Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
25 obserwujących
1054 notki
3225k odsłon
6532 odsłony

Nauczyciele blokują przyszłość uczniów. Będą zwolnienia z pracy. Bunt rodziców

matura/ materiały prasowe
matura/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj26

Media w tym Niezależna.pl informuje cytat : 

"W związku z ogólnopolskim strajkiem organizowanym przez ZNP i FZZ, pojawił się pomysł, który wyartykułowała przed kamerami telewizji jedna z białostockich nauczycielek. Zapowiedziała ona że „za karę” uczniowie mogą nie otrzymać świadectw na zakończenie roku szkolnego. Jej słowa wywołały istną burzę. Teraz odniósł się do nich wiceszef resortu edukacji, który kreśli możliwe scenariusze w tej sprawie.
W rozmowie na antenie Radia ZET wiceminister Maciej Kopeć poinformował, że nie ma planów zmiany kompetencji rady pedagogicznej. To właśnie do jej obowiązkiem jest klasyfikacja uczniów. Rada pedagogiczna musi sklasyfikować uczniów. To są jakby kompetencje, które są wprost zapisane w ustawie prawo oświatowe. Te kompetencje są przypisane radzie pedagogicznej, która klasyfikuje uczniów. Nie będzie nikt zmieniał kompetencji rady pedagogicznej..."

Zrobicie dalej ten bałagan a przekonacie się jaka jest siła narodu. Rodzice wydali tysiące złotych na korepetycje bo nie potraficie uczniów przygotować z waszych wykładanych przedmiotów a teraz straszycie nas ze nie będzie egzaminów,świadectw i promocji? Zróbcie tak jak nakazuje wam Schetyna,Broniarz i reszta oszołomów. Pozwy zbiorowe do Sądów o odszkodowanie to tylko wstęp do ogólnopolskiej akcji rodziców.

Zauważcie, jak komuna zryła mózgi i moralność niektórych obywateli. W czasie niemieckiej okupacji,nauczyciele ryzykując życiem,organizowali tajne komplety,uczyli ,egzaminowali, wystawiali świadectwa dojrzałości dla polskiej młodzieży,dla wzmocnienia Ojczyzny.A komuszy pomiot robi wszystko,by polska młodzież skończyła edukacje pod budka z piwem.

Rodzicom pozostają na pewno szkoły prywatne, a Dyrektorom szkół państwowych wypowiedzenia z pracy dla nauczycieli łamiących prawo. Chętnych do pracy w tym zawodzie jest dużo !!! Czas najwyższy dopuścić młodych magistrów po uczelniach czekających na zatrudnienie w szkołach na etatach nauczycieli.Wykop Skomentuj26
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale