Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1043 notki
3012k odsłon
1370 odsłon

Żyd Georg Soros zamierza zniszczyć kraje Europejskie

Soros/ materiały prasowe
Soros/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj3

Media poinformowały ,że George Soros  żyd węgiersko - żydowski jeden z najbardziej znanych spekulantów finansowych na świecie potwierdził osobiście " iż jego zaplanowane działania mają i muszą w konsekwencji doprowadzić do zniszczenia granic państw w Europie."

Czy to przypadek, piszą media, że miliarder, zdeklarowany ateista, który istnienie Boga nazywa absurdem, wydaje przewodnik dla islamskich imigrantów, w którym znajdują się mapy, przydatne numery telefonów oraz inne ułatwiające podróż informacje do krajów Europejskich. To emigracja czy inwazja pyta wielu. Miliony młodych bogatych mężczyzn bez żadnych rodzin setkami tysięcy przekracza granice Turcji i Unii Europejskiej. Trwa zalew Islamu na niespotykaną dotąd skalę. Zalew zaplanowany, kontrolowany oraz sterowany.

George Soros, jak podają źródła, jest sponsorem instytucji ponadnarodowe, takich jak Unia Europejska, a jego Fundacja Społeczeństwa Otwartego (OSF) przewiduje pomoc dla działaczy pro-migracyjnych.

Wielu polityków i zwykłych obywateli na internetowych forach zastanawia się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europę. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego wcześniej wspomnianego żydowskiego  Georga Sorosa.

Celem miliardera, jak sam o tym mówi, jest zatem wykorzenienie narodów z poczucia ich własnej tożsamości i odcięcie od korzeni poprzez zaszczepienie szybko rozwijającego się raka kultury islamu. W realizacji tego iście diabelskiego zamysłu pomagają mu rządy niektórych państw europejskich i USA, w tym także rządy Europejskie jak Niemcy, Francja itp. Nie jest bez przyczyny, że właśnie w tych krajach imigrant-islamista otrzymuje pomocy socjalnej trzykrotnie więcej niż naprawdę potrzebujący jej obywatel, za darmo dostaje mieszkanie oraz liczne przywileje. Nikt nie zmusza go też do podjęcia pracy - przykład Niemiecki.

Wiele też osób zastanawia się, co spowodowało nagłą migrację młodych islamistów, którzy dosłownie zasypują setkami tysięcy młodych mężczyzn wyznawców Islamu. Kto kieruje tymi działaniami i je opłaca ! Przecież na żadnym z frontów amerykańskich wojenek na Bliskim Wschodzie nie doszło do zauważalnej eskalacji, a mimo to rzeka ludzi jakby na zawołanie ruszyła na podbój Starego Kontynentu. To zaskakujące, że nikt nie bierze pod uwagę, że jest to zaplanowane działania Pana Sorosa oraz wojskowa inwazja ISIS. Co łączy te działania i w jakim celu się one odbywają pyta wielu ludzi na świecie.

„Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów „ – twierdzą bojownicy ISIS podczas jednego z propagandowych nagrań wysyłanych w świat.

Islamiści zapowiedzieli już dawno, że najpierw przejmą władzę w Libii, Syrii i Iraku a następnie przeprawią się przez Morze Śródziemne do Europy, ukryci pomiędzy uchodźcami i "podbiją Rzym". Rzeczywiście wybrzeże Libii i Włoch dzieli zaledwie 450 km, a ta inwazja trwa już ponad rok.

 Z przechwyconych w lutym bieżącego roku, przez włoski wywiad rozmów islamistów wynikało, że zrealizują swoje groźby mając nadzieję, że po wysłaniu do Europy milionów uchodźców zapanuje tam chaos. Trzeba przyznać, że te przewidywania okazały się prawdziwe.

Samobójcze zachowania Europejskiej lewicy tylko utwierdziły Islamistów w przekonaniu iż ich inwazja nazywana przez wielu „ emigracją” ale na pewno nie zarobkową. Tysiące tych pseudo młodych silnych emigrantów to armia inwazyjna, która wita pożal się boże tłum pożytecznych „ idiotów”, którzy uwierzyli w kilka przebitek telewizyjnych pokazujących zrozpaczone kobiety i dzieci uciekające przed kataklizmem wojny domowej.

To ugrupowania głównie lewackie w Europie tak bardo wzruszyli się losem „ biednych uciekinierów” wykreowanych w lewackich mediach tak bardzo chcą im pomóc w podboju Europy. Dlaczego ? z prostej przyczyn braku tradycji, historii a głównie utraty narodowego patriotyzmu.

Najazd Islamu ma też cel najważniejszy zniszczyć chrześcijaństwo – wroga tej religii i jedynej tamy mogącej powstrzymać inwazje Islamu na Europę.

Jeszce kilka lat temu media pokazywały wielu miejscach w Niemczech uchodźców witano z kwiatami i balonikami. Bardzo podobne przyjęcie spotkało kiedyś w 1941 r. w ZSRR wkraczającą tam armię inwazyjną III Rzeszy.

Wygląda na to, że jedyne państwa w Europie, które staje na wysokości zadania w tym kryzysie to Polska i Węgry. Nie tylko w Węgrzech na który „ skierowany jest atak islamskich grup” zbudowano płot z drutu kolczastego na nieszczelnej granicy, ale też uruchomiono wojsko do jej strzeżenia. Na dodatek wprowadzono prawo, które zobowiązuje uchodźców do opuszczenia terenu Węgier w ciągu tygodnia, a próbę nielegalnego dostania się na ich teren zamierzają karać więzieniem i deportacją.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale