Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
24 obserwujących
1028 notek
2799k odsłon
1038 odsłon

Aktywiści LGBT tym razem przesadzili. Sprofanowali wizerunek Matki Boskiej!

LGBT/ materiały prasowe
LGBT/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj38

Media informują cytat " Aż nie chce się wierzyć w informacje, które docierają do nas z Płocka. Okazuje się, że jedna z parafii stała się otwartym celem nagonki środowiska LGBT. W trakcie świąt wielkanocnych dochodziło tam do zakłócania obrzędów religijnych przez homo-prowokatorów, a teraz posunęli się oni jeszcze krok dalej. Sprofanowali wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej....

Wszystko zaczęło się od wystroju Grobu Pańskiego w trakcie świąt wielkanocnych. W kościele św. Maksymiliana Kolbe w Płocku, przy Grobie Pańskim ustawiono tekturowe pudełka, na których wypisano różne grzechy. Znalazły się tam m.in.: „hejt”, „kłamstwo”, „agresja”, „chciwość”, ale również „gender”, „zboczenia” i „LGBT”. Te ostatnie hasła nie spodobały się lokalnym społecznikom kojarzonym ze środowiskami lewicowymi. W Wielką Sobotę przyszli oni do kościoła, umieszczali tęczowe flagi w okolicach Grobu Pańskiego, a nawet wdawali się w słowne spory z księdzem proboszczem. Do kolejnego skandalu doszło w Niedzielę Wielkanocną, gdy po mszy świętej grupa prowokatorów zakłóciła spokój w kościele. "

"...Jak się dowiedzieliśmy, sprofanowany wizerunek Matki Boskiej rozklejano w całej okolicy, także na toi-toiach. Dla katolików to prawdziwy cios....."

Czegóż ci dewianci znowu wymyślili. Mało im własnych zboczeń i wariactwa, chorób i HIV ( patrz badania) uderzają teraz w największą świętość Polski - w kościół i religię. Jak przyjdzie na nich biologiczna pora to będą na kolanach wzywać księdza i gdzie wówczas będą ich teorie zboczenia i komusze  - gdzie ?

Najwyższy czas, żeby to perwersyjne bezczelne dziadostwo ukrócić bo na razie to jest rozbestwione i bezkarne. Do szkół się pchają by bałamucić młodzież, religię znieważa, więzieniem grozi i niedługo, aż zacznie nas we własnych domach nachodzić. Od kiedy to mniejszość i ta z natury dewiantów narzuca większości swoją wolę no gdzie ?

Rozumiem swobody, mnie osobiście nie interesuje, i wielu innych także, kto z nich co sobie pcha do dup.... ich problem ale po co namawiają do tego innych  !

W wielu krajach homoseksualizm przedstawiany jest jako coś tak samo normalnego, jak heteroseksualizm. Ma to miejsce również w Polsce. Coraz częściej środowiska homoseksualne domagają się dla siebie większych praw. Poniższe informacje mają na celu przedstawienie m.in. badań naukowych i statystyk pokazujących, że spełnianie postulatów ruchów gejowskich jest groźne dla dzieci, rodziny i społeczeństwa.
 
Pamiętajmy że nie wszystkie osoby mające skłonności homoseksualne pragną tego, o co tak walczy garstka aktywistów gejowskich. Było to widać doskonale np. podczas manifestacji we Francji, Niemczech, Polsce gdzie przeciw wprowadzeniu prawa umożliwiającego zawieranie ślubów przez pary homoseksualne, protestowali również sami homoseksualiści. 

  Działania lobby homoseksualnego ( według ich programu) na najbliższe lata to:
- dążenie do penalizacji tzw. mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną,
- wprowadzenie do szkół tzw. edukacji seksualnej uwzględniającej poglądy ideologów LGBT na kwestię orientacji seksualnej,
- zrównanie związków partnerskich z małżeństwem,
- przyznanie parom homoseksualnym prawa do nieograniczonej adopcji dzieci.
- zaostrzenie walki z ludźmi, środowiskami i instytucjami nie zgadzającymi się z poglądami środowiska LGBT i wyrażającymi publicznie swój sąd w tej sprawie.”

Nie od razu domagają się oni tego wszystkiego, ponieważ wiedzą, że to spowodowałoby liczne protesty. Ten plan będą realizować powoli. Pierw związki partnerskie, a po jakimś czasie - gdy już społeczeństwo będzie oswojone - małżeństwa i adopcja dzieci dla osób tej samej płci.

Przypomnę obowiązujące w Polsce prawo na które tak wielu się powołuje, ba nawet nosi koszulki z nazwą KONSTYTUCJA i wywiesza flagi z tą nazwą cytat :

"Art. 18. Zasada ochrony rodziny
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
Małżeństwo jako związek ko
biety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. "

Nadmienię, że ponad 65 procent badanych Polaków mówi NIE LGBT i treściom przez nich głoszonym. I BARDZO DOBRZE !!
 


Zobacz galerię zdjęć:

Sprofanowany przez działaczy LGBT obraz/ materiały prasowe
Sprofanowany przez działaczy LGBT obraz/ materiały prasowe
Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale