OPOWIEŚCI ŚMIESZNE I STRASZNE
Tylko tchórze się nie śmieją!
5 obserwujących
75 notek
29k odsłon
  108   1

Patriotyzm to mit czy wartość naturalna?

Patriotyzm, wolność i własność to pojęcia ignorowane przez lewaków!

Patriotyzm, wolność i własność to pojęcia ignorowane przez lewaków! Młodzi ludzie są dziś tak przesiąknięci liberalizmem i neomarksizmem, że nie rozumieją związku między patriotyzmem a wolnością i własnością. Własność to pojęcie najbardziej niebezpieczne w ideologi neomarksistowskiej, gdyż łączy się ono z pojęciem wolności opartej o prawo i praworządność.

To prawo gwarantuje respektowanie własności, a ona jest podstawą tożsamości człowieka i narodu. Tu chodzi o własność w szerokim pojęciu, nie tylko materialnym, ale duchowym i ideowym.

Patriotyzm opiera się właśnie na prawie do własności ziemi, do tradycji i kultury, a te treści powinno zabezpieczać i chronić powszechne prawo.

Zatem istnieje logiczny związek między patriotyzmem, własnością i wolnością, lecz wielu młodych ludzi nie rozumie tego i uważa, że największym objawem wolności jest np. prawo do zmiany płci, a przy tym twierdzą, że prawo naturalne, porządek natury oraz tradycja, w tym patriotyzm, to przeżytek.

Polaku!
Pamiętaj, że niewolnik nie ma ojczyzny, nie ma tradycji, nie ma własności ani kultury.

Dlatego lewactwo, które chce zagarnąć świat dla siebie, walczy z patriotyzmem, bo stoi on na przeszkodzie w budowaniu nowej cywilizacji słodkiego niewolnictwa.
Lewacy to neomarksiści, a tacy nie uznają patriotyzmu, wolności i własności. Komunizm to negacja tych wartości. 

 

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo