Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
27 obserwujących
1126 notek
3310k odsłon
550 odsłon

Kryminalista i bandyta z LGBT powodem zamieszek. Do więzienia dewiantów za łamanie prawa !

LGBT/materiały prasowe
LGBT/materiały prasowe
Wykop Skomentuj7

"Wczoraj policja zatrzymała Michała Sz. "Margot", wobec którego sąd zastosował uprzednio sankcje w postaci dwumiesięcznego aresztu tymczasowego. W związku z tym środowisko LGBT w Warszawie zorganizowało uliczne protesty. 48 uczestników zatrzymali policjanci. Dzisiaj, na znak "solidarności z Margot", protesty zapowiadane są w wielu miastach Polski, a także na Wyspach Brytyjskich. Duża manifestacja pod hasłem "Nigdy nie będziesz szła sama! Solidarnie przeciw queerfobii" ma się odbyć również w Warszawie..." Podaje Niezależna.pl

"Zatrzymano 48-osób najbardziej agresywnych. Zatrzymania dotyczą art. 254 par 1 KK: tj: Kto bierze czynny udział w zbiegowisku wiedząc, że jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuszczają się gwałtownego zamachu na osobę lub mienie. Osoby zatrzymano m.in. na Karkowskim Przedmieściu, jak również na ul. Wilczej w Warszawie. Wśród 48-osób zatrzymanych znajdują się także osoby, wobec których prowadzone będą także czynności dot. m.in. naruszenia nietykalności (1 osoba) uszkodzenia radiowozu oraz urządzeni nagłaśniających (3 osoby) znieważenia pomnika (1 osoba). O zatrzymaniach poinformowano niezwłocznie prokuraturę, a czynności procesowe będą realizowane z udziałem ustanowionych obrońców" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronach Komendy Stołecznej Policji.

Tymczasem środowiska LGBT zapowiadają na dziś protesty w wielu miastach Polski, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Lublinie czy Krakowie, a także poza granicami Polski - m.in. w Londynie i Edynburgu. Tam gdzie pedalstwa jest najwięcej.

Facet czujący się babą - jego sprawa, co to interesuje społeczeństwo. Facet jest kryminalistą, zamknięty do aresztu za napad i zniszczenie mienia. To zwykły BANDYTA ! zasłaniający się pedalstwem - jeszcze gorzej dla LGBT- czyli to kryminaliści i bandyci.

Policja robi swoje i chwała im za to. Kto łamie prawo odpowie przed prawem. Ale społeczeństwo powoli ma dość deptania ich wiary, religii, historii. Gorzej jak środowiska patriotów wyjdą na ulicę w obronie swoich Polskich wartości i przeciwko zbiegowisku, napadów na niewinnych ludzi i niszczenia mienia.

Dura lex sed lex !! bez względu czy to tęczowy , kolorowy , czarny czy biały !

 Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale