenażu i tak ubogich w ludzkie zasoby intelektualne krajów, tak to, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej jest otwartym konfliktem czterech kultur i moralności.

   Należy podziwiać cynizm osób opowiadających o pomocy osobom potrzebującym. Tych, dla których propagowanie migracji w krajach ubogich jest źródłem wcale nie najgorszego życia i wcale godziwego utrzymania. Oczywiście pod wrażeniem różnych uchodźczych "Harlekinów" pojawiają się także osoby, które w przekonaniu słuszności poświęcają swój czas i czasami zasoby finansowe podczas, gdy powinny widzieć, że są cynicznie wykorzystywane.

   Najprostsze pytanie brzmi : Kto jest odpowiedzialny za tysiące osób, które utonęły w Morzu Śródziemnym, za zmarłych w drodze i tych którzy kryjąc się w lasach przed odnalezieniem przez SG i oczekujący na kuriera do Niemiec zmarli? Poszukując odpowiedzi na to pytanie możemy dojść do nieoczekiwanych wniosków. Czy przyczyną tych śmierci jest działanie jakiś służb państwowych, czy są one skutkiem działania tych, co podtrzymują mit łatwego życia w Europie i stymulują ludzi do migracji?

    Wszyscy znamy zdjęcie dziecka na plaży greckiej wyspy (inscenizowane), które utonęło... Ale nikt nie odważy się zapytać, jak to jest, że ojciec w doskonałej kondycji przeżył. A wystarczy trochę poznać mentalność koraniczną i nie odczuwać wyrzutów sumienia typowych dla kultury chrześcijańsko-rzymskiej wzbudzanych przez reprezentantów kultury postmodernistycznej, dla zwykłego zysku. Podstawą manipulacji człowiekiem jest wzbudzenie w nim poczucia winy i nie jest ważne, czy to poczucie winy ma podstawy rzeczywiste, czy jest urojone i narzucone przez osobę, która chce nad nami zapanować.

    Osoby, które mają niewiele wspólnego z chrześcijaństwem wypowiadają się autorytatywnie na temat wartości i wiele osób, nawet duchownych, daje się ponieść tej narracji nie zważając na oczywiste przekłamania i nieprawdy. Jest to sytuacja podobna do tej, gdy powołują się na tolerancję i miłosierdzie dla parad promujących dewiacje a nikt nie śmie przytoczyć słów, iż dla każdego, kto niesie zgorszenie lepiej byłoby kamień młyński uwiązać sobie u szyi i się utopić... Takie słowa to mowa nienawiści.

   To dwójmyślenie i cynizm można było ostatnio zaobserwować, gdy imigrantka poroniła i te same osoby, dla których aborcja, czyli świadome zabicie dziecka... przepraszam - pozbycie się płodu, jest radosnym aktem rozpaczały na d śmiercią dziecka, nie płodu i tragedią matki. Ale znów nie padło pytanie, dlaczego kobieta w ostatnich dniach przed porodem jest pchana razem z już posiadanymi dziećmi przez męża przez zieloną granicę. Nie możemy stosować naszych, pochodzących z korzeni cywilizacji europejskiej norm, do osób o całkiem innym systemie wartości (koranicznej mentalności) wspomaganych przez postmodernistycznych burzycieli porządku. 

    Osoby typu Merkel, Ochojska, Jachira, Szczerba... te osoby ponoszą odpowiedzialność nie tylko za to, co przydarza się imigrantom i za wszystkie czyny, których się dopuszczają.

    Do Europy dotarł ponad milion imigrantów i licząc skromnie, jedynie 5 tysięcy dolarów od osoby, to ta imigracja spowodowana przez tzw. Organizacje Humanitarne wydrenowała najuboższe kraje na gigantyczną dla nich kwotę co najmniej 5 miliardów dolarów. Te pieniądze trafiły do przemytników a buc może także częściowo do wspomnianych organizacji zamiast służyć odbudowie i rozwojowi tych krajów. I jeszcze jedno - osoby naprawdę potrzebujące pomocy są w obozach w Turcji, Libanie, Erytrei. Ich nie stać na migrację a pieniądze wywiezione z tych krajów mogłyby im zapewnić przeżycie, tam jest potrzebna pomoc. I jeśli pani Ochojska chce zobaczyć mordercę niewinnych to niech spojrzy w lustro a w narożniku przyklei zdjęcie promotorki Tuska.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale