Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
6 obserwujących
150 notek
53k odsłony
  238   0

Impotencja na życzenie, problem z męskością


Coraz częstszymi ofiarami zaburzeń erekcji padają też młodzi mężczyźni nawet 20-25-latkowie (2-4%, a to bardzo dużo w tym wieku). Problem ten dotyczy głównie mężczyzn po 60 roku życia (60%) resztę stanowią mężczyźni pomiedzy 26-59 lat(36-38%). Zaburzenia tego typu w wieku po 60-tce są bardziej uzasadnione, wynikają one z uwagi na starzenie się organizmu, natomiast poniżej tego wieku są wywołane czynnikami psychologicznymi, biologicznymi i często infekcjami bakteryjno- grzybiczymi, inaczej mówiąc chorobami wenerycznymi. Tych ostatnich można byłoby uniknąć, gdyby nasi panowie prowadzili zdrowszy tryb życia, przestrzegali podstawowych zasad higieny i sprawdzali z kim wchodzą w interakcje seksualną. 

Obecnie wielu młodych mężczyzn korzysta z tzw. seksturystyki do Tajlandii, na Ukrainę czy Białoruś, te dwa ostatnie kierunki są dużo tańsze. Tam poddają się cielesnym uciechom z tamtejszymi prostytutkami, często na swoje życzenie bez zabezpieczenia. To od nich zarażają się różnego rodzaju chorobami wenerycznymi, następnie wracają do rodziny i często zarażają swoje stałe partnerki, a także wyrwane w klubach nieświadome tego faktu młode kobiety. Część z nich poddaje się terapii, często przyjmując naraz trzy antybiotyki o szerokim spektrum działania, lecz pomimo nie ukończonej jeszcze terapii w dalszym ciągu uprawiaja sex z innymi kobietami, oczywiście nie informując ich o fakcie, że mogą się od nich zarazić!

Celowe działanie czy głupota ze strony rozwiązłych panów? Niestety często to pierwsze, w taki sposób biorą odwet na kobietach za swoje problemy ze zdrowiem... Szkoda tylko, że wcześniej nie potrafili zapanować nad swoimi wackami i dzikiej żądzy. Karzą więc inne kobiety, Bogu winne, za swoje grzeszki i brak odpowiedzialności. No cóż typowe męskie myślenie, ale dzięki Bogu nie wszyscy mężczyźni są tak niskiego polotu intelektualnego! Jak moja babcia mawiała "kto czym wojuje od tego ginie". Niestety żaden z nich nie myśli o konsekwencjach swojego działania, oddając się tego typu uciechom z przedstawicielkami najstarszego zawodu świata. Igrają z ogniem, gdyby myśleli to przynajmniej zabezpieczali by się przed zakażeniem, ale oni wręcz proszą o sex bez gumki! Gdyby głupota mogła fruwać, to nasi turyści byliby ptakami...

Niestety konsekwencje tego są zatrważające, zakażenie chorobami wenerycznymi, HIVem, problemy z erekcją, a nawet impotencja! Beztroska z jaką podchodzą do seksu kosztować ich będzie wiele! Czy było warto? Trzebaby spytać ich, ale każdy czlowiek przy zdrowych zmysłach powie NIE. Oni sami często udają nawet przed samymi sobą, że było... Nie ma jak iść dalej w zaparte i się oszukiwać. Są i tacy, którzy nigdy się nie wyleczą, stając się tykającą bombą i zagrożeniem dla innych. Impotencja dla wielu mężczyzn staje się dramatem. Choć wielu z mężczyzn nie przyzna się do tego, to o swojej sprawności seksualnej myślą częściej, niz my kobiety o własnej urodzie. Choć na rynku mnoży się i troi od leków na impotencję, nie zawsze są one skuteczne. Istnieją trzy rodzaje impotencji: impotencja erektywna ( niezdolność do osiągnięcia erekcji), impotencja orgastyczna( niezdolność do osiągnięcia przez mężczyznę orgazmu) i impotencja generatywna( zaburzenie płodności). Z uwagi na przyczyne impotencje dzieli się ba impotencję psychogenną ( wynikającą z blokady osychicznej) oraz impotencję organiczną ( inaczej somatyczną) będącą wynikiem chorób, rowniez wenerycznych.

Drodzy panowie jeśli już decydujecie się na taką formę turystyki, miejcie trochę przysłowiowego oleju w głowie i się zabezpieczajcie, ponieważ później konsekwencje waszej głupoty przyjdzie nam ponosić!

Zakażenie chorobą weneryczną wymaga leczenia! Impotencja i zaburzenie erekcji rowniez!

Miejcie przynajmniej tyle rozumu by iść z tym do lekarza!

Lubię to! Skomentuj40 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości