Blog
Bóg - Honor - Ojczyzna
dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski Dziennikarstwo Obywatelskie
14 obserwujących 962 notki 1870025 odsłon
dziennikarzobywatelski, 8 sierpnia 2018 r.

Poznań mówi STOP - dewiantom z LGBT

Poznań - Dębiec /Facebook
Poznań - Dębiec /Facebook

"W sobotę, 11 sierpnia 2018 r. ulicami Poznania przejdzie Marsz Równości. W tym roku kolorowa parada środowisk LGBT wyruszy z KontenerART i przejdzie m.in. przez ulice Chwaliszewo, Strzelecką, most Dworcowy, rondo Kaponiera, al. Niepodległości i Stary Rynek. Zobacz pełen program Pride Week Poznań 2018" - podaje lokalny" Głos Wielkopolski".

„Poznań będzie tęczowy i różnorodny. Zbliża się Pride Week - organizatorzy organizują zbiórkę pieniędzy " - tak podała lokalna stacja Telewizyjna Poznania o nazwie WTK.

 "Jeszcze bardziej tęczowy i różnorodny. Więcej wydarzeń oraz tęczowe flagi na ulicach Poznania. W połowie września odbędzie się Poznań Pride Week oraz Marsz Równości. Organizatorzy zapraszają wszystkich." Informuje WTK na swoich stronach.

Prezydent Miasta, jak wiemy pełni swoją funkcję z naznaczenia PO to Pan Jaśkowiak, który jak podają media, w swoich oficjalnych wypowiedziach deklaruje chęć przyjęcia  do Poznania Islamistów, przypominam iż te deklaracje są otrzymanej bez zgody Rządu RP i wbrew decyzjom większości ludności miasta Poznania.

Co takiego się stało  zatem w Poznaniu obecnie Poznaniu „ Tęczowym” a nie patriotycznym, gdzie są środowiska patriotów z dziada pradziada potomkowie Powstańców Wielkopolskich, gdzie są kibice KKS Lech, Młodzieży Wszechpolskiej – zasnęli ?  Dlaczego w mieście gdzie świętym przez ponad 100 lat były słowa Bóg – Honor – Ojczyzna  a obecnie na piedestał stawia się wartości które są nie tylko wbrew ludzkiej naturze ale i negują patriotyzm w ogóle. Na te i inne pytania brak jest na razie odpowiedzi.

Wielu poznaniaków w swoich wypowiedziach krytykuje postawę władz miasta w zakresie organizacji takich parad np. odpowiadając na moje pytanie co myślisz o paradzie w Poznaniu odpowiadają:  „Nie mi jest wstyd, jestem po prostu wściekły i zniesmaczony”.

"Byłoby mi wstyd, gdyby to była moja decyzja a nie Tęczowego Jacusia i jego popleczników". - twierdzi jeden z moich rozmówców.
Wiele wypowiedzi młodych ludzi w tym studentów uczelni poznańskich nie nadaje się do publikowania są niecenzuralne. Potępiają one w stanowczy sposób      działania Prezydenta Poznania twierdząc iż  cytat :
„ Przy urnie dam dowód mej dezaprobaty dla ped….” itp.

 „Środowiska LGBT w Poznaniu to garstka krzykliwych ludzi bez pomysłu na własne życie „ – tak twierdzi wielu internautów na portalach związanych z miastem.

Jest pewien zabawny paradoks w nazwie "Parada równości". Zakładając 100% równość traktowania osób homo i hetero, to przy istnieniu parad osób homo należy organizować parady osób hetero. W innym wypadku osoby homo mają przynajmniej o jedną paradę więcej dla siebie niż hetero, czyli już nie jest "równo.

A co na to poznaniacy dla których wartości patriotyczne oparte na słowach Bóg - Honor- Ojczyzna były przez wieki motorem walki o narodowe wyzwolenie. Gdzie podziały się tak mocno zakorzenione wartości znane tylko poznaniakom i podziwiane w Polsce ?
Starszy już Pan napotkany przypadkowo, twierdzący iż jest byłym żołnierzem AK, powiedział do mnie tak :

„Poznań i Wielkopolska przeprasza za idiotów, tutaj zawsze panował ład i porządek, ale komuna i postkomuna zdeprawowała ten region i zrobiła wodę z mózgów pracowitych i porządnych onegdaj Wielkopolan. Niestety, przyczyną tego zgorszenia, demoralizacji i zgnilizny jest brak wiary w Boga na najwyższych szczeblach i małpowanie dewiacyjnych zachowań ludzi uznawanych przez wyborców za postępowych Europejczyków."

Te słowa wypowiedziane przez żołnierza przelewającego swoją krew za ojczyznę niech będą podsumowaniem tego materiału.


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Dziennikarstwo obywatelskie jest moją pasją.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Amstern postaw sobie pomnik Gebelsa w pokoju
  • @Amstern - a pominik twego Hitlera kto obali !
  • KOD ziarzy zadymiarzy za niszczenie do pierdla i to od razu.

Tematy w dziale