Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
9 obserwujących 916 notek 1640708 odsłon
dziennikarzobywatelski, 3 grudnia 2017 r.

Powstał prawicowy narodowy portal internetowy, cieszy sie dużym zainteresowaniem

5818 18 1 A A A
Polfejs.pl/ materiały prasowe
Polfejs.pl/ materiały prasowe

Od wielu już tygodni , jak alarmuje prasa, najpopularniejszy portal społecznościowy blokuje strony związane nie tylko Marszami Niepodległości oraz  wszelkie portale narodowców. Ostatnio wyłączył konto również wszystkim tym co krytykują KOD lub nie zgadzają się z treściami prezentowanymi przez wyznawców LGBT.

Były oficer służb wywiadu, w swoim wywiadzie na portalach internetowych, któremu Fb zablokował także konto twierdzi, że taka akcja ma miejsce tylko w Polsce, ponieważ szef polskiego oddziału Facebooka ma inne poglądy, niż ludzie, którzy są dumni ze swojej narodowości. Kierownictwo Fb ma poglądy lewackie wspierające LGBT oraz komunistów.

Internauci są z tych działań niezadowoleni wielu kieruje sprawy do sądów powszechnych. Powoli powstaje akcja przeciw takiemu działaniu Facebooka. Akcja mająca na celu zablokowanie w zakresie prawnym i organizacyjnym takie działania Facebooka na terenie Polski.

Internauci niezadowoleni z takiej postawy Facebooka piszą oto wybrane cytaty :

„Facebook staje się narzędziem lewackim, lewicowym, komunistycznym i rasistowskim ,podobne akcje miały miejsce za Stalina czy Hitlera, którzy uznawali tylko jedyną słuszną opcję „.

„Facebook w Polsce jest żydoneobolszewcki bo administrator jest o takich poglądach ale nie można tego powiedzieć o całym Fb. Można skorzystać z innej opcji I założyć na stronie innego kraju I wtedy nie ma ingerencji z Polski „

„Koleżankę chora na stwardnienie rozsiane blokowali non stop za promowanie alternatywnej medycyny. Wiadomo, interesiki fejsbunia :-) Co na tym zdjeciu wyżej było niestosowne? Sorry, fb to takie lewackie ścierwo do robienia kasy wiadomo komu.”

 „Byłoby to do przełknięcia, gdyby w międzyczasie FB nie tolerowało (a toleruje) profili propagujących komunizm czy tak ordynarnych i chamskich jak "JPII gwałcił małe dzieci". Wiem, że tu większość  zboczonych lewackich spod znaku LGBT komentujących już zrobiło sobie dobrze po przeczytaniu artykułu, ale serio, obiektywnie, działanie FB jest bezczelne, bezprawne i stronnicze.”

Obecni zwolennicy KOD-u w Facebooku, jak pisze wielu na internetowych forach, "są gorsi od cenzury PRL-u. Ba są chyba bezpośrednimi spadkobiercami praktyk PRL-u. Brawo KOD. A tym którym cenzura KOD-u zablokowała konta , zostaje nagłaśnianie po sieci. Ale całej globalnej sieci zwłaszcza anglojęzycznej."

Wielu już internautów, jak podaje prasa, powyższy problem zgłosili instytucjom państwowym wykazując ewidentne łamanie obowiązującego prawa w Polsce przez kierownictwo Facebooka Polska.

Sprawa jest w toku, czas pokaże jak się zakończy. Mam nadzieje ,że kierownictwo Facebook Polska zostanie przykładnie ukarane.

Dziennikarz Cezary Gmyz ujawnił na łamach prasy, że na czele polskiej redakcji portalu Facebook stoi zagorzała działaczka Komitetu Obrony Demokracji. Jak się okazuje nie tylko ona może być odpowiedzialna za cenzurę popularnego serwisu społecznościowego. Wśród jej współpracowników są też osoby związane z portalem Onet, TVN i „Gazetą Wyborczą”.

W ostatnim czasie głośno było o skandalicznym konkursie na Facebooku, w którym przedmiotem rywalizacji miało być „szkalowanie Jana Pawła II”. Mimo interwencji użytkowników, administratorzy serwisu nie uznali za stosowne usunięcia tego bluźnierczego wydarzenia. Wcześniej masowo kasowano natomiast profile związane organizacjami prawicowymi, narodowymi i katolickimi. Ofiarą cenzury padły m.in. profile Marszu Niepodległości, ONR i Ruchu Narodowego.

Dlatego powstał Polski odpowiednik Facebooka. Portal typowo Polski prowadzony przez patriotów za ich własne środki finansowe.
Obejrzyj ten portal to ; Polfejs.pl

Portal Polfejs.pl to jak sami piszą założyciele to : " Narodowy patriotyczny i prawicowy portal internetowy promujący dziedzictwo wynikających wprost od Żołnierzy Wyklętych ".

Założyciele tego portalu jak i Zespół Redakcyjny w ramach opracowanego Regulaminu nie blokują żadnych inicjatyw ani swobodnych wypowiedzi czy dyskusji swoich czytelników. Osoby, które jednak permanentnie łamią Regulamin są publicznie o tym upominane. Portal ten jest portalem prawicowym, lecz otwartym dla każdego kto czuje się patriotą w myśl słowa wielkiego narodowego patrioty Rotmistrza Witolda Pileckiego, który w 1938 r powiedział: " Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których dobro własne jest ważniejsze od ojczyzny "

Bardzo dobrze się stało, że po wielu akcjach lewackiego Facebooka blokującego nagminnie  strony o zabarwieniu patriotyczno - narodowym, a więc obcym standardom tego portalu, młodzi patrioci we własnym kraju powiedzieli DOŚĆ i zbudowali za własne skromne środki finansowe narodowy portal patriotyczno narodowy w myśl słów narodowego wieszcza - Mikołaja Reja :

" A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. "

Portal Polfejs.pl był i jest na celowniku i ataku grup lewackich, osób sterowanych z Moskwy i innych dla których dobro Polski stało się słowem już nieznanym.Miejmy  też nadzieję, że już wkrótce to młodzi patrioci, którzy pokazali swa silę 11 listopada 2017 r.  podziękują tym osobom i grupom przy wyborczych urnach za szkalowanie patriotów, Polski nie tylko w kraju ale i na arenie międzynarodowej by już nigdy więcej nie zdradzały swego kraju .
 Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @deda - członkiem PZPR komuchu już wiadomo kim i czym jesteś. Zerem !!!!
  • @deda - deda patrz płatny troll Putina od dawna ciebie obserwuję jesteś sowieckim agentem.
  • @deda co ty komunisto wyznawca Stalina i katów z KGB i UB wiesz o Polakach - nic ! Jesteś taki...

Tematy w dziale Kultura