Bóg - Honor - Ojczyzna
Wnuk oficera II RP, bohatera narodowego żołnierza AK
26 obserwujących
1103 notki
3277k odsłon
3944 odsłony

Jednostki wojskowe Rosji wdarły sie na terytorium Norwegi !

Wykop Skomentuj15

Dzisiejsza prasa w tym telewizjarepublika.pl Podaje cytat :

" Norweskie służby poinformowały, że zaobserwowano siły rosyjskich sił specjalnych na terytorium Norwegii. Rosyjska ambasada zaprzecza.
O sprawie poinformował norweski portal Aldrimer.no, powołując się na źródła w wywiadzie. Rosyjska jednostka została wykryta przez amerykańskich agentów. Rosjanie zostali sfotografowani przez samoloty szpiegowskie.

Rosyjski specnaz przypłynął na statkach rybackich. Żołnierze mieli udawać cywilów. Oprócz nich, zauważono także łódź podwodną P-650, służącą do transportu oddziałów specjalnych. Rosjanie mieli badać obiekty infrastruktury norweskiej przy użyciu nowoczesnych środków elektronicznych.

Czy czeka nas kolejny konflikt wywołany przez rosyjskich terrorystów?...
-
koniec cytatu

Czyżby czeka nas powtórzenie z ataku militarnego bez wypowiedzenia wojny przez Rosję tym razem na Norwegię ? Na Ukrainę i Gruzję jednostki zbrojne Federacji Rosji już uderzyły.

Jak będzie zatem odpowiedź NATO ? Gdzie zapewnienia Kremla ,że nie mają wrogich zamiarów militarnych wobec państw NATO i UE - jak zwykle brednie !.

Stacjonowanie jak największej ilości żołnierzy amerykańskich na terenie Polski to już nie potrzeba a KONIECZNOŚĆ celem naszego bezpieczeństwa.

Kiedy zatem " Zielone ludziki" z Rosji uderzą na Polskę ? Mam nadzieje iż zostaną pogonieni natychmiast dostając od Polskich Sił Zbrojnych i całego społeczeństwa nauczkę jak nigdy dotąd !

Żródło : https://telewizjarepublika.pl/rosja-wdarla-sie-na-terytorium-norwegii,85608.html?fbclid=IwAR2-eOubFujohEf6KNgTd6iwEzbBV9FoHfOFV48loBltbfCsR6km3yR-LJ8

https://wiadomosci.wp.pl/norwegia-rosyjski-specnaz-na-terenie-kraju-to-wbrew-umowie-6430055880882305a

Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale