Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1126 notek
3311k odsłon
1037 odsłon

Biedroń pluje na Polskę. Dewianci seksualni znowu zaatakowali nasz kraj. Polacy mówią dość

LGBT/ materiały prasowe
LGBT/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj15

Media w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/352232-biedron-pluje-na-polske-czarnecki-takie-porownanie-jest-absolutnym-skandalem )  piszą cytat :

" Robert Biedroń po raz kolejny w skandalicznych słowach oczernia Polskę i polski rząd. Europoseł Wiosny w rozmowie z Thomson Reuters Foundation powiedział, że prezydent Andrzej Duda odczłowiecza osoby LGBT. Co więcej, porównał obecną sytuację z tą sprzed II wojny światowej, kiedy „odczłowieczani byli Żydzi”. Przemysław Czarnek, poseł PiS, poinformował, że sprawę kieruje do prokuratury - czytamy dziś w "Gazecie Polskiej Codziennie".

To, co zrobił Robert Biedroń, to podstawa do natychmiastowego działania. Biedroń zaatakował wprost najwyższy konstytucyjny organ państwa – powiedział wczoraj Przemysław Czarnek w rozmowie z Dorotą Kanią na antenie Polskiego Radia 24.

To nie jest jedyny przykład,ze dewianci seksualni, komuniści i wszelkiej maści zdrajcy atakują Polskę na forum Unii Europejskiej.

Te czerwone szmaty nie mogą dojść do siebie po przegranych kolejnych wyborach, nie pierwszych i utraconym korycie gdzie okradali nas na potęgę. Sami atakują nas chrześcijan co dziennie, a ten szmaciarski gej już jest tak zdegenerowany, że sam nie wie co wyczynia, i na taką kanalię to tylko prokuratura, zresztą tak jak na nich wszystkich dzikusów i zboków z LGBT.

Wiedzą, że nie uda im się w Polsce wprowadzić swojej dzikiej ideologii więc chcą zniszczyć Rząd i Polaków jak niegdyś Hitler. Przekroczyli już dawno czerwoną kreskę, i należy wreszcie z gnojami zrobić porządek, nigdy nic do nich nie miałem jak się gzili w domach i wymiatali sobie kominy, ale teraz już za wiele jest ataków na nasze państwo i na nas. Należy to odpowiednimi Ustawami uporządkować, nic mnie nie obchodzi co te mendy kolorowe robią w swoich domach, ale na ulicach i w szkołach nie będą deprawować naszych dzieci i wnuków, zakazać tym szmaciarzom swoich wygłupów na ulicach wreszcie jak zrobiły to inne kraje, m.in. Węgry.

  "Nie pozwolimy aby nasze dzieci były deprawowane i wreszcie my zrobimy z nimi porządek jak Rząd nie potrafi, a wtedy będzie dużo gorzej jak dostaną na co zasłużyli. WON szmaciarze, pederaści, komuchy od Polaków! Nie podoba się w  Polsce wyjazd - wasza Rosja czeka." - piszą internauci na forach społecznościowych....WĘŻYKIEM... WĘŻYKIEM !Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale