Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
10 obserwujących 926 notek 1796977 odsłon
dziennikarzobywatelski, 11 czerwca 2018 r.

Prymitywna manipulacja. Dlaczego KOD i PO obwinia PiS o poglądy lewicowe

PiS / materiały prasowe
PiS / materiały prasowe

Każdy osoba zorientowana nieco w polityce i umiejąca myśleć logicznie, ze zdumieniem obserwuje retorykę stosowaną przez KOD, PO, Nowoczesną czy chmary antypolskich trolli w internecie.

Otóż według nich rząd PiS wprowadził „reżim bolszewicki”, jego członkowie to „pupilki Putina”, prowadzenie suwerennej polityki to bycie „dzieckiem specjalnej troski Brukseli”, życie według norm moralnych i naturalnych to „zabobon i ciemnogród” itd. Te sformułowania mądrego i szlachetnego człowieka wręcz kłują w serce i powodują złość pomieszaną ze zdumieniem jak ktoś może być tak głupi. Natomiast ludziom mniej zorientowanym w świecie po prostu mieszają w głowie.

Otóż chciałem w tym artykule wyjaśnić że używanie takich sformułowań nie jest efektem głupoty ale starannie opracowaną polityką obliczoną na ogłupienie i spatologizowanie społeczeństwa oraz oczywiście odebranie władzy PiS-owi. Jeśli się przyjrzeć spokojnie i bez emocji tym sformułowaniom to okazuje się że jest to po prostu wręcz prymitywne ODWRACANIE KOTA OGONEM!

Czymże jest bowiem oskarżanie rządu antykomunistycznego o bolszewizm? Czym jest oskarżanie rządu prowadzącego stricte antyrosyjską politykę o bycie „pupilkami Putina? Czym jest oskarżanie normalnych zdrowych ludzi kierujących się moralnością i prawem naturalnym o „zabobon i ciemnogród”? Jest to po prostu ostentacyjne odwracanie pojęć, odwracanie perspektywy.

Chcę aby ci, którzy przeczytają ten artykuł, zdali sobie sprawę z tej w gruncie rzeczy bardzo prymitywnej manipulacji, ponieważ to pozwoli im na zrozumienie tego co się obecnie dzieje i przeciwdziałanie temu w sposób skuteczny.

Dlaczego jednak tak trudno było to dotąd zauważyć społeczeństwu, mediom i  politykom? Otóż według mnie dlatego, że to „odwracanie kota ogonem” dotyczy spraw absolutnie KLUCZOWYCH i KARDYNALNYCH dla życia społeczeństwa i prowadzenia polityki. Po prostu poziom oburzenia tym chamstwem nie pozwolił na dokonanie tej obserwacji.

Skąd się wzięło tego typu zjawisko na tym poziomie? Jest to główna zasada MARKSIZMU KULTUROWEGO, który jest niczym więcej niż tylko narzędziem manipulacji wykorzystywanym do NISZCZENIA SPOŁECZEŃSTW i w konsekwencji państw. Na temat marksizmu kulturowego nie będę się tutaj rozwodził ponieważ bardzo dobrze i dokładnie zrobił to Pan Krzysztof Karoń w programach „U Roli” dostępnych na „You Tube”, a także na swojej stronie internetowej: Historia Sztuki.com.pl.

Używanie tego narzędzia psychosocjologicznego jest obecnie powszechne przez środowiska neoliberalne na całym świecie, co doprowadza do kolejnych wynaturzeń i nieszczęść ludzkich. Bowiem życie w kłamstwie, a już w szczególności kłamstwie dotyczącym spraw kardynalnych, które odnoszą się praw natury, moralności, logiki i etyki, doprowadza do popełniania wprost proporcjonalnych błędów kardynalnych, które maja opłakane skutki w odniesieniu zarówno do jednostki jak i społeczeństwa.

Celem ostatecznym jaki „przyświeca” tym, którzy stosują taka politykę, a sami na 100% nie żyją według niej, jest moim zdaniem dominacja syjonistów nad światem wespół z właścicielami największych korporacji. Czyli kto za tym stoi – wiadomo.

Ale nie chcę rozwijać tego tematu bo sądzę, że jest on mniej więcej znany wielu osobom i nie tego dotyczy ten artykuł. Na zakończenie chciałbym uświadomić czytelnikom, że mając świadomość tego mechanizmu, tego że jest to po prostu zwykłe „odwracanie kota ogonem”, mogą oni teraz zacząć skutecznie przeciwstawiać się tego typu próbom zarówno w komentarzach w sieci jak i w życiu codziennym.

Do boju !

Źródło : Wolne Media

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @logistyk - blokujemy nie ludzi a chamskie ich zachowania.Pozdrawiam
  • @logistyk - masz rację więcej trolli niż ludzi rozumu. Ale jest sposób wywalasz, blokujesz...
  • Faktycznie samo szambo i trolle.

Tematy w dziale