Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
3 obserwujących
42 notki
7598 odsłon
  269   0

Erotyczny falstart w sypialni, nasz pierwszy raz


Każdy z nas przeżył go w swoim dorosłym życiu choć raz, czuliśmy się zawstydzeni i chcieliśmy się zapaść pod Ziemię. Czy słusznie? Raczej nie, jak dowodzą badania 56 % Amerykanów przeżyło rozczarowanie podczas swojego pierwszego zbliżenia. Problem ten bowiem dotyczy głównie naszego pierwszego razu, to tu napięcie erotyczne sięga Zenitu!

I nie chodzi tu wyłącznie o mężczyzn, napięcie związane ze zbliżeniem, stres i brak znajomości naszych ciał powodują właśnie te wszystkie problemy w naszej sypialni.

Każdy z mężczyzn marzy by zostać bohaterem swojej wybranki, przede wszystkim przy pierwszym kontakcie z nową partnerką, jest to dla niego punktem honorowym! Toteż wtedy popelnia najwiecej błędów, koncentrujac sie za bardzo na tym by nie zawieść. To właśnie wtedy najczęściej dochodzi do zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku czy szybkiego spalenia się.

Na podstawie przeprowadzonych badań możemy stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że co druga osobą czuje się niepewnie przed pierwszym zbliżeniem, zastanawiajac sie nad kazdym najdrobniejszym szczegółem, zamiast uwolnic w sobie rządzę i być spontanicznym.

Niepewność potęguje strach o to, czy dobrze wypadniemy w łóżku. Mężczyźni martwią się głównie tym, że nie zadowolą Partnerki, zbyt szybko skończą czy przed brakiem akceptacji przez ich partnerkę ich nagiego ciała. Podobnie kobiety martwią się brakiem akceptacji ich nagiegosci przez partnera oraz zbyt wyszukanych pozycji, ktorych nie będą w stanie odtworzyć.

Obie płci boją się zarażenia HIVem lub innymi chorobami wenerycznymi, a takze niechcianej ciąży czy brakiem spełnienia.

W grę wchodzi również komfort psychiczny kochanków , jeżeli nas coś irytuje w partnerze nie będziemy czuć się z nim dobrze podczas zbliżenia. Kobiety wystarczajaco denerwuje już u mezczyzn brak gry wstepnej, zbyt szybkie zakończenie akcji, brak orgazmu, brudna pościel w jego sypialni, nieodwzajemniony sex oralny czy brak zwracania uwagi na jej potrzeby.

Co śmieszniejsze mężczyzn drażnią podobne rzeczy, niestety wiele z nas popełnia te same błędy, które zarzuca własnemu partnerowi.

Ciekawe jest to, że złe doświadczenia łóżkowe z pierwszej nocy nie mają wielkiego wpływu na przyszłość kształtującego się Związku, bardzo szybko uczymy się własnych ciał i ich potrzeb.

Pokazuje nam to, że mimo iż sex odgrywa wielką rolę w życiu dorosłych Ludzi, nie jest najważniejszy, on jest jak mawia mój znajomy wisienką na torcie, jakim jest relacja interpersonalna.

Nie przejmujmy się aż tak, nieudana próba sexu, ponieważ może ona zdażyć się tak naprawdę każdemu, świadczyć to może o zbyt wielkim napięciu seksualnym pomiedzy partnerami oraz braku doświadczenia. Innym czynnikiem moze byc zbyt wielkie pożądanie mężczyzny w stosunku do nas kobiet, co tylko dobrze świadczy o naszym partnerze. To znak, że jesteśmy dla nich bardzo atrakcyjne seksualnie .

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale