Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
9 obserwujących 807 notek 1314825 odsłon
dziennikarzobywatelski, 14 stycznia 2017 r.

Fundamentalizm Islamski to nie tylko holokaust chrześcijan to realne zagrożenie

Agresja fundamentalizmu Islamskiego / materiały prasowe
Agresja fundamentalizmu Islamskiego / materiały prasowe

Polska opinia publiczna coraz częściej zadaje sobie pytanie o powód i cel tak ogromnej oraz zorganizowanej wręcz planowej migracji mieszkańców Syrii, Iraku i Afryki do Europy głównie do Niemiec, Holandii, Danii itd. Czy jest to, jak podają media, planowany wręcz zorganizowany i opłacany przez Sorosa i jego agendy zalew Islamu celem przejęcie Europy pod swoje religijne władanie czy ucieczka przed wojną 

W ostatnim okresie czasu opinia publiczna w Polsce jest coraz częściej informowana o niespotykanym od czasu zakończenia II wojny światowej migracji mieszkańców Syrii Iraku i państw Afryki do Europy. Migrują głównie ludzie wyznający Islam. Migrują także coraz częściej żołnierze Islamu - radykalni Islamiści. Europa od kilku lat boryka się z kulturą i zwyczajami Islamu. Dochodzi do tego coraz większe zagrożenie terrorem co już widzieliśmy już w krajach Europejskich jak Francja, Wielka Brytania itp. W krajach Europejskich nastaje fala buntu przed ogromnym zalewem tej migracji głównie jednak jak podają media - migracji ekonomicznej.

Fundamentalizm Islamski - zbrodnia ludobójstwa.

Doniesienia o tym co się dzieje w północnym Iraku opanowanym przez fundamentalistów islamskich dochodzą do Polski w bardzo okrojonym stopniu. Społeczeństwo polskie nie jest do końca świadome co tam się dzieje. Światło na to rzucają teksty publikowane w mediach niezależnych oraz na internetowych portalach by uzmysłowić czytelnikom o powstałym dla Polski zagrożeniu.

Nikt w kraju nie zdaje sobie sprawy ze skali ludobójstwa i okrucieństwa jakie tam się dokonuje. Materiały jakie publikuje prasa Europejska są tak straszne ,że niejednokrotnie ocenzurowane z uwagi na ich treści.

Polskie doświadczenia związane z hekatombą II wojny światowej, Katyniem i innymi miejscami kaźni naszego narodu, wpływają na to, że nie możemy milczeć w obliczu tak potwornej tragedii ludobójstwa. Chrześcijanie, jeńcy wojenni, chłopi, islamscy innowiercy oraz przeciwnicy Kalifatu Islamskiego mają swój własny Katyń. Fundamentaliści islamscy dokonują niewyobrażalnie okrutnych zbrodni. Jedyną realną pomoc potrzebującym niosą Kurdowie, których zdecydowały się dozbrajać USA. Na temat samej rzezi jaka się właśnie tam dokonuje UE i USA w zasadzie milczą. Samo dozbrajanie Kurdów i dokonywanie pojedynczych nalotów na pozycje islamistów nic nie dają, gdyż są oni jak wiemy doskonale wyposażeni i uzbrojeni z magazynów armii irackiej, od której przejęli amerykański sprzęt między innymi czołgi M1 Abrams i samochody Hamvee. W tej chwili to doskonale wyposażona i licząca ok. 45 tys. armia, której nie ma kto powstrzymać.

Islam jako religia wojny ?

Islam jest to całkowicie odmienna i obca kultura i całkowicie odmienna mentalność, z którą żaden Europejczyk sobie nie poradzi. Nie ma to nic wspólnego z tolerancją i demokracją. Aby była tolerancja musi być na to zgoda i zrozumienie wzajemne. Islam nie uznaje demokracji ani poszanowania praw innych.

Proszę spróbować tworzyć wspólnotę z kimś kto jest agresywny i bezwzględny i ma filozofie Kalego, widzi tylko to co on chce i jemu się należy. Innym nie należy się nic.
Proszę tez wniknąć w tajniki Koranu, który wymaga od swoich wyznawców bezwzględności wobec innowierców czyli nas. W zachowaniach tych emigrantów na Węgrzech w Grecji itd. widać wyraźnie, że oni żądają a nie proszą i gotowi są je wymusić siłą. Nie emigrują też po to, aby pracować, ale żeby się urządzić kosztem zachodnich społeczeństw. Patrząc na tych młodych , dobrze odżywionych i sprawnych fizycznie emigrantów, odnosi się wrażenie jakby pozdejmowali wojskowe mundury i zostali oddelegowani do spełnienia jakiejś misji. To jest ta właśnie V-ta kolumna islamu wysłana na teren Europy, nie po to aby się integrować do nowych warunków,czy kultury. Wręcz przeciwnie, oni mają narzucać tym społeczeństwom swoje obyczaje, wymuszać na drodze pokojowej, czy też przy użyciu siły. Spolegliwa postawa, brak politycznych decyzji Uni Europ. doprowadzi do jeszcze większej fali uchodźców, co może być początkiem końca tego tworu jakim jest Unia Europejska.

Europa a Islam.

Nasze polskie dziedzictwo wywodzi się z tradycji chrześcijańskiej, i to jej zawdzięczamy to, że teraz na tzw. zachodzie niektórzy mogą pozwolić sobie na ateizm, a nawet na kontestowanie chrześcijaństwa, na coś co wielu nazywa „wolnością”. W imię tak pojętej „wolności” trwa odseparowywanie człowieka zachodu od religii. Jednak nasza tradycja, nasze korzenie są w chrześcijaństwie i tej tradycji jesteśmy coś winni. W imię tej tradycji i wartości, praw człowieka i w podzięce za „wolność” jaką obdarzyło nas chrześcijaństwo, naszym obowiązkiem jest ująć się za tymi ludźmi, oddać chrześcijanom to co im świat zachodu zawdzięcza.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @po miedzy - twoje teksty są tak idiotyczne iż czytanie ich powoduje odruch wymiotny - stąd...
  • @po miedzy - czytanie ze zrozumieniem - boli . tekst wstawiony jest w tzw cudzysłowie i podane...
  • i co wynika z tego pisemka. Gdzie ocena autora ?

Tematy w dziale