OPOWIEŚCI ŚMIESZNE I STRASZNE
Tylko tchórze się nie śmieją!
5 obserwujących
75 notek
29k odsłon
  403   1

Zobaczcie tę fotografię i zastanówcie się, w jakich czasach żyjemy

Zobaczcie tę fotografię i zastanówcie się, w jakich czasach żyjemy! Oto śmietnik przy głównym wejściu na cmentarz w polskiej miejscowości znanej z walorów uzdrowiskowych (nazwy nie podaję specjalnie).

image

Fot. autor

Zdjęcie wykonałem w 2021 roku i to w czasie najważniejszych chrześcijańskich świąt, czyli Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Tu nie chodzi o śmieci, czy zanieczyszczanie środowiska tylko o pewną semantykę: cmentarz nie ma nic wspólnego ze śmieciami, albo  o to chodzi, aby śmierć traktować jako zarzynanie bydła a  miejsca pochówków jako wysypisko odpadów.


Czy to jest przypadek, czy celowe działanie powstałe wskutek tej laickiej rewolucji kulturowej?

Brak  szacunku do zmarłych jest objawem lewackiej laicyzacji życia, wyrazem braku wiary w ideę, że przez śmierć człowiek przechodzi do lepszej rzeczywistości, a to łączy się z wiarą w nielubianego dziś Boga przez amatorów cielesno-analnej miłości. 

Dzisiaj są  to śmietniki przy cmentarzach, kremy na twarz zrobione na bazie płodów aborcyjnych, a jutro będzie  sprzedaż pizzy i prezerwatyw  w holu krematorium, czyli spalarni ciał w nowoczesnych i skomputeryzowanych zakładach pogrzebowych...

A tempora, o mores!


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale