Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
7 obserwujących
182 notki
74k odsłony
  385   1

Czego pragną mężczyźni w średnim wieku? Kawaler z odzysku


Wiele kobiet po nieudanym związku szuka partnera online, w gąszczu stron internetowych, dwoi się i troi od ofert matrymonialnych. Jak dojrzała kobieta może znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie?


Jeżeli ktoś myśli, że z wiekiem seks traci znaczenie, to się grubo myli. Dla 80%  osób po 50. roku życia,  seks jest bardzo ważnym elementem udanej relacji. Wiele kobiet odwiedzających Tindera, czy Badoo jest zdegustowana, twierdząc wręcz, że portale te są okropne. Mężczyznom w grupie wiekowej pomiedzy 45-55 rokiem życia, chodzi wyłącznie o seks. Wielu z panów bez zbędnych ceregieli wysyła im zdjecia swojej męskości, jakby ten fakt miałby być decydującym o ich wyborze. Duża ich część pisze otwarcie czego oczekuje od tej znajomości. Nie mają pojęcia, że kobiety nieraz są zażenowane takim postrzeganiem ich kontaktow z danym mężczyzną, a w efekcie rezygnują ze znajomości.


Każda z tych dojrzałych kobiet zdaje sobie dobrze sprawę, że w ich wieku będzie im ciężko znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie. Również dlatego, że ich ciała nie są już aż tak atrakcyjne jak przed laty, mają często nadwagę, a ich ciało straciło dawną jędrność i kształt, co w oczach mężczyzn często je dyskwalifikuje. W przeważającej większości mężczyźni preferują szczupłe, długowłose atrakcyjne kobiety. Tu przeciętna pięćdziesiątka nie ma co szukać, jest traktowana jak powietrze.


Jeżeli dadzą im nawet szansę by spotkać się w realu, bywają zwyczajnie chamscy, obrażając je, krytykując ich wygląd i figurę, po czym wychodzą w środku spotkania, pozostawiając im rachunek do uregulowania. Nasi panowie wyglądają często dużo gorzej od nich samych, jednakże mają coś większego od nich-swoje przerośnięte Ego. No cóż, czego można spodziewać się po zadufanych w sobie dupkach! Zwykłe oblechy, o wielkim Ego...


Mężczyźni w średnim wieku, tzw. macho z odzysku, doprowadzają je do śmiechu, pokraczne kreatury , przypominające często rozdeptane żaby o narcystycznej osobowości proponują po chwili rozmowy kobiecie seks typu sado-maso. O mój smutku, drodzy panowie to nie film porno! Ciśnie się na usta jedno pytanie " Macie lustro w domu?"Posiadacze brzucha piwnego wielkości  dwudziesto kilogramowego melona zejdźcie na ziemię i trochę spójrzcie na siebie samokrytycznie, wasz najlepszy okres dawno już  minął. Myślicie, że kobiety interesują na pierwszym spotkaniu wasze zboczone fetysze czy fantazje erotyczne? Nie lepiej byłoby dowiedzieć się co lubią lub czego się napiją?


Każda zdrowa kobieta lubi bliskość, seks, pocałunki czy dotyk, ale nie oznacza to że są gotowe rozkładać nogi przed pierwszym lepszym facetem. Kobiety nie muszą uprawiać seksu codziennie, ale 2-3 razy w tygodniu byłoby miło. Nie dlatego, że ich libido jest małe, tylko dlatego że ich byli partnerzy, wiecej tego z nimi nie robili, aczkolwiek codziennie byłoby super. W większości małżeństw z wieloletnim stażem, mężczyźni są zainteresowani bardziej swoimi małymi przyjemnościami, jakimi jest ich hobby niż oczekiwaniami i potrzebami partnerki.


Mężowie w takich związkach wręcz unikają eksperymentów erotycznych i chcą jedynie niedzielnego seksu, maksymalnie dwa razy w tygodniu. Dlatego też one przywykły do seksu od święta. Panowie posiadający stałe partnerki, pragną większej wolności, by zwyczajnie mieć czas dla młodszej i bardziej atrakcyjnej kochanki. No cóż dopadł ich kryzys wieku średniego, zabawni Satyrzy w rurkach i sportowych autach. Gdy nie macie czym imponować dojrzałym partnerkom próbujecie wzbudzić zainteresowanie młodych i głupiutkich łowczyni męskich bankomatów.


Większość z mężczyzn w średnim wieku pragnie mieć władzę nad kobietą, dominować, zarówno w łóżku jak i życiu codziennym, z większym lub mniejszym powodzeniem. Dlatego kobiety, które wiedzą czego chcą stanowią dla nich prawdziwe zagrożenie. Tu nie patrzą na konwenanse, nasi panowie są zwyczajnie agresywni w stosunku do silnych kobiet. Zdają sobie bowiem sprawę z tego, że nic tu nie wskórają ani swoim wątpliwym urokiem osobistym, ani zasobami finansowymi.


Dojrzałe kobiety są świadome wlasnej seksualności, mają wysoką samoocenę i tak naprawdę mężczyzna nie jest im potrzebny by egzystowały.One chcą prawdziwego uczucia i mile spędzonego czasu z właściwym mężczyzną. Nie muszą brać byle czego, ponieważ potrafią o wszystko inne same zadbać


Więc panowie rada jest prosta, szanujcie kobiety, to może i one okażą wam serce..

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości