26 obserwujących
392 notki
261k odsłon
  398   1

"Omicron" atakuje - doniesienia z frontu

 

"Jesteśmy świadomi faktu, że może to mieć pewien wpływ na zdrowie psychiczne ludzi, a także na ich ogólne samopoczucie” powiedział NT News komisarz policji Jamie Chalkner.A bliżej nas, w Rosji:


Władimir Sidorow, rosyjski deputowany z rządzącej partii Jedna Rosja, działającej w regionie Dumy w Riazaniu, powiedział ostatnio innym ustawodawcom o potrzebie surowszych kar dla osób, które nielegalnie kupują i sprzedają certyfikaty szczepień.

 

„Trzeba ich rozstrzelać” krzyczał.

 

Sidorow powiedział:  „będę brał udział w rozstrzelaniach”.

 

„Zróbmy to koniecznie! Ty i ja nie mamy innego wyboru” - przekonywał kolegów prawodawców.


Ale na Dalekim Wschodzie jest już inaczej.


Przeciwko Billowi Gatesowi i założycielowi Serum Institute,  w Sądzie Najwyższym w Indiach wniesiono oskarżenie o morderstwo,  za ich rolę w promowaniu szczepionki przeciw COVID, po tym, jak 23-letni mężczyzna zmarł wkrótce po przyjęciu zastrzyku.


Serum Institute of India (SII) otrzymał w zeszłym roku finansowanie od Fundacji Billa i Melindy Gates za pośrednictwem GAVI Alliance na przeprowadzenie przyznanych przez Generalnego Kontrolera Leków Indii (DCGI) testów fazy 2 i 3 szczepionki Covishield w Indiach.

 

„Chciałbym podziękować @BillGates, @gatesfoundation, @GaviSeth za kluczowe partnerstwo w zakresie podziału ryzyka i produkcji 100 milionów dawek, które zapewnią również sprawiedliwy dostęp po przystępnej cenie dla wielu krajów na całym świecie” – napisał w sierpniu 2020 r. na Twitterze dyrektor generalny SII. Adar Poonawalla.


Indyjskie Stowarzyszenie Adwokackie podało:

“Składający petycję wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawalla oraz innym urzędnikom i przywódcom rządowym zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia. Zmarły przyjął szczepionkę Covishield, wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg szczepień ustanowiony przez koleje, zgodnie z którym podróżują tylko osoby podwójnie zaszczepione.

 

Rządowy AEFI (System Ewidencji Działań Niepożądanych po Szczepieniu) Indii przyznał niedawno, że również śmierć dr Snehal Lunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield. Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionkowego, że szczepionki są całkowicie bezpieczne.

 

Składający petycję domagał się 1000 Rs. crores (134 mln USD) odszkodowania i poprosił o tymczasowe odszkodowanie w wysokości 100 Rs. crores (13,4 mln USD).

 

Żądał również przeprowadzenia badań na wykrywaczu kłamstw  i testu analizy na narkotyki dla oskarżonego Billa Gatesa i innych”.


Czy to pierwsza   z wielu spraw sądowych badających zagrożenia związane z eksperymentalną szczepionką mRNA na COVID, pociągających do odpowiedzialności tych, którzy poparli ją jako „bezpieczną i skuteczną”? 

Podobno kamyk uruchamia lawinę.


http://www.prisonplanet.pl/


Na tym tle Polska jawi się jako oaza względnej normalności. Są oczywiście błędy i można niejedno zarzucić. Ale pamiętajmy, że jeśli władza w Polsce dostanie się w ręce opozycji, szaleństwo pandemiczne zaleje nas i zatopi. Unia pod przywództwem pani von der Leyen i jej męża z Big Pharma,  z ochoczo współpracującym z nimi nowym polskim rządem, wymusi na nas wszystko, a nawet więcej, znając czołobitność unijną i niemiecką opozycji.

Rząd PiSu jest w naszym interesie, także tych, którzy nie pałają do niego sympatią. Pamiętajmy o tym.


I jeszcze jedno. Jeśli my wiemy o co w tym wszystkim chodzi, to nasz rząd wie to  również. Wie więcej i wie na ile może sobie pozwolić. Sytuacja poprawi się, jeśli w USA wygrają wybory Republikanie w 2022 roku. I mam nadzieję, że tak się stanie.

Ale liczmy przede wszystkim na siebie. Polska jest atakowana z wszystkich stron. Wspierajmy więc rząd, żeby nam go nie zabrali. 

Pokazujmy błędy, bo one zawsze będą, ale "nie wylewajmy dziecka z kąpielą". Potrzeba mądrości tych, którzy rozumieją sytuację. Dzisiaj potrzeba nam nowej Narodowej Solidarności.

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale