Dziennik Publiczny
Myślę, więc jestem. Jestem, więc piszę.
2 obserwujących
24 notki
19k odsłon
  1514   1

List otwarty do Prezydenta RP, pana Andrzeja Dudy.

List otwarty do Prezydenta RP, pana Andrzeja Dudy z okazji nadchodzącej szóstej rocznicy wyboru


Szanowny panie prezydencie.

Głosowałem na pana w 2015 i nie głosowałem 2020. Nie żałuję. Każdy człowiek się zmienia podczas podróży zwanej życiem, wszak ci którzy nie zmieniają poglądów ani siebie to stoją w miejscu i jednocześnie cofają się. Pan również nie zmienił swoich poglądów, pan tylko nieznacznie się zmienił.

Kocham pana, panie prezydencie, za to że nijak za pana prezydentury nie zmieniła sie służba zdrowia. Pana koledzy z TVP rzecz jasna opowiadali ile to środków przeznaczyli w ubiegłym roku na służbę zdrowia, jednak wystarczyło tylko dojść do odpowiednich tabelek by zobaczyć że przed pandemią, podczas której pan również się średnio udzielał, środki były wśród jednych z najniższych w Europie.

Kocham pana, panie prezydencie, że zwykłych ludzi, których każdy prawdopodobnie ma w rodzinie, sąsiedztwie, miejscu pracy, nazwał pan ideologią zaś, inspirując się pana słowami, pana zwolennicy i koledzy dodawali kolejne przymiotniki aż do uczynienia w tym kraju stref wolnych od tych ludzi. Nie chcę myśleć, wręcz drżę z tego powodu, jaki musiał pan odczuwać niesmak kiedy jedna z wioślarek pozdrowiła swoją dziewczynę a teraz trzeba będzie zaprosić ją do pałacu. Czy może w ramach przeciwdziałania pandemii będzie można nie podawać ręki? Albo przeprowadzić wszystko online? Pan, określany prezydentem wszystkich polaków.

Ale i tak kocham pana, panie prezydencie. Dzięki panu będzie mi niezwykle ciepło w zimę albowiem będę mógł puszczać z dymem nasz skarb, nasze czarne złoto które nikomu nie szkodzi, nasz węgiel. Przechytrzył pan tych którzy uważają inaczej, wywęszył pan szczurzy pysk zdrajców którzy informują polaków na temat kryzysu klimatycznego, globalnego ocieplenia i chorób jakie powoduje smog. Polski węgiel wszak nie truje prawdziwych zapewne polaków których pan jest prezydentem. Jeśli chodzi o pozostałe kwestie to są dyrdymały, trzeba dodać, lewackie dyrdymały, poważny człowiek się tym nie zajmuje. Powodzie zapewne zawsze były, podobnie jak i susze. Nie ma czasu by zapoznawać się i porównywać dawne dane z obecnymi a pożarów u nas nie ma. Nie ma również czasu by słuchać naukowców, zresztą większość z nich pochodzi z uniwersytetów ogarniętych lewacką ideologią LGBT, oni to szarlatani zapewne.

Kocham pana również za to, panie prezydencie, że tak współpracuje pan chętnie z obecną władzą. Raz czy dwa razy coś tam było, jednak poza tym, obecna władza, chapeau bas, rządzą, dzielą, obstawiają i uposażają. Tak jak być powinno od zawsze w Polsce, dobra władza, lepsza zmiana i jedziemy, jak by to rzekł pewien dziennikarz dobrej stacji TVP Info. Jeżeli jest dobra władza to prezydent nie powinien, w myśl trójpodziału władzy, kontrolować tego co tamta władza uchwala a podpisywać, bo jest dobra władza, przynosząca dobrą zmianę i same dobre rzeczy. Niech pan nie wierzy tym którzy mówią o jakiejś tam inflacji, przecież prawdziwi polacy dostają pieniądze, dodatkowe emerytury a i co chwila dobry rząd dobrej zmiany pozyskuje kolejne miliardy, bo już nie miliony, dla wszystkich prawdziwych polaków. Jakże to słuchać tych bredni? 

Benzyna po prawie sześć złotych? Ale nie zaznaczają że Orlen pnie się górę dzięki arcyzdolnemu prezesowi. Bądź może prezesom? Nie popadajmy w plotkarski styl, absolutnie niepoważny i niepolski styl lewackich mediów.

Kocham pana, panie prezydencie, że nie daje się pan plotkom. Przecież każdy wie że jest pan na tyle zajęty obroną kraju, jego reprezentowaniem czy działaniem na dobrą korzyść naszej dobrej Polski że nie ma pan czasu na jakieś gratulacje z okazji wyborów czy inne głupoty. Wiem dobrze że lewackie media mają to do siebie że lubią się czepiać prawdziwych polaków ale to nie problem. Dobrze wiemy że gdy skończą z tą hucpą na TVN24 to pewnie uda się zabrać za resztę, wszak to Prezes, nie Orlenu tym razem, już powiedział że trzeba będzie popracować nad tym by polubili dobrą zmianę w Internecie. Dobra zmiana wszak ma prawdziwie polską telewizję, prawdziwie polskie radio, gdyby się tylko dało więcej patriotycznej i prawdziwie polskiej zawartości umieścić w radiowej Dwójce, kwestia czasu, mamy prawdziwie polską prasę no to teraz musimy popracować nad prawdziwie polskim internetem. Część jego jest już prawicowa, to olbrzymi sukces, teraz pora na prawdziwie polski. A nie będzie nam nikt mówił co gdzie i jak, dobra zmiana dobrze rządzi, reszta to tylko wpływy lewackich, zachodnich mediów przesiąkniętych LGBT. Ale ja wiem, kochany panie prezydencie, że gdy władza się za to weźmie to pan nie stanie na przeszkodzie. Nie można pozwolić by przez lewackie, zachodnie media przesiąknięte LGBT, powtórzyła się spektakularna porażka jak w USA że teraz nie mamy już rzekomego sojusznika który tyle ładnych rzeczy miał względem nas na zbyciu. Teraz tylko Węgry, chociaż ja również nie rozumiem jak czasami nas zostawiają w kluczowych sprawach. Ale myślę, kochany panie prezydencie, że jak się zajmiemy w większości lewackim internetem i tą okropną unią to damy sobie jakoś sami w tej Europie radę. Jest coś na wschodzie, kwestia zapytania czy pomogą. A na pewno pomogą, już raz pomogli.

Kocham pana, panie prezydencie i jednocześnie dziękuję za wszystko, bo chociaż większość nie docenia tej ciężkiej pracy to ja ją czuję. Bezpośrednio na sobie czuję efekty dobrej zmiany, z tygodnia na tydzień coraz mocnej ją czuję i nie wiem tylko jak długo jeszcze będziemy mogli czuć, albowiem lewactwo, zwłaszcza wśród młodych, rośnie i jest niebezpieczne.


Serdecznie pana pozdrawiam. 


Jednokrotny wyborca. 

Zapomniany, tak jak inni w mojej sytuacji. 

Ciężko pracujący na efekty i profity dobrej zmiany. 

Dojeżdżający do pracy i wdychający polskie powietrze. 

Znajomy różnych ideologii i mający styczność z różnymi wpływami.

Przyszły mąż i ojciec.

Prawdopodobnie nieprawdziwy polak. 

Europejczyk. 

Katolik.

Obywatel.

Lubię to! Skomentuj74 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka