Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
12 obserwujących
217 notek
125k odsłon
  2119   3

Covid-19 przyczyną śmierci lidera Antyszczepionkowców Johanna Biacsicsa!


Jak informuje portal "5 Minut dla zdrowia" zmarł lider antyszczepionkowców, przyczyną śmierci był... Covid-19 !

"W obliczu pandemii COVID-19 świat podzielił się na dwie grupy: zwolenników szczepionek przeciwko SARS-CoV-2 i tych, którzy są im przeciwni, tzw. antyszczepionkowcy. Jeden z liderów tych drugich właśnie zmarł. Nie żyje lider ruchu antyszczepionkowców Johann Biacsics. Przyczyną śmierci mężczyzny, który zmarł w wieku 65 lat, był COVID-19. O śmierci mężczyzny poinformowały lokalne media w Austrii.

 Stan Biacsics’a pogarszał się od października. W końcu ze zdrowiem mężczyzny było na tyle źle, że na początku listopada trafił do szpitala, gdzie sprawdziły się podejrzenia lekarzy. Wykonane testy potwierdziły, że przyczyną bardzo złego samopoczucia, było zakażenie COVID-19. Mimo że stan 65-latka określono jako krytyczny (miał m.in. poważne trudności z oddychaniem) mężczyzna odmawiał konwencjonalnych metod leczenia. Twierdził, że jego organizm sam pokona zakażenie. Jakby tego było mało, wypisał się ze szpitala na żądanie.

65-latek postanowił leczyć się dwutlenkiem chloru stosowanym m.in. do wybielania papieru, odkażania wody czy pomieszczeń. Wielu antyszczepionkowców uważa dwutlenek chloru za skuteczny lek w walce z COVID-19, choć wciąż nie ma wiarygodnych badań, które mogłyby potwierdzać tę tezę. W walce z chorobą miała pomóc Biacsics’owi także jego zaufana lekarka. Miała, ale pomoc z jej strony nadeszła zbyt późno.

Johann Biacsics mimo prób reanimacji przez ratowników zmarł dwa dni po przyjęciu preparatu.

Rodzina zmarłego mężczyzny wciąż nie wierzy, że przyczyną śmierci Johann’a był koronawirus. Syn 65-latka twierdzi, że „on wie lepiej”."

Wiadomość tą pozostawię bez komentarza! Myślę, ze fakt ten nie budzi wątpliwości...

Rodzinie składam szczere wyrazy współczucia.


* Źródło 5 Minut dla zdrowia

https://5mindlazdrowia.pl/lider-antyszczepionkowcow-nie-zyje/?fbclid=IwAR3Fl9Or65WwI9x_DeK4okyZMlMeBZpd--VveLzYvBv2u6yP30w4Q1WnbGc

Lubię to! Skomentuj167 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości