Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
21 obserwujących
994 notki
2243k odsłony
2131 odsłon

Wroga falanga atakuje Polskę i Polaków. Narodowcy mówią STOP !

KOD/ domena publiczna
KOD/ domena publiczna
Wykop Skomentuj

Obserwujemy  od kilku dni jak na naszych oczach dzieje się historia i to związana z najgorszym scenariuszem ponieważ Polak stanął przeciwko Polakowi w imię ? no właśnie w imię czego ?

Wielu dziennikarzy i media alarmują, nadciąga regularna rebelia. Anarchiści, KOD ziarze, byli ubecy i cała śmietanka III RP – wylegli na ulice w buncie przeciwko władzy. Aż kipi od prowokacji. Nie mają żadnych oporów przed sięgnięciem po rozwiązania ostateczne. Wszystko po to, by doprowadzić do ulicznych zamieszek i za pomocą rozwiązań siłowych oraz interwencji zewnętrznej, odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy”. Czyni to opozycja za namową i pieniądze obcego mocarstwa nazwane popularnie „ Obcą Falangą”

Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych. Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. Takie operacje są prowadzone już od dłuższego czasu … ich celem jest również Polska.

Demokratycznie wybrany rząd Polski jest nie na rękę wielu środowiskom i rządom zachodnim, które z Polski czerpią krocie w zamian za niewolnicza pracę samego polskiego społeczeństwa. Najlepszym przykładem jest chociażby nagminna sytuacja, kiedy Unia Europejska i jej instytucje „mało demokratyczne” zajmują się bardziej kwestiami polskimi aniżeli prawdziwymi problemami i zagrożeniami współczesnej Europy jak terroryzm i zamachy, które obserwujemy niemal na co dzień. Ich dobrze opłacani zwolennicy w postaci mediów utrzymują ten trend wspierając mało demokratyczne instytucje i grupy społeczne w tym zakresie… chociażby KOD, który jest namiastką zgubnej polityki rządu Platformy Obywatelskiej.

Gra chodzi o wielkie wpływy i pieniądze, przywileje oraz zaszczyty i stanowiska które dotychczasowe środowiska pragną zachować dla siebie. Bo tylko o to im chodzi przecież nie o interes kraju . Liczy się przecież dla nich tylko  kasa a naród, naród da się ogłupić i oszuka jak bywało za dawnych lat ich 8 letnich rządów w postaci afer, złodziejstwa, kolesiostwa, wyprzedawanie kraju i uzależnianie od Niemiec. Zwykłych ludzi mieli za nic, ale świetnie tworzyli sobie " państwo kolesi ośmiorniczek, kasy i sobie państwa".

Polska i jej aktualny rząd są prezentowane w zachodnich mediach jako „faszystowskie” i „rasistowskie” . Wyjątkowym zestawem bredni wydawało się to, co o rządzie PiS napisał Chris Hedges, były dziennikarz „New York Timesa”. A napisał wprost, że to rząd neofaszystowski, rasistowski i ksenofobiczny, więc nie dziwi, iż zakłamuje prawdziwą historię, a tą prawdą ma być współudział Polaków w Holokauście.

Ten hybrydowy atak na Naszą ojczyznę jest dobrze zaplanowanym wielowątkowym działaniem zmierzającym do destabilizacji kraju który stoi na przeszkodzie interesom wielu grup sterowanych z Niemiec ( UE) i Izraela a może i Rosji. Komu zależy na destabilizacji Polski za pieniądze obcych mocarstw. Najwyższy już czas by Polscy patrioci powiedzieli DOŚĆ.

Najwyższy już czas by Polska patriotyczna powstała z kolan i była jak o nią walczyli Żołnierze Wyklęci, niezależna , wolna bez wrogów bez komuny. Dokonać to mogą tylko młodzi patrioci. Czas ich już nadszedł pokazali oni swoją siłę i determinację 11 listopada br czas by powiedzieli STOP komunistom i ich poplecznikom z kraju i za granicy w tym w Izraelu. By powiedzieli NIE alimenciarzom z KOD-u, SB-kom i wrogiej agenturze. A przy urnach wyborczych wykopali tę totalną opozycję z polityki na zawsze.

( materiał wznowiony i uzupełniony)

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale