Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1048 notek
3121k odsłon
1182 odsłony

"Nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce" - Andrzej Duda

Andrzej Duda/ Wikipedia
Andrzej Duda/ Wikipedia
Wykop Skomentuj27

I stało się na co tak długo Polacy czekali. Prezydent RP Andrzej Duda wreszcie zajął stanowcze stanowisko na fakt bezczelnej ingerencji Unii Europejskiej i jej agend w Polską Konstytucję i reformy sądownictwa.

"- Próbują nam dzisiaj odebrać nasze prawo do posiadania uczciwego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy. Nie pozwólmy, aby inni decydowali za nas. Musimy utrzymać w naszym kraju Izbę Dyscyplinarną Sądu Najwyższego " - powiedział dziś prezydent RP Andrzej Duda.

"Próbują nam dzisiaj to nasze prawo do posiadania uczciwego, dobrego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy, na wszystkie sposoby, odebrać. Nie pozwólmy na to, żeby inni decydowali za nas. My Polacy mamy prawo decydować o sobie samych i swoich sprawach; po to walczyliśmy o demokrację.."

"Jestem prezydentem RP. Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy"

 - oświadczył  dzisiaj prezydent  - co podaje dzisiejsza prasa w tym Niezależna.pl

No, wreszcie usłyszeliśmy konkrety z usta naszego Prezydenta RP, teraz konkrety należy przemienić w czyny i ani korku w tył, robić swoje. Nie może być w sądach żadna "nadzwyczajna kasta" sądy mają służyć Narodowi, sprawiedliwie orzekać a nie po znajomości, za kopertę i po telefonach. Polska nie może sobie pozwolić na anarchię w sądach i Targowicę, chaos w naszym kraju wszczynany na zamówienie UE, to byłby skandal. Brawo Panie Prezydencie RP, wreszcie usłyszeliśmy stanowczy głos naszego Prezydenta Polski.

Dziękuję Panie Prezydencie za zajęcie jasnego i jednoznacznego stanowiska! Ma Pan mój głos. Obcy i ich polscy poplecznicy niech rządzą u siebie, tu jest nasza Polska za którą nasi ojcowie i dziadowie przelewali krew.


Żródło :
https://niezalezna.pl

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale