Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
27 obserwujących
1169 notek
3347k odsłon
296 odsłon

Jak Trzaskowski ponownie Wisłę zasrał. I ta osoba miała być Prezydentem RP

Trzaskowski/ materialy prasowe
Trzaskowski/ materialy prasowe
Wykop Skomentuj12

"Po ogłoszeniu przez Rafała Trzaskowskiego kolejnej awarii oczyszczalni ścieków "Czajka" w sieci zawrzało. Internauci nie zostawiają na prezydencie Warszawy suchej nitki. "Doroczna Naprawa Oczyszczalni", "Że mu się to nie nudzi", "Oops... I did it again", "Nawet nowych memów nie trzeba robić, tylko odkurzyć stare" - to tylko niektóre komentarze."

Poprzednia awaria układu przesyłowego doprowadzającego ścieki do oczyszczalni "Czajka" miała miejsce rok temu - pierwszy kolektor uległ awarii 27 sierpnia, drugi - 28 sierpnia. W jej efekcie nieczystości były zrzucane do Wisły. Wobec zagrożenia ekologicznego premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o budowie tymczasowego rurociągu, dzięki któremu ścieki znów trafiały do oczyszczalni. Po dzisiejszej awarii internauci nie zostawili na prezydencie Warszawy suchej nitki "-  Podaje w dniu dzisiejszym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/348951-trzask-prask-i-do-wisly-trzaskowski-oopsi-did-it-again-wysmiewany-za-czajke-zobacz-memy )

Ścieki leją się do Wisły tak samo, jak podczas pierwszej awarii kolektorów przesyłających nieczystości do oczyszczalni "Czajka". Do rzeki w wyniku kolejnej awarii wpada obecnie ok. 3 metrów sześciennych na sekundę. Poprzednia awaria układu przesyłowego doprowadzającego ścieki do oczyszczalni "Czajka" miała miejsce rok temu - pierwszy kolektor uległ awarii 27 sierpnia, drugi - 28 sierpnia i wtedy MPWiK rozpoczęło zrzut ścieków z części lewobrzeżnej Warszawy do Wisły. Do rzeki trafiało 3 tys. litrów nieczystości na sekundę. Wobec zagrożenia ekologicznego premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o budowie tymczasowego rurociągu, którym ścieki płynęły do oczyszczalni od 9 września. 14 września bypass osiągnął stuprocentową wydajność

Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie Polskę pod rządami tego osobnika ? A co by było w chwili jakiegoś zagrożenia z zewnątrz , oczywiście Trzaskowski poszedł by na urlop i wyjechał na Bermudy. Patrzcie wyborcy tego osobnika jeżeli jesteście w stanie cokolwiek zrozumieć w co wątpię przy waszym poziomie intelektualnym. Boże chroń Polskę przed takimi politykami jak Trzaskowski,ciary mam na plecach na myśl ze taki człowiek o mały włos nie został prezydentem RP wszystko by zburzył ,Polska by wyglądała jak Warszawa w 1945 roku.

Kto na tego kandydatka głosował w wyborach prezydenckich? Może jego wyborcy zrzucą się na naprawę awarii, niech pokażą "nową Solidarność" tworzoną przez kandydata-usterkę. Rafał, założenie kasku przed kamerami nie zrobi z ciebie inżyniera, daj spokój mieszkańcy miast leżących nad Wisłą od Warszawy do Gdańska "pozdrawiają cię" i zapraszają na szklankę wody zdrojowej "trzaskowianka".

Trzaskowskiego w końcu trzeba zawiesić na stanowisku prezydenta Warszawy , aresztować i osądzić . Powrócić do czasów budowy oczyszczalni - rozliczyć również Gronkiewicz-Walc za ten bubel budowlany . To zbrodnia ekologiczna więc czekam na reakcję tzw.ekologów różnej maści i samej UE .

I on chciał rządzić Polską? Jak zwykle Polskę ochroniła Matka Boska - Królowa Polski.

 Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale