Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
6 obserwujących
138 notek
45k odsłon
  307   0

Partnerka marzeń prawdziwego faceta. Atrakcyjność fizyczna


Co sprawia, że dokonujemy wyboru właśnie tej kobiety czy mężczyzny, lekarza, terapeuty, fryzjera czy pracownika. Wielokrotnie specjaliści podejmowali próby wytłumaczenia tego zjawiska, z lepszymi lub gorszymi efektami. Jednak wszyscy doszli do wspólnego zdania, że jednym z pierwszych czynników przesądzających o naszych wyborach jest ... uroda. Mówi się często, że to mężczyźni są wzrokowcami, ale to tylko część prawdy również my kobiety kochamy najpierw oczyma. Mimo, że na kobiety i mężczyzn działają różne zewnętrzne bodźce, to w jednym jesteśmy zgodni zwracamy ogromną uwagę na wygląd innego człowieka. Jakby nie było, najpierw widzimy, to naturalne zachowanie każdego z nas. Wolimy towarzystwo atrakcyjnych ludzi niż brzydali choć inteligentnych. Nawet w wyborze partnera kierujemy się jego wyglądem zewnętrznym, to on przyciąga nas do niego, lecz to charakter nas przy nim zatrzymuje.

Niestety wygląd daje nam szansę na zainteresowanie płci przeciwnej, to on tak naprawdę jest czynnikiem decydującym w wyborze naszego partnera. Również przy wyborze lekarza, terapeuty czy stylisty kierujemy się jego wyglądem zewnętrznym, to on sprawia że nabieramy do niego zaufania. To naukowo stwierdzony fakt, że ludzie atrakcyjni często otrzymują od nas na wstępie olbrzymi kredyt zaufania, mimo iż nie znamy ich. Podchodzimy do tego z pewnością, iż atrakcyjność fizyczna idzie w parze z inteligencją i fachowością, jednak czas weryfikuje ten pogląd. Niestety bardzo często prawda wygląda inaczej. Zmieniamy wtedy specjalistę, już zwracając uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również opinię innych ludzi o nim oraz jego uprawnienia. Gorzej się to ma jeśli chodzi o wybór partnera, tu jesteśmy narażeni zawsze na ryzyko. Zwłaszcza wśród mężczyzn istnieje przekonanie, że uroda partnerki jest gwarancją udanego związku. Już od najmłodszych lat budują w sobie przekonanie, że ładna kobieta jest miła i dobra. Wy panowie pragniecie kobiety atrakcyjnej, reprezentacyjnej i uwodzicielskiej.

Takiej kobiety, którą podobnie odbierają inni mężczyźni, bardzo was to ekscytuje, gdy inni wodzą za nią wzrokiem z zachwytem, a wam zazdroszczą. Taka kobieta jest według was odpowiednią dla was wizytówką, poniewaz pokazuje wasze możliwości. Co sprawia, że wy panowie uważacie nas za atrakcyjne? Jakiś czas temu czytalam wyniki badan naukowych , których wyniki mnie trochę zaskoczyły. Naukowcy sprawdzali co wpływa najlepiej na męską wyobraźnię względem naszej atrakcyjności. Mianowicie kobiety pokazujące 40% ciała, działają najbardziej na waszą wyobraźnię.Kobieta, która pokazuje mniej nie przyciąga waszej uwagi, a ta która pokazuje wiecej ma opinię puszczalskiej. Nie chodzi tu o pokazywanie tylko nagości, ale tez opietych rzeczy, jak seksowne sukienki, opięte, blisko ciała, czy dżinsy, bluzeczki itp. Kobieta w tego rodzaju ciuszkach działa na męską wyobraźnię, może nawet bardziej niz sama nagość, ponieważ to co zakryte staje się bardziej tajemnicze. Tu widać zarys biustu, talii, linię bioder, kształt pośladków, ale nie do końca, co czyni kobietę dla was jeszcze bardziej atrakcyjną. Uroda jest ważna jak widać, ale charakter jest czymś co upewnia mężczyznę w dokonanym wyborze.

Niestety bardzo często okazuje się, że kobiety piękne nie posiadają żadnych innych walorów, są często puste i egoistyczne. Do rzadkości należą kobiety posiadające również inne zalety, inteligencję, dobry charakter, poczucie humoru czy klasę. Mówi się o nich prawdziwe damy, to one są tymi najbardziej pożądanymi kobietami przez prawdziwych, świadomych mężczyzn, to z nimi pragną się oni związać i założyć rodziny. "Piekna miska jeść nie daje!" jak mawiała moja babcia, a byla bardzo mądrą osobą , kobieta nie powinna być tylko piękna, ale też mądra. Powinna być uczciwa i kochająca, powinna być lokalną towarzyszką życia, która żyje kierując się zasadami moralnymi i normami społecznymi. Kobieta która jest damą na salonach, kucharką w kuchni, a namiętną kochanką w sypialni. O takiej kobiecie marzą prawdziwi mężczyźni... Tylko czy jeszcze takie istnieją?

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości