Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1068 notek
3249k odsłon
411 odsłon

Czy Lech Wałęsa stracił do końca poczucie godności i zwykłej kultury osobistej

Wałęsa/ materiał prasowy
Wałęsa/ materiał prasowy
Wykop Skomentuj20

Gdy na warszawskim Starym Mieście o godzinie 11. 00 rozpoczęły się główne uroczystości pogrzebowe zmarłego w ubiegły czwartek Jana Olszewskiego. W ostatniej drodze byłemu premierowi towarzyszyła rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Warszawy i wielu polskich miast. W uroczystości wzięły również udział najwyższe władze państwowe.

Tej wyjątkowej i ważnej chwili nie potrafił uszanować Lech Wałęsa, który na Twitterze opublikował zdjęcia z pogrzebu przedstawiające polityków Prawa i Sprawiedliwości, w tym prezes tej partii Jarosława Kaczyńskiego.


W kolejnym wpisie w internecie dodał cytat:
"Te miny mówią same za siebie. Oni nie sa myślami na pogrzebie sp Premiera Jana Olszewskiego. Oni sa myślami co bedzie z nimi po wyborach do europarlamentu i parlamentarnych i prezydenckich. Wiatr nadzieji na zmiany,powiał juz z Gdańska "

Lech Wałęsa chyba nie potrafi zrozumieć tego, że cały świat nie kręci się wokół niego. Potwierdzają to ohydne wpisy, które były prezydent zamieścił na Twitterze. Wałęsa zamieścił w nich zdjęcia z pogrzebu premiera Jana Olszewskiego i zaatakował Jarosława Kaczyńskiego.

Pan Wałęsa, jak mniemam, sam sobie daje świadectwo kim jest w sercach Polaków - a raczej kim lub czym pozostał.

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale