Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1095 notek
3270k odsłon
235 odsłon

Prawo i Sprawiedliwość znokautowało konkurencję polityczną. Polacy chcą by PiS rządził

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska
Wykop Skomentuj2

Prasa w tym Niezależna pl donosi cytat " :

" Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Estymator dla portalu dorzeczy.pl, gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę, PiS zdeklasowałby polityczną konkurencję. Swój głos na partię Jarosława Kaczyńskiego oddałoby 47,9 proc. ankietowanych, co według szacunków sondażowni oznaczałoby 272 miejsca w Sejmie. Poza posłami PiS, w sejmowych ławach znaleźliby się jeszcze politycy Platformy Obywatelskiej i Wiosny Roberta Biedronia.

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się jutro, na PiS zagłosowałoby 47,9 proc. wyborców, a na Platformę Obywatelską ponad połowę mniej - jej wybór zadeklarowało 22,7 proc. ankietowanych. W Sejmie znalazłaby się jeszcze Wiosna Biedronia z wynikiem wyborczym dającym poparcie na poziomie 7,3 proc...."

Cieszy ta wiadomość. Podwójnie. Po pierwsze dlatego, że całkowicie nieodpowiedzialni i niepoważni ludzie zostali ocenieni tak jak na to zasługują a po drugie dlatego, że Polacy poszli po rozum do głowy. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, jestem zwolennikiem sprawiedliwości i rozumu. Bardzo dobrze zaczyna się dziać, ponieważ sondaż wskazuje, iż ludzie spostrzegli, że jest ogromna różnica między dobrą wolą i ignorancją, odpowiedzialnością i nieodpowiedzialnością, racjonalnością i głupotą, powagą i infantylizmem. Sondaż dobrze świadczy o ludziach. Widać, że Polacy są spragnieni rozumu, merytokracji, pragmatyzmu, roztropności i przyzwoitości, już nie mówiąc o sprawiedliwości czy spokoju. Między normalnym domem a wariatkowem jest taka różnica, jak między niebem i piekłem. Wszystko wskazuje na to, że Polacy będą mieli być może w nieodległej przyszłości normalny i nowoczesny dom.

PiS musi zrobić prawdziwą reformę Wymiaru Spra.... (raczej niesprawiedliwości). Uniewinnili prezydenta Olsztyna , baba z wyrokiem rządzi w Łodzi , uniewinnili Najsztuba który bez ważnego przeglądu technicznego i bez prawa jazdy!!!! przejechał staruszkę na pasach. Przecież w sądach jest cały czas PRL albo głęboka Afryka. To jest niesłychane jakie panuje bezprawie!! Nie ma to z państwem demokratycznym nic wspólnego. Co prawda oni sami wbijają sobie tymi wyrokami gwóźdź do swej politycznej trumny na amen ale nie może się to absolutnie ciągnąć. Wszyscy wiedzą że w sądzie wygra ten kto ma plecy PO. Głęboka Afryka a nie Europa...

Każdy Polak kochający szczerze swoją Ojczyznę wie jak się zachować w październiku. Wierzę , że zdecydowana większość zachowa się "jak trzeba".

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale