Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
3 obserwujących 415 notek 712342 odsłony
dziennikarzobywatelski, 13 czerwca 2017 r.

Co oznacza znak tęczy na Facebooku

2100 0 1 A A A
Tęcza w Warszawie/ materiały prasowe
Tęcza w Warszawie/ materiały prasowe

Tęcza na Facebooku nie bez powodu jest dostępna w czerwcu, czerwiec to bowiem miesiąc dumy, i własnie dumę oznacza tęcza, jako nowa reakcja na Facebooku. Możemy ją teraz wyrazić pod postami znajomych czy stron. Jak powiedział Mark Zuckerberg, duma to coś co nas łączy, i choć do równości jest jeszcze długa droga, to zrobi on wszystko, aby Facebook był miejscem bezpiecznym dla środowisk LGBT i wszystkich ludzi na świecie.

 

Tęcza na Facebooku to nie pierwsza sytuacyjna reakcja dostępna na portalu społecznościowym. W maju Facebook z okazji Dnia Matki dodał do listy reakcji fioletowy kwiatek, który oznaczał "dziękuję". Reakcja zniknęła już z Facebooka. W czerwcu mamy "dumę" wyrażaną właśnie ikonką tęczy. Warto przypomnieć, że tęczową flagę jako symbol LGBT zaprojektował w 1978 roku Gilbert Baker, w tym samym roku użyto jej po raz pierwszy podczas Gay Freedom Day Parade w San Francisco.

 

Ta sytuacja bardzo poruszył środowiska , które nie akceptują LGBT w tym środowiska lewicujące związane z komunistami.

 

Wielu niezadowolonych z tego faktu internautów na forach  internetowych manifestuje swoje niezadowolenie pisząc np.


 Powinniście poinformować w GW swoich czytelników/zwolenników co to znaczy LGBTQ, bo oni są jeszcze na etapie LGBT. W związku z tym mogą nie zdawać sobie sprawy, że popierają np: koedukacyjne kible dla 10 letnich dziewczynek i facetów w sukienkach {tak, dokładnie każdy kto założy sukienkę i zmieni sobie od ręki dokumenty jest kobietą}.
W Kanadzie dla przykładu można uzyskać potwierdzenie, że jest się facetem będąc kobietą mniej więcej w przeciągu kilku dni, co udowodniła kanadyjska dziennikarka, która pomimo że jest ponętną blondynką z wszystkimi cechami ponętnej blondynki to oficjalnie jest facetem..”

 

W Polsce, jak podają statystyki, większością są to młodzi patrioci dla których wzorem do naśladowania jest dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych. Skupiają się oni głównie w klubach kibicowskich, ONR i wielu innych patriotycznych organizacjach społecznych. Dla tych ludzi wartością nadrzędną staje się hasło BÓG- HONOR- OJCZYZNA. Nie tolerują te grupy wartości prezentowanych przez środowiska LGBT czy lewactwo  skupione na ideach komunistycznych.

 

Na wielu portalach internetowych np. na Fb można zobaczyć nagle zalew „tęczy” w postaci dodawanych opinii. Z jednej strony daje to tzw. słupki oglądalności z drugiej powoduje nerwowość patriotycznych ugrupowań. Jak  zatem reagować. Decyzja pozostaje w rękach administratorów portali społecznościowych.

 

Osobiście namawiam na radykalne działanie. Skoro gość nie spełnia standardów określonej społeczności po prostu z tej społeczności go wypraszamy raz i skutecznie beż możliwości powrotu.Podobnie jak w swoim domu nie wpuszczamy nieproszonych gości - to takie proste. 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Do lasku ale 100 km od najbliższej miejscowości tylko puszcza im pozostaje
  • Przed Polską !
  • Komentarz jak od sowieckiego trolla.

Tematy w dziale Społeczeństwo