Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1095 notek
3271k odsłon
398 odsłon

Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski- ja już wybrałem a ty ?

Wybory / materiały prasowe
Wybory / materiały prasowe
Wykop Skomentuj22

12.lipca 2020 roku głosujemy w II turze na Prezydenta RP. Ja już dokonałem wyboru- głosuję na Andrzeja Dudę, dlaczego nie na Rafała Trzaskowskiego ? - wyjaśniam poniżej.

W ostatnich dniach mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej kandydatowi PO - Trzaskowskiemu- po początkowym efekcie nowości Rafał okazuje się kompletną porażką. Poziom agresji prezentowany przez niego nie mieści się w akceptowanych ramach zachowań. Można powiedzieć że to wybitnie agresywny i prezentujący wrogą wobec niesprzyjającego otoczenia osobnik. Być może taka była zamierzona strategia Borysa Budki aby intelektualne i warsztatowe braki Trzaskowskiego przykryć jego agresywnymi atakami. Ale przesadzili. Na widok Trzaskowskiego wiele osób odczuwa niepokój. Na tym tle Andrzej Duda prezentuje się niezwykle pozytywnie - opanowany, pobłażliwie konkretny i gotowy do szybkiej odpowiedzi w każdej sytuacji. Brawo! To Andrzej Duda prezentuje cechy jakich oczekujemy od naszego prezydenta.

Wybory obnażyły słabości Trzaskowskiego - okazało się że on nie powinien piastować nawet stanowiska prezydenta Warszawy. Nie wyobrażam sobie żeby to pasmo ujawnionych porażek Rafała, jego nieudolności nie skończyły się referendum o odwołanie z obecnie zajmowanego stanowiska - dla dobra i bezpieczeństwa mieszkańców Warszawy.

Wymieniłbym cztery dyskwalifikujące elementy:

1 - spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego podczas pandemii poprzez ograniczenie liczby autobusów i zwiększenie przez to zagęszczenia pasażerów. To było działanie zupełnie odwrotne do tego które było oczekiwane w tej sytuacji.

2 - ucieczka na zwolnienie lekarskie na początku pandemii. Bardzo przepraszam ale takie postępowanie nie mieści się w głowie!!!

3. Karygodne zaniedbania które doprowadziły do tego że niemiecka firma państwowa zatrudniła do przewozu nas i naszych dzieci narkomana co spowodowało śmierć 1 osoby i poważne obrażenia wielu innych.

4- zalew fekaliami ulic miast i notoryczne zatruwanie odchodami Wisły - po wielu spektakularnych wydatkach na lgbt, na marsze gejowskie, po zmarnowaniu pieniędzy podatników na tandetne strefy relaksu z palet zdumienie może budzić fakt że ani HGW ani Trzaskowskie nie zrobili niczego aby uchronić mieszkańców Warszawy przed fekaliami. Przy okazji: spuszczanie kupy do rzeki panie prezydencie w nowoczesnej Europie już dawno przestało być akceptowalne. Co na to wyborcy z Płocka, Torunia, Włocławka, i okolic z ujścia Wisły? Czy nadal będziecie akceptować te przesyłki ze stolicy? Co na to obrońcy Mierzei Wiślanej zalewanej od lat warszawskimi fekaliami?

Wystarczy ? Zanim zagłosujesz pomyśl  czy wybierzesz Sok z Buraka, tęczę z ideologią LGBT z dewiantami sexu, Islamistami na ulicach i płynącym gównie w naszych rzekach. Czy wybierzesz nasze tradycje  narodowe, naszych bohaterów i ich dziedzictwo, patriotyzm i dobrobyt.

Moja rodzina i ja wybraliśmy Andrzeja Dudę !Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka