Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
11 obserwujących
259 notek
145k odsłon
  254   0

Seksapil to coś, co was podnieca...


Czy kobieta, ubierając się seksownie, sama prosi się o kłopoty? Odpowiedź zawsze będzie brzmieć: NIE! I choć to bardzo drażliwy temat, nie mam wątpliwości. To nie jest tak, że kobieta, budząc się rano, zakłada koszulkę z głębokim dekoltem i mini, pokazując wypięte pośladki i uda, mówi do siebie: Mam nadzieję, że dzisiaj ktoś mnie zgwałci lub obrazi.

Co sprawia więc, że ​​kobiety budząc się rano, decydują się założyć seksowne ubranie, odsłaniając dużą część swojego ciała? Kiedyś usłyszałam stwierdzenie pewnego Pana, że jeśli kobieta decyduje się nosić koszulkę z głębokim dekoltem i eksponować własne piersi, to dlatego, że ma ochotę na seks. Czy tak jest? Nie zawsze, ale oczywiście istnieją kobiety, które czerpią przyjemność z tego, że mężczyźni okazują im swoje zainteresowanie. 

Podobnie z resztą, jak mężczyźni, którzy ćwiczą i budują mięśnie tylko po to, aby nosić obcisłe koszulki, aby pokazać swoje cechy fizyczne, głównie po to, aby przyciągnąć partnerkę do seksu. Kobieta natomiast nosi obcisłe spodnie lub krótkie spódniczki, aby pokazać swoje atrakcyjne cechy fizyczne. Robi to głównie w celu przyciągnięcia partnera, ale czasami robi to, by chronić swoją pozycję w związku, gdy inne kobiety, krążą wokół jej partnera.

Mężczyźni bowiem, są stymulowani przez to, co widzą. Jeśli mężczyzna zobaczy kobietę odsłaniającą dużą część swojego ciała, poczuje pociąg seksualny do niej. Tak było od zawsze. Kobieta świadomie nosząca seksowne ciuszki pozwala mu patrzeć na swoje ciało z dystansu. Nie pozwala jednak mężczyznom na wpatrywanie się w siebie, rozmawianie z sobą czy dotykanie. Po prostu pokazuje własne walory fizyczne, które uważa za atrakcyjne, co zwykle wymaga od niej dużej pewności siebie.

Jej powody są znane tylko jej. Może po prostu być dumna z własnego ciała, może starać się wzbudzić zainteresowanie partnera lub, jak już wcześniej wspomniałam, by odstraszać inne kobiety, używając w tym celu własnego ciała. Odpowiedź na pytanie: Czy kobieta prosi o atak, nosząc prowokacyjne ubrania, nie jest taka wcale prosta, jakby się komuś wydawało.

Z jednej strony każda kobieta powinna mieć prawo noszenia tego, co chce, kiedy chce, i to bez obawy, że ktoś ją może zaatakować. Z drugiej natomiast mamy społeczeństwie chorych i pokręconych ludzi, którzy działają pod wpływem impulsu, zamiast przestrzegać praw, które mają chronić obywateli. Niestety ataki na atrakcyjne kobiety nie są rzadkością, wystarczy, że znajdzie się w nie odpowiednim miejscu, o nieodpowiedniej porze, by stać się ofiarą przypadkowego nieznajomego. 

Czasem wystarczy włączyć wiadomości, by przekonać się, ile kobiet jest atakowanych przez mężczyzn. Więc wiedząc o tym, że istnieją szaleni, chorzy mężczyźni, którzy zaatakują niczego niepodejrzewającą kobietę, to żadna tajemnica. Teoretycznie kobieta zwiększa wtedy swoje szanse na atak, wybierając noszenia seksownej odzieży.

Wyobraźmy sobie plażę pełną szczęśliwych ludzi, część z nich kapiącą się beztrosko, ale gdzieś w tym oceanie jest głodny rekin, który podpływa coraz bliżej do kąpiących się ludzi z zamiarem zaatakowania każdej z nich. Czy zdecydowalibyśmy się wtedy pokryć krwią i pływać w dalszym ciągu? Wiedząc, że gdzieś tam pływa wygłodzony rekin, który może nas zaatakować lub nie, w zależności od tego, czy nasze ścieżki się skrzyżują? Większość z nas powie zapewne, że nie.

Kobieta, która wybiera prowokacyjne ubrania, nie prosi o atak, ale przy wszystkich chorych ludziach na świecie zwiększa na to swoje szanse. Zboczeńcy częściej atakuje piękne kobiety, chodzące w seksownych ciuszkach, niż kobietę zakrywającą się od stóp do głów w stroju zakonnicy. Ponieważ mężczyźni są stymulowani wizualnie.

Czy więc kobiety powinny zawsze zakrywać swoje ciała, obojętnie gdzie się udają? NIE. Czy kobiety noszące prowokacyjne ubrania proszą o atak? NIE. Czy świadomie zwiększają na niego swoje szanse? Absolutnie TAK! To bardzo przykre, że żyjemy w świecie, w którym kobieta nie może obnosić się z własnym ciałem, z którego jest dumna. Mężczyźni natomiast mogliby po prostu podziwiać je przez chwilę z daleka, nie sprawiając, że poczułaby się niekomfortowo.

Jednakże bezpieczeństwo jest ważniejsze niż poczucie atrakcyjności. Atak na tle seksualnym pozostawia zawsze trwały ślad na psychice kobiety, już nigdy nie będzie czuć się ani atrakcyjna, ani bezpieczna. Będzie zawsze odwracać się za siebie...


Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości