Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
12 obserwujących
264 notki
149k odsłon
  307   0

Gdzie ci mężczyźni?!


Kobiety mają dość zniewieściałych mężczyzn! Wiecznie płaczliwi, niezadowoleni, niezdecydowani i nieodpowiedzialni. To obraz obecnej generacji mężczyzn. Co zabawniejsze, wymagają od kobiet zabiegania o siebie, wam panowie poprzewracało się naprawdę w głowach. Przestaliście być dla kobiet atrakcyjni, one pragną poczuć się słabymi kobietami przy was, a nie chłopo-babami, do czego je zmuszacie. Jak to się stało, że staliście się zwykłymi babami? Gdzie wasza męskość? 

Współczesne kobiety pragną mężczyzny wrażliwego, ale bez straty cech męskich. Powinni dbać o siebie, ale bez przesady. Nikt nie wymaga od was sześciopaka, wystarczy, że nie będziecie wyglądać jak my w stanie błogosławionym. Trochę sportu wam nie zaszkodzi. Przede wszystkim poczucie humoru jest miło widziane. Bądźcie wrażliwi, jednak bez przesady. Pewna szorstkość w obyciu nie jest niczym złym, ponieważ kobiety są już zmęczone gładkimi pseudo mężczyznami.

Mają one już dość mężczyzn, którzy są zbyt przywiązani do żeńskiej części swojej osobowości. Wskrzeście w sobie, w końcu maskulinistyczne cechy osobowości. Kobietom nie podobają się już faceci używający wosku, samoopalaczy, czy korzystający z usług chirurga plastycznego. One marzą o mężczyźnie, który będzie miał bardziej zrównoważone cechy męskie i żeńskie, pragną faceta typu wrażliwca z cechami macho.

Pragną mężczyzny neoseksualnego, który dba o siebie, jest pewny siebie, ale nie jest egoistyczny. Nie uważa się za pępek świata, stara się zrozumieć kobiety, ale nie upodabniać się do nich. Jest zdecydowany i osiąga swoje cele. To obyty macho z domieszką wrażliwca. Pamiętajmy, że model atrakcyjności szybko się zmienia, również w stosunku do mężczyzn. To zupełnie naturalne. 

Drodzy panowie może, zamiast użalać się nad swoim losem, weźcie przykład ze swoich ojców i dziadków i zacznijcie być odpowiedzialni i męscy, tak jak byli oni. Zastanówcie się, dlaczego oni nie mieli problemu ze znalezieniem partnerki?! Kobiety wbrew pozorom wcale nie były inne, były takie same jak dziś, tylko mogły sobie pozwolić na bycie kobiecymi, słabymi i czułymi...

Dziś oczekujecie od nich zbyt wiele. Nie widzicie tego? Słaba płeć musi być silniejszą od was... Czy to nie jest dziwne? Wymagacie od kobiet poświęceń, a co wy poświęciliście dla nich? One to widzą i mają dość! Mężczyzna powinien być nim, a nie rozkapryszoną babą. No, chyba że chcecie się z nimi zamienić i zacząć rodzić dzieci. Może wtedy zrozumiecie, dlaczego kobiety nie chcą ich dziś mieć. Myślicie tylko o własnej wygodzie i seksie, a gdzie odpowiedzialność i poświęcenie dla rodziny?! Gdzie podziali się prawdziwi mężczyźni?

Obecna generacja nie przypomina ich nawet w pięciu procentach. Współczesne pokolenie mężczyzn bardziej przypomina kobiety niż one same.

Lubię to! Skomentuj88 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości