Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
6 obserwujących
138 notek
45k odsłon
  272   1

Hit czy zwykły kit? Kursy uwodzenia kobiet


Nastąpił prawdziwy wysiew na rynku różnego rodzaju trenerów uwodzenia, którzy obiecują młodym, wstydliwym mężczyznom skuteczną naukę uwodzenia kobiet. W sieci można znaleźć mnóstwo wszelkiego rodzaju szkoleń i kursów uwodzenia dla mężczyzn. Takie szkolenie bardzo często składa się z kilku spotkań lub weekendowego wyjazdu w plener, podczas którego nasi panowie uczą się sztuki uwodzenia. Zazwyczaj składa się on z części teoretycznej i praktycznej.Na dobrym kursie panowie uczą się m.in. jak stać się atrakcyjnym w oczach kobiety, podnieść własną samoocenę, ćwiczą techniki rozluźniające oraz sztukę budowania relacji z kobietami.Tego typu szkolenia mają za zadanie wydobyć z niepewnego mężczyzny wszystko to, co najlepsze, podnieść jego poczucie własnej wartości i nauczyć technik relaksacyjnych.

Trenerzy uwodzenia obiecują kursantom nabranie przez nich pewności siebie, ukazując im w jaki sposób mogą poprawić swoją atrakcyjność dla kobiet, np. przez odpowiednią stylizacje. Pamietajmy, że atrakcyjny mężczyzna, to pewny siebie mężczyzna, chodzi o jego świadomość własnych walorów. Jedną z zalet takiego kursu jest poznanie innych mężczyzn z podobnymi problemami.To bardzo ważne by uświadomić sobie, że nie jesteście jedynymi ludźmi z tego typu trudnościami, możliwości otrzymania tu wsparcia od innych, oraz zaprzyjaźnienia się, wykorzystując to później do wspólnego chodzenia "na podryw", jest łatwiej bowiem gdy robi się to w grupie. Taki kurs ukazuje wam wasze pozytywne strony, wasze mocne strony, które należy podkreślić. Takowe szkolenie daje często gotowe podpowiedzi, np. teksty na poderwanie kobiety, które pozwolą pociągnąć dalej rozmowę z obiektem waszego zainteresowania i takie dzieki którym łatwiej zagadać do kobiety w sieci czy osobiście.

Pomoże to wam w takich sytuacjach, gdy rozmowa podczas spotkania nagle sie urywa, i stajecie przed murem, nie mając pojecia co dalej! Niestety nie wszystkie kursy sa odpowiednio prowadzane przez trenera i uczą niepożądanych zachowań tj uprzedmiotawiania kobiet. Gdy trener uwodzenia dzieli kobiety na lepsze i gorsze, na te na jedną noc i na dłużej, to takie postrzeganie kobiet, będzie skutkowało tylko problemami w przyszlosci. Również zmuszanie was do wyjścia ze strefy bezpieczeństwa, może być błędem. Zwlaszcza dotyczy to mężczyzn, którzy są nieśmiali, będą oni tu zmuszeni do wyjścia ze swojej strefy komfortu i zagadania do kobiety. Na początku będzie się pocić z nerwów prawie mdleć, ale z biegiem czasu, przełamie się. Jeżeli macie takie odczucia, lepiej wybrać się najpierw na terapię, która pozwoli wam uwierzyć w siebie!

Źle prowadzony kurs to taki, gdzie wykorzystuje sie techniki manipulacji i okłamywania kobiet, w celu zaciągnięcia ich do łóżka. Bardzo ważne jest by nikogo przy tym nie krzywdzić, jeżeli szukacie kogoś tylko na krótki romans, lepiej by osoba ta zdawała sobie z tego sprawę. Oszustwa bywają stresujące zarówno dla jednej jak i drugiej strony. Kobiety mają szósty zmysł, wyczuwają kiedy są oszukiwane i zwodzone, a wtedy musicie się liczyć ze złą opinią na swój temat. Wadą źle prowadzonego szkolenia jest również powielanie stereotypów tj. np. Kelnerka? to łatwa kobieta, tancerka? ma tuziny mężczyzn, księgowa? jest nudna jak flaki w oleju itp.

Na dobrym kursie nie usłyszycie takich często nieprawdziwych rzeczy na temat kobiet.

Warto korzystać z nich ale pod warunkiem, że są dobrze prowadzone, przez ludzi posiadających na ten temat obszerną wiedzę i mają dobre opinie wsrod innych użytkowników. Pamiętajcie panowie o tym, że taki kurs jest dobry nie tylko dla nieśmiałych, ale też dla niepoprawnych romantyków, szukających swojej drugiej połówki. Przydaje sie do nauki dla początkujących , ale wpłynie również idealnie na będących już w związkach mężczyzn, by rozpalić w nich ponownie ogień namietnosci.

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości