Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1048 notek
3117k odsłon
371 odsłon

Czy wspieranie hejtu stało się sposobem na kampanię wyborczą opozycji ?

Domena publiczna
Domena publiczna
Wykop Skomentuj7

"Niezbyt liczna grupa przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji podczas przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy w Pucku krzyczała w jego kierunku m.in.: "zdrajca", "będziesz siedział" . Zamiast potępić takie zachowanie Małgorzata Kidawa-Błońska postanowiła jednak zadymiarzom... pogratulować! Po nagłośnieniu takiego zachowania głos w sprawie zabrała europoseł Beata Szydło. - Czy wspieranie takich zachowań jak hejt na głowę państwa podczas uroczystości państwowych w Pucku i Wejherowie jest sposobem na jej kampanię wyborczą" - pyta na Twitterze. Jak podaje Niezależna.pl


Oglądałem w internecie wystąpienie Prezydenta RP w Pucku z okazji 100 lecia zaślubin z morzem.Słyszałem krzyki, próbujące zagłuszyć wystąpienie Andrzeja Dudy.


Gdy wieczorem wczoraj zadzwoniłem do mego znajomego pracującego w Pucku z zapytaniem " Co tam się stało " odpowiedział mi tak cytuję " Kilku czerwonych UBeków, bydło komunistyczne z KOD, przywieżli autobusami do Pucka by zrobili zadymę na polecenie kichawy z błota. Narodowcy już im podzękowali gościnnie..."


Wydaje się że przeszkadzanie ( zagłuszanie) wystąpienia Prezydenta na oficjalnej uroczystości państwowej powinno być przez służby porządkowe "zneutralizowane". Nie mówiąc o inwektywach. Chyba ktoś nie dopełnił należnych mu obowiązków.To nie był wiec wyborczy. Mam nadzieje że zostaną wyciągnięte w stosunku do winnych zaniechań właściwe konsekwencje. Kidawa otoczona rozanielonymi UBkami! To obrazek żenujący. Uważam, że jej słupek wyborczy spadnie do jednocyfrówki i za burtę.Tak popapranego kandydata na ważny urząd jeszcze nie było! Ale to poziom PO!


KOD to organizacja i przybudówka PO /wielokrotnie uczestniczyli ręka w rękę na wspólnych marszach/, a więc jest to organizacja z którą PO współpracuje na płaszczyżnie politycznej. A Kidawa, której takie chamskie okrzyki, tej zorganizowanej grupy, się tak podobały, że póżniej obściskiwała się z nimi, sama sobie wystawiła świadectwo i wystawiła świadectwo swojej ewentualnej prezydentury.


Dlaczego członkowie KOD-u i Obywatele RP tak bardzo pokochali Rosję ?

Komitet Obrony Demokracji (KOD) – według Wikipedii to "Inicjatywa społeczna zainspirowana artykułem ogłoszonym 18 listopada 2015 na stronie portalu Studio Opinii przez dawnego działacza opozycji antykomunistycznej w okresie PRL, pisarza i publicystę, Krzysztofa Łozińskiego"


Manifestacje w Warszawie Komitetu Obrony Demokracji i innych miastach Polski, jak widzimy w mediach, gromadzi według szacunków wcale nie tyle osób co pokazywało TVN24 (skoro TVN szacuje, to znaczy że liczba ta jest zawyżona co najmniej dwukrotnie). Także w innych miastach KOD wyprowadza na ulice coraz mniej zwolenników. Mało tego, tym razem w wielu miejscowościach naprzeciw Komitetowi wyszły kontrdemonstracje. Wcześniej też miało to miejsce, jednak nie w takiej liczbie miast i nie w takiej skali. Po prostu ludzie zaczynają dostrzegać, że KOD broni interesów grupy odsuniętej od władzy, a nie zwykłych obywateli, których cała ta powtarzająca się uliczna szopka zaczyna coraz bardziej irytować.


KOD owi szkodzi również… sam KOD. Niedawno do sieci dostały się zwierzenia byłej koordynatorki Komitetu, która w dość długim tekście wyraźnie opisuje całą masę patologii występujących w tej organizacji, która (tu cytat): „od środka przypomina skrzyżowanie bagna z PZPN-em, na dodatek zarządzanego z drugiego fotela”. Tekst ten cały czas jest na profilu Facebook tej osoby. Zainteresowani, jeśli wkleją w wyszukiwarkę cytat, z łatwością znajdą i profil i całość posta. W każdym razie, ostatecznie dowodzi to, jak bardzo „społecznym” i „oddolnym” ruchem jest KOD.


Nie jest też żadnym wzorem do naśladowania pan Kijowski ( obecnie fryzjer), do którego przylgnęła już na dobre łatka Naczelnego Alimenciarza RP. Co ciekawe, były szef Komitetu deklarował, że nie stać go na uregulowanie zaległości. Nie przeszkodziło mu to jednak wybrać się na wycieczki do Strasburga by donosić na Polskę. No, chyba że ktoś ją temu panu zafundował. Być może KOD wcześniej zrobił zrzutę, podobną do tej z soboty, gdzie zbierali pieniądze do puszek. Wypadałoby jednak pamiętać, że zbiórkę publiczną trzeba zgłosić. Czy KOD to zrobił? Czy może, podobnie jak w przypadku bezprawnego wykorzystywania utworów muzycznych kilku artystów (ostro protestowali przeciw temu sami twórcy bądź ich spadkobiercy), ma to w poważaniu?


Jeśli chodzi o KOD to szydło całkiem wyszło już z worka. Cel jest jasny: chodzi o obalenie demokratycznego wyboru Polaków. Kto chce obalić? Też jest jasne. Przede wszystkim, ci którzy w wyniku zmiany władzy ponoszą największe straty. Dowodzi tym wszystkim jakieś szemrane towarzystwo spod znaku WSI, Palikota, b. płk. Mazguły, emerytowani esbecy, nawet krwawy Michnik wspiera tę menażerię. Jeśli w pochodach KODu uczestniczyli licznie różni ludzie, czy to nabici w butelkę czy oszczędni poznawczo, gdzie za 50 zł zostają dowożeni do miejsc  przyszłej zadymy

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale