Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1099 notek
3275k odsłon
450 odsłon

Narodowcy popierają Andrzeja Dudę

Wykop Skomentuj23

Czy organizatorzy Marszu Niepodległości poprą Andrzeja Dudę w 2 turze wyborów na Prezydenta RP ?  Wszystko wskazuję  ,że TAK się stanie w najbliższych wyborach Prezydenckich.

Brawo Narodowcy - dobry wybór !

Pamiętajcie że :

W powojennej Polsce zdarzyło się to po raz pierwszy i trzeba o tym mówić, trzeba ten fakt pokazywać. W powojennej Polsce jako jedyny Prezydent RP Andrzej Duda - głowa Polskiego Państwa, reprezentant nas wszystkich oddał na kolanach cześć Żołnierzom Wyklętym.

Stało się to o czym ci bohaterowie narodowi, bici, mordowani i poniżani przez ponad półwiecze przez komunistyczne władze wierzyli i marzyli. Stało się to iż ich ukochana Polska oddała im cześć i przywróciła godność ale nie ich godność, bo oni ją mieli , jak powtarzał Prezydent Andrzej Duda. Przywrócono wreszcie godność Polsce ! Przywrócono tę godność dzięki patriotom i ich niestrudzonej walce o Polskę.

"Odnalezienie szczątków pułkownika Zygmunta Szendzielarza, pamięć o Żołnierzach Niezłomnych i państwowe uroczystości pogrzebowe „Łupaszki” to przywracanie godności Polsce" - mówił  podczas uroczystości w kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach prezydent Andrzej Duda.
"Panie pułkowniku, spoczywaj w pokoju, wreszcie w rodzinnym grobie niech się Polska przyśni Tobie… piękna"

 a na temat Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w ubiegłym roku powiedział miedzy innymi cytuję :

"Powstanie być może nie osiągnęło zwycięstwa militarnego, ale wpisało się w wielką polską historię. I na pewno także dzięki bohaterstwu powstańców warszawskich możliwe było odzyskanie pełnej suwerenności pod koniec XX w., na przełomie lat 80. i 90. "

Chwała bohaterom !
Szacunek Prezydentowi RP - wielkiemu patriocie.

Żródło :

https://niezalezna.pl/338381-ostro-o-platformie-budce-i-trzaskowskim-szefowie-marszu-niepodleglosci-umizgi-zaklamanej-partii?fbclid=IwAR2Mal8u82ctaINBaj3IEuSyCZowL-pMC1iVYPm_M8ir6I35rpKpYVVxzlg

https://www.tvp.info/48761804/bosak-sytuacja-polityczna-uspokoi-sie-jak-wygra-andrzej-duda?fbclid=IwAR267kb4r4o3eRxN0NfRWfUFr8ib7mGvYU0nD2sce_pUMAQIfXUkigxXbyY


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka