Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1054 notki
3224k odsłony
3722 odsłony

Nauczyciel o nauczycielach. Prawda jest porażająca

Egzaminy / materiały prasowe
Egzaminy / materiały prasowe
Wykop Skomentuj29

Otrzymałem następujący list od mego czytelnika cytat:

 "Koledzy i koleżanki nauczyciele. Przez dwadzieścia lat, tak jak wy pracowałam w szkole jako nauczyciel historii. Dobrze poznałam to środowisko i nie mam wątpliwości, że jesteście najbardziej ulegającą wpływom służb postkomunistycznych i środowiskom antypolskim grupą zawodową. Byliście wręcz gnębieni za rządów PO - żadnych podwyżek, dwie godziny w tygodniu pracy za darmo (tzw. halówki), brak pieniędzy na koła zainteresowań, ogromna ilość dokumentów do wypełnienia o każdym uczniu, konieczność pracy w czasie ferii, likwidacja szkół i nauczycielskich etatów, praca do 67 roku życia - ale nawet nie myśleliście o protestach. Dziś kiedy rząd wychodzi wam naprzeciw, tak jak całemu społeczeństwu, kiedy tak jak inni ludzie korzystacie z różnych form wsparcia finansowego- choćby 500+, stawiacie egoistyczne żądanie i egoistycznie je chcecie wyegzekwować. Dla was nie liczy się dobro ucznia, dobro państwa, dobro polskiej oświaty, nawet wasz własny interes nie ma znaczenia- wy bezmyślnie pozwalacie sobą manipulować, bo jesteście bezideowi, nie wyznajecie żadnych wartości, nie macie moralnego kręgosłupa. Zawsze, bezrefleksyjnie ulegaliście wszelkim dydaktycznym nowinkom, wszelkiej lewicowej i liberalnej ideologii, byleby od siebie niczego nie wymagać i żeby od was niewiele wymagali. To wy , nie kto inny doprowadziliście do tego, że absolwenci polskich szkół nie mają elementarnej wiedzy ogólnej, że nie potrafią poprawnie pisać pod względem gramatycznym, ortograficznym i stylistycznym. Jako były nauczyciel twierdzę, że nie macie ciężkiej pracy, macie pracę przyjemną , dająca dużo satysfakcji, ale też dużo odpoczynku i czasu wolnego. Inni, ciężko pracujący ludzie mogą wam tylko pozazdrościć. Ja już zgłosiłam swój akces do komisji egzaminacyjnej i wiem, że takich osób jest wiele........ "

Protest nauczycieli z korzeniami komunistycznymi jest POLITYCZNY nastawiony przed wyborami na paraliż państwa oraz przeciwko młodzieży jej nauce i karierze oraz przyszłości.

ZNP - lewicowy odłam Komunistycznych Oddziałów Dywersyjnych, którego zadaniem jest destabilizacja sytuacji w Polsce, poprzez atak na rząd polski. Od samego początku to nie jest strajk płacowy tylko polityczny na zamówienie zdrajców Ojczyzny z totalnej opozycji. Przez 8 lat rządów po-psl ten terrorysta szantażujący dzieci i młodzież polską ani nie zająknął się o strajku kiedyTusk zamroził płace w szkolnictwie na 5 lat a później straszył nauczycieli wydłużaniem czasu pracy, nie mówiąc już o tym, że ich główny  księgowy publicznie łgał, że "pinindzy ni ma i ni bydzie". Wówczas to ZNP nie protestował a wręcz zapominał, że reprezentuje interesy nauczycieli a nie własne pensje m.in 12 tys/mies Pana Broniarza !

Dzięki odpowiedniej postawie Kościoła Katolickiego oraz emerytowanym nauczycielom nie wyszła ta polityczna i komunistyczna zawierucha skierowana przeciwko uczniom.


Brawo patrioci. Pamiętajcie na kogo głosujecie - zero komuny !

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo