Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
12 obserwujących
263 notki
148k odsłon
  1030   0

Kobiety pragną więcej.


Każdy z nas wie, jaki powinien być jego idealny partner. Zarówno mężczyźni, którzy bardzo często pragną, jak sami twierdzą, ładnych, choć nie grzeszących inteligencją kobiet. W ich mniemaniu wystarczy, że będzie umiała gotować i być do dyspozycji, gdy mężowi zbierze się na czułości. Czyli tak naprawdę lista pożądanych cech idealnej żony jest krótka: ładna, rozpustna kucharka w zupełności zadowoli naszych panów. Oczywiście jest to lista z przymrużeniem oka. A co z paniami? Czego pragną w mężczyźnie kobiety?

Bycie idealnym mężem nie jest wcale łatwe, ale nie jest niemożliwe. Kiedy mężczyzna kocha swoją żonę bezwarunkowo i troszczy się o nią, ona z każdym dniem będzie go kochać coraz bardziej. Aby nim być, wcale nie musi kupować jej drogich prezentów ani zabierać na zagraniczne wycieczki. Jego drobne gesty miłości mogą znacznie pogłębić ich więź. Jeśli jest szczery w swoich intencjach i gotów włożyć w to trochę wysiłku, nie musi wcale wiele robić, aby jego żona poczuła się kochana. 

W zupełności wystarczy, że podaruje jej małe przyjemności i drobne niespodzianki, by poczuła jego miłość po ciężkim dniu. Jednak to nie wszystko, kobiety pragną więcej. Czego więc szukają w swoich ukochanych?

Kobieta pragnie, by jej mężczyzna był jej przyjacielem.

Chce przed nim otworzyć swoje serce, po całym dniu jego nieobecności. Wtedy idealny partner powinien uważnie i chętnie słuchać wszystkiego, co ona ma do powiedzenia. Powinna to być rozmowa, a nie tylko jej monolog, okazując jej przez to swoje zainteresowanie.

Emocjonalna kobieta pragnie być kochana, więc partner powinien jej o tym zawsze przypominać. Nie ważne, że ona o tym wie, potrzebuje wciąż nowych tego potwierdzeń. Gdy ukochany okazuje jej swoją miłość, jej radość nie ma granic. Powinien jednak pamiętać, że nie chodzi wyłącznie o seks, ponieważ miłość oznacza również troskę o nią. Choć uczucie pożądania, które okazuje jej partner, dodaje jej skrzydeł. 

Idealny partner musi szanować poglądy religijne kobiety i starać się ją w nich wspierać. 

Również rodzicielstwo wymaga jego wsparcia. Urodzenie dziecka bowiem i założenie rodziny nie jest łatwym zadaniem. Oprócz napięć fizycznych i finansowych jest też aspekt emocjonalny. Zawsze należy poprzeć decyzję współmałżonka i nie zmuszać go do zaakceptowania decyzji. Ponieważ może ona kolidować z jego planami dotyczącymi jego kariery lub może nie być gotowy na rodzicielstwo z innych powodów. Jeśli współmałżonek ma inne zdanie, może z nim porozmawiać, a następnie oboje winni dojść do porozumienia w tej sprawie. Jednakże bez zmuszania go do czegokolwiek.

Zgodnie ze złożoną przysięgą, mąż zawsze powinien okazywać żonie należytą opiekę, a gdy jest chora, powinna być dla niego najważniejszą osobą. Nigdy nie zapomni tego, co dla niej zrobił, odwdzięczając się tym samym.  

Nie zapominajmy, że związek to proces dawania i brania. Mąż zatem powinien pomagać jej w rozwoju osobistym i uczynić ją lepszą niż wcześniej. Nie wymaga to całkowitej jej przemiany, wystarczy po prostu pomóc jej naprawić wady, w których istnienie ona sama wierzy. Będzie go za to szanować.

Nie ma idealnych ludzi, pozbawionych wad. Każdy z nas je ma, czy to problemy z nawykami, zachowaniem, czy wyglądem. Każda osoba jest wyjątkowa ze swoimi wadami, powinna więc być akceptowana przez partnera, taką, jaką jest.

Każda kobieta bez wyjątku uwielbia być kochana, czuć się wyjątkowo, mieć odpowiednią opiekę od swojego partnera. W dzisiejszych czasach kobiety są na tyle rozsądne, aby wiedzieć, że wszyscy mężczyźni mają swoje wady i zalety. A zaspokojenie kobiet wcale nie jest trudne, jak się wydaje lub jest przedstawiane.

Podstawą każdego udanego związku jest zaufanie, bez niego żaden związek nie przetrwa. Zatem mężczyzna musi być wiarygodny, wraz z rosnącym zaufaniem bowiem relacja się zacieśnia.

Zdarza się, że kobieta ma pasję, warto ją w tym wesprzeć, dając jej czas na jej realizację. Kobiety bardzo cenią to wsparcie, co widać później w jej zachowaniu. 

Większość kobiet kocha dzieci, niezależnie od tego, czy są ich, czy nie. Tego samego nie można jednak powiedzieć o mężczyznach. Jeśli jednak mężczyzna podzieli tę miłość, to trafił we właściwe struny w utrzymaniu zdrowego związku i byciu bohaterem w jej oczach. Będzie to dla niej również potwierdzeniem, że zostanie wspaniałym ojcem.

Dobra komunikacja to kolejny ważny aspekt posiadania stabilnego i owocnego związku. Jeśli mężczyzna jest w stanie dogadać się ze swoją żoną bez żadnych „jeśli” ani „ale”, to łączy ich silna więź. Wszystkie ich nieporozumienia można łatwo rozwiązać. Powinni być w stanie łatwo wyrażać swoje myśli. Nigdy nie powinno być żadnych barier komunikacyjnych między nimi. 

Ponieważ on jest jej filarem siły i wsparcia, powinna móc oprzeć się na nim. Będzie to możliwe tylko wtedy, gdy ją będzie wspierać. Powinien wysłuchać jej problemów i spróbować zaproponować możliwe rozwiązania. Nawet jeśli nie jest w stanie pomóc, zapał i ciepło wystarczą, by roztopić jej serce.

Obie strony w małżeństwie muszą iść czasem na kompromis, aby wszystko dobrze funkcjonowało w nim. Kompromis wcale nie oznacza wielkiego poświęcenia. 

Chyba bez wierności, prawdomówności nie ma żadnego związku. Im bardziej pozostaną sobie wierni, tym dłużej będzie trwać ich związek.

Mąż powinien być niezawodny, a to jest coś, co wszystkie żony starają się znaleźć u swoich mężczyzn. Powinna być w stanie na nim polegać, a on powinieneś być na tyle gorliwy, by jej nie zawieść. Ich związek nigdy nie napotka żadnych przeszkód, jeśli będą mogli na sobie polegać.

Większość kobiet kocha zabawę. Zawsze szukają mężczyzny, który ma świetne poczucie humoru. Gdy po ciężkim dniu uda mu się ją rozśmieszyć lub zaplanować z nią coś szalonego, będzie bardzo szczęśliwa, że ​​jest z nim.

Istnieje jedno podobieństwo między kobietami i dziećmi, a mianowicie, że oboje uwielbiają się rozpieszczać. Jeśli on pobłaża swojej partnerce bez powodu, to ich związek zawsze będzie silny. Kiedy rozpieszcza swoją partnerkę, wiele dla niej to znaczy. Oznacza to, że troszczy się o nią, kocha ją i chce, aby była szczęśliwa.

Nie chodzi o to, że twój partner oczekuje wystawnego poczęstunku lub drogiego prezentu. Może to być tak proste, jak przytulenie się rano, wysłanie spontanicznej miłosnej wiadomości, a rano zrobienie mu herbaty do łóżka. Te małe gesty sprawią, że będzie go ślepo kochać. Bo na miłość trzeba zasłużyć, czasem kosztuje nas to trochę pieniędzy, czasem trochę pracy i czasu. Jednak to wszystko nas zbliża do siebie. 


Źródła:

https://www.momjunction.com/articles/how-to-be-a-good-husband_00401176/

Lubię to! Skomentuj86 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości