Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1078 notek
3255k odsłon
5405 odsłon

Kto kieruje i finansuje antypolską retorykę na świecie. Fakty są szokujące

Soros/ materiały prasowe
Soros/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj5

Media w ostatnim okresie czasu większość czasu antenowego czy szpalt gazet poświęcająPolsce, następującym w niej zmianom gospodarczym, politycznym oraz społecznym, wzrostu i wręcz wybuchu patriotyzmu na niespotykaną dotąd skalę. PiS z dnia na dzień, według rożnych agencji zajmujących się profesjonalnie  badaniem społecznych nastrojów , zwiększa swoje poparcie w społeczeństwie sięgające już prawie 50 procent poparcia. Totalna opozycja skupiona wokół tylko jednego programu " Jak szkodzić Polsce i Polakom" na arenie międzynarodowej w tym szkalowaniu wszystko co polskie, według mediów, z dnia na dzień traci poparcie społeczne. Polska i Polacy atakowani są już nie tylko w agendach UE ale i poprzez Izrael, który wywołał fobię antypolską także i w USA.

Kto zatem steruje tymi antypolskimi  oraz antyunijnymi działaniami i kto je finansuje. Studiując literaturę przedmiotu, zapoznając się z prasą w tym międzynarodową oraz mediami łatwo było ustalać ten zaplanowany wrogi nam scenariusz.

Nigel Farage, przywódca wolnościowców w Europarlamencie i lider Brexitu domaga się od dawna śledztwa w sprawie powiązań z spekulantem Żydowskim Sorosem z jego 226 „przyjaciół” z Brukseli. Chce również zbadania jaki wpływ mają pieniądze miliardera  Georga Sorosa i jego organizacje na politykę Unii Europejskiej.

Farage wezwał również do powołania specjalnego komitetu, który miałby się przyjrzeć sprawie. Stwierdził, że supozycje iż pieniądze i obce wpływy na wybory w USA i Brexit osiągnęły poziom histerii. Najwyższy więc czas, by przyjrzeć się jaki wpływ na politykę miały pieniądze Sorosa.

Jeżeli włączymy internet i wpiszemy imię oraz nazwisko George Soros to najczęściej otrzymamy rezultat tego typu. Urodzony 12 sierpnia 1930 roku w Budapeszcie, amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Jeden z najbardziej znanych spekulantów walutowych, ale także filantrop, fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego (Open Society) i licznych fundacji, w tym Fundacji im. Stefana Batorego, uczeń Karla Poppera. Znany krytyk polityki George’a W. Busha. Człowiek orientujący się w bieżących wydarzeniach światowych. Jednak czy to wszystko?

Otóż nie. George Soros według wielu analityków i komentatorów sceny politycznej jest przede wszystkim głównym masonem Europy, którego priorytetem jest wprowadzenie, czy też przybliżenie Starego Kontynentu do etapu rządu centralnego mieszczącego się w Brukseli. Aby to osiągnąć George Soros musi mieć instrumenty, za które w odpowiednim czasie pociągnie. Nie tak dawno do sieci wyciekła poufna lista zawierająca imiona i nazwiska polityków będących na usługach Sorosa.

Lista tak zwanych „pewnych sojuszników” została zdobyta przez hakerów, którzy zainteresowali się bliżej postacią Sorosa. Istnieją opinie wiążące atak hakerski z grupą Anonymous jednak są to informacje nie potwierdzone, ponieważ owa grupa nie przyznała się do tego czynu. Co ciekawe dla Naszego Narodu pośród 226 eurodeputowanych znajdują się nazwiska 6 osób ze świata polityki polskiej. Oto owe postacie, które wedle listy „pewnych sojuszników” są we wpływami George’a Sorosa.

1. Andrzej Grzyb z PSL. Przy jego nazwisku zanotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest wiarygodny w swojej frakcji politycznej.

2. Danuta Jazłowiecka z PO. Tutaj opinia jest podobna, nakreśla portret psychologiczny i dużą uległość.

3. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

4. Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący SLD.

5. Lidia Geringer de Oedenberg z SLD.

6. Róża Thun z PO. W ostatnim czasie ma bardzo duże problemy z Polską i polskością.

Na liście „pewnych sojuszników” w Europarlamencie znajdują się także takie postacie jak Martin Schulz oraz Guy Verhofstadt, którzy zaciekle, wręcz z szaleństwem w oczach atakują Polskę za wszystko, nawet za sprawy całkowicie bezsensowne i kuriozalne. Dla nich nie jest ważny pretekst, dla nich ważne są ustalenia odgórne, które za wszelką cenę mają realizować. To w znacznym stopniu wyjaśnia niechęć tych dwóch polityków do narodu polskiego.

Nie często odnotowuje się pewne wydarzenie z przeszłości a sądzę, że jest ono warte przypomnienia. Otóż w roku 1988 tuż przed upadkiem reżimu komunistycznego George Soros przybył do Polski. Wówczas spotkał się z Wojciechem Jaruzelskim, który po pierwsze zaakceptował i zaaprobował powstanie na terenie naszego państwa fundacji imienia Stefana Batorego, fundacji będącej we władaniu Georga Sorosa, oraz został poinstruowany jak ma wyglądać transformacja polityczna a także ustrojowa w Polsce i że tak naprawdę Polska nigdy ma nie powstać z kolan, ma być wiecznym zaściankiem Europy.

George Soros, miliarder węgiersko-żydowskiego pochodzenia za pomocą wyżej wspomnianej fundacji miał wspierać działania Balcerowicza, redaktora Michnika czy samego Geremka. To w zasadzie nie jest jakaś szokująca informacja zwłaszcza, że niedawno podmiot wspierany i finansowany z pieniędzy Sorosa zainwestował 13 milionów dolarów w Agorę, która z kolei jest wydawcą „Gazety Wyborczej”.

W dzisiejszych czasach, aby ingerować w wewnętrzne sprawy danego kraju, nie trzeba ustawiać armii i czołgów przy granicach danego państwa. Dziś istnieją inne sposoby oddziaływania i manipulacji, do takich należą właśnie owe fundacje, które w gruncie rzeczy stanowią przyczółek dla dywersyjnych akcji inicjowanych z za granicy. Pieniądze dają władzę a władza pozwala na ustawianie świata tak jak się tego chce.

Już wkrótce w naszym kraju odbędą się wybory. Do urn wyborczych, jak wynika z informacji zaczerpniętych z portali internetowych, tym razem gremialnie ruszą młodzi patrioci, którzy swoją siłę pokazali wielokrotnie na marszach 11 listopada. To oni  tak naprawdę zdecydują kto na kolejne lata będzie kierował Polską. Z ich wypowiedzi, zamieszczanych na internetowych forach, wynika jednoznacznie iż  "Totalna Opozycja zniknie ze sceny politycznej na zawsze" Patrioci w Polsce zwierają szyki szybko się organizują są to organizacje takie jak ONR,WW, środowiska kibicowskie, harcerze i wiele innych organizacji o podłożu patriotyczno narodowych dla których dziedzictwo Żołnierzy Wyklętych jest nie tylko wzorem ale i kierunkiem działania.

Polska, według wielokrotnie powtarzanych słów przez Prezydenta RP " wstaje z kolan", budzi się niszczona przez wiele lat tożsamość narodowa i duma " Bycia Polakiem". I bardzo dobrze powiem NARESZCIE. Ci dla których Polska nie jest ojczyzną a ideały patriotyczne są im całkowicie obce, co manifestują poza granicami kraju, muszą odejść na zawsze w zaścianek historii.

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale