Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
3 obserwujących 415 notek 712336 odsłon
dziennikarzobywatelski, 8 czerwca 2017 r.

Islam to religia mordu i wojny

599 5 1 A A A
Terroryści Islamscy / materiały prasowe
Terroryści Islamscy / materiały prasowe

Etap 2 to „defensywny dżihad”. Gdy w społeczności jest wystarczająco dużo muzułmanów oraz zasobów, aby móc chronić muzułmańskie wspólnoty przed atakami, prześladowaniem lub krytyką wtedy muzułmanie są zobowiązani do defensywnego dżihadu, czyli walki z niewierzącymi, którzy są fizycznym lub intelektualnym „zagrożeniem dla islamu”. Przy czym zagrożeniem dla islamu w definicji muzułmanów może być np. mówienie prawdy o islamie, krytyka islamu przez niewiernych czy próby nawrócenia muzułmanów na inną religię. Na tym etapie prowadzenia wojny z niewiernymi muzułmanie mają nakaz aby odpowiedzieć na te rzekome „ataki” fizyczną przemocą i terroryzmem. Etap ten jest obecnie realizowany w krajach Europy zachodniej.

Etap 3 — „ofensywny dżihad”. Gdy muzułmanie są w większości, posiadają polityczną władzę w regionie oraz siłę militarną aby podporządkować sobie nie-muzułmańską ludność, zmuszają nie-muzułmanów do płacenia daniny (dżizji). Wolni im wtedy wypędzać nie-muzułmanów z ziem, na których żyli lub po prostu mordować ich i gwałcić ich kobiety, gdy niewierni nie chcą przyjąć islamu — aby utrzymać w islamskiej nieskazitelności tereny, które są pod ich panowaniem.

Sura 9:29 „Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Allacha i w Dzień Ostatni, którzy nie zakazują tego, co zakazał Allah, i jego posłaniec dopóki nie zapłacą dżizji własną ręką w pełnej uległości”.

Taktyka ta jest obecnie realizowana wszędzie tam, gdzie rządzą islamiści: w Arabii Saudyjskiej czy terrorystycznym Państwie Islamskim (ISIS). Celem dżihadu jest doprowadzenie islamu do dominacji nad wszystkimi religiami i narodami.

Sura 48:16 „Będziecie z nimi walczyć, chyba że przyjmą islam”.

Sura 8:39 „Zwalczajcie ich, aż nie będzie już buntu i religia w całości będzie należeć do Allacha”. Mahomet powiedział: „Otrzymałem rozkaz aby zwalczać ludzi, dopóki nie zaświadczą, że nie ma Boga prócz Allaha a Mahomet jest jego prorokiem. Ci którzy tak uczynią ocalą przede mną życie i majątek”.

Według ortodoksyjnej islamskiej doktryny dotyczącej dżihadu, żaden naród nie może być pewny, że muzułmańscy sąsiedzi go nie zaatakują, ponieważ jest napisane: Sura 9:123 ”O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewierzących, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowości.

Tylko katolicka Polska z wartościami głoszonymi przez słowa BÓG - HONOR- OJCZYZNA z patriotycznie nastawioną młodzieżą, która swój patriotyzm czerpie z wartości jakie przekazali jej Żołnierze Wyklęci jest w stanie wraz z Węgrami skutecznie powstrzymać najazd wojowniczego Islamu na swoje kraje. Pozostałe kraje Europy w większości przypadków z dnia na dzień pogrążają się w chaosie strachu, terroryzmu oraz walki o swoje przetrwanie.Uzbrojeni żołnierze na ulicach, strzały z broni maszynowej,to już w tych krajach niemal norma.

Islam zalewa te kraje w sposób planowany i kontrolowany przy pomocy polityków Europejskich i Żydowskich pieniędzy - to jest  prawdziwa wojna, którą niestety kraje Europejskie - jak widzimy w mediach - zaczynają  powoli przegrywać pogrążając się w strachu niepewności jutra.

Polska i Polacy znają cenę swojej wolności wywalczoną krwią patriotów i niedopuszczoną do zalania kraju przez bojówki i żołnierzy Islamu. Każdy atak na nasze wartości, próba ich zawłaszczenia spotka się w Polsce ze wściekłym odporem i nikt już nie powstrzyma "Polskiej Husarii" w drodze do zwycięstwa.

11 listopada każdego roku patrioci pokazują swoją ogromną siłę i determinację w obronie swego domu - swojej ukochanej ojczyzny Polski. I to niech przekona innych, że nie warto atakować Polski.

Cześć i Chwała Polskim patriotom w nich nadzieja przetrwania ojczyzny !


 


 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Do lasku ale 100 km od najbliższej miejscowości tylko puszcza im pozostaje
  • Przed Polską !
  • Komentarz jak od sowieckiego trolla.

Tematy w dziale Społeczeństwo