Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko Mój blog nie jest miejscem dla sfrustrowanych osób, które pragną wyładować swoją złość, dlatego komentarze naruszające dobra osobiste Autora oraz wulgaryzmy będą usuwane, a ich Autor blokowany!
3 obserwujących
81 notek
19k odsłon
  383   0

Kobiety jak magnes, Co działa na facetów?


Jakie kobiety przyciągają wzrok mężczyzn? Najczęściej są to kobiety bardzo pewne siebie typu femme fatale , ale to nie je wybierają do poważnych związków. Nasi panowie na swoje partnerki wybierają zazwyczaj skromne dziewczyny, nie chodzi tu o skromność pozbawioną pewnosci siebie, ale o szacunek do innych ludzi oraz brak wywyższania się i arogancji. Muszą mieć w sobie to "coś", co zyskujemy przy narodzinach. Każda z nas może przyciągać do siebie wzrok mężczyzn, być dla nich atrakcyjną, musimy jednak spełniać kilka warunków.

Jednym z ważniejszych jest poczucie własnej wartości, to ono zwraca na nas uwagę, która jest okazywana stylem bycia, wyglądem zewnętrznym i zachowaniem. Ale najważniejsza jest samoakceptacja, nawet jeśli mamy duży nos, czy małe piersi nie ma to dla nas większego znaczenia. Nie ma nic bardziej zaraźliwego, niz śmiech, podobnie jest z samym uśmiechem. Gdy się uśmiechamy, inni odwzajemniają go tym samym. A wtedy mamy pretekst do wszczęcia rozmowy. Ważnym elementem są również perfumy jakich używamy, wbrew pozorom zapach stanowi bardzo silny bodziec, dzięki któremu wybieramy sobie partnerów.

Połączenie ich z naszymi naturalnymi substancjami chemicznymi zwanymi feromonami zwracają na nas uwagę płci przeciwnej. Istnieja gotowe mieszanki perfum z feromonami, do najlepszych należy wyrób marki Love+Desire, łączący delikatny i zmysłowy zapach z silnymi feromonami takimi jak: androstenol, androstenon, copulins i estratetraenol. Mieszanka ta działa na wszystkich, również na nas samych. Nasze odpowiednie proporcje naszego ciała, też przyciągają męski wzrok. Nie bedzie interesującą zbyt chuda kobieta, ani przesadnie gruba. Pamietam jeszcze jakiś czas temu idealne wymiary kobiety to 90-60-90, choć posiadanie trochę więcej ciała, nie musi oznaczać braku akceptacji ze strony facetów. Bycie naturalną jest również atrakcyjne dla mężczyzn , nie tylko jeśli chodzi o zachowanie , ale takze naturalność wyglądu.

Mężczyźni mają dość bycia oszukiwanymi, nie chcą sztucznych dodatków upiększających u swoich kobiet. Oni pragną kobiet naturalnie pięknych bez kilograma gipsu na twarzy, rybich ust czy nienaturalnych piersi. Mają dość kobiet ukrywających swoją twarz pod maską makijażu, to nasze niedoskonałości odróżniają nas od innych. Te wszystkie elementy nie wyczerpują calej palety rzeczy, działających na facetow. Oni szukają przede wszystkim kobiet przy których będą się czuli dobrze i swobodnie. Lubią też mniejsze lub większe przejawy ekscentryczności. Jeżeli chcemy dodać sobie odwagi sięgajmy po perfumy z feromonami. Z nimi staniemy się pewne siebie, podziwiane i pożądane.

Faceci pragną skromnych, uczciwych i szczerych kobiet, które będą w stosunku do nich lojalne, wierne i czułe.

Nigdy obiektem pożądania nie będzie wyzwolona kobieta, której brak klasy i delikatności, tak poszukiwanej przez prawdziwych facetów nie pozwoli na ich zainteresowanie. Oni nie chcą kobiet rozwiązłych, uprawiających sex na pierwszej randce. Chcą być pewni swoich partnerek, a nie martwić się przez cały dzień gdzie jest i co robi ich kobieta. Oni pragną kobiet uczciwych, które będą im wierne i będą tylko ich kochały.

Drogie panie jeśli łudziłyście się, że kobiety rozwiązłe, pozbawione kobiecości, aroganckie , wywyższające się zainteresuja faceta, to sie grubo myliłyście. On was nie chce!!!

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości