Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
11 obserwujących
260 notek
146k odsłon
  144   0

Druga połówka tej samej pomarańczy.


Wierzę, że gdzieś tam jest ktoś, kto jest dla nas stworzony. Jednak dla wielu ludzi idea bratnich dusz jest bzdurą, fanaberią kobiet. Dla tych ludzi to po prostu coś, co dzieje się w bajkach, a nie w realnym świecie. Jednakże dla innych to logiczne wyjaśnienie faktu istnienia prawdziwej miłości. Podobnie jak oni wierzę, że są ludzie, z którymi możemy być kompatybilni i mieć idealne relacje. Jednak odróżnienie bratniej duszy od niewłaściwego partnera może być dość trudne. Tylko poznając go, możemy stwierdzić czy uzupełniamy się nawzajem pod każdym względem. W rzeczywistości możemy być prawie telepatyczni ze względu na poziom naszej emocjonalnej intymności, gdy głęboko się rozumiemy. Gdy zauważamy, że obdarzamy się nawzajem bardzo silnym uczuciem, to znak, że prawdopodobnie to nasza bratnia dusza. Czasami musimy czekać dni, miesiące, a nawet lata, by być tego pewnym, miłość bowiem wzrasta z czasem.

Pożądane jest posiadanie partnera, który interesuje się wszystkim, co nas dotyczy i robi wszystko, co jest możliwe, aby nas uszczęśliwić. Podobnie zasada ta dotyczy nas samych. Dlatego też, jeśli nasz partner jest naprawdę w nas zakochany, jeśli czerpie radość z przebywania w naszym towarzystwie lub zawsze stara się wydobyć z nas to, co w nas najlepsze, mamy przy sobie odpowiednią osobę. Możemy przy niej być sobą, bez udawania i zbędnego stresu. Choć to normalne na początku każdego nowego związku, to jednak czas wszystko prostuje. Jeśli jednak przyłapujemy się na tym, że zawsze, bez względu na staż naszego związku, wkładamy dodatkowy wysiłek, aby wyglądać idealnie lub nasz partner bezpośrednio, lub pośrednio zmusza nas do tego, to znak, że nie jesteśmy bratnimi duszami. Nie na tym bowiem to polega.

Bratnie dusze często mają poczucie, że znaną się od zawsze. Przy takiej osobie łatwiej jest się zrelaksować i pozwolić sobie na bezbronność. One dają nam możliwość pokazania sobie, swojego prawdziwego ja, pomimo posiadania wad i niedoskonałości. To bardzo ważne by nasze wartości i cele były zgodne, w przeciwnym razie nie ma szansy na prawdziwe porozumienie w naszej relacji. Chodzi o to, że nasz styl życia musi do siebie pasować. Ponieważ, tylko wtedy będziemy spędzać z przyjemnością wspólnie czas, a nasza więź będzie coraz silniejsza. W przypadku bratnich dusz to całkowicie naturalne i niewymuszone, że mają prawie takie same wartości, ponieważ są dla siebie stworzeni. Pomimo że możemy być różni, zawsze będziemy wzajemnie szanować swoje poglądy. Kochający się partnerzy powinni rozpoznawać, szanować i wspierać swoje wzajemne wybory niezależnie od różnic, jakie ich dzielą.

Poza tym nie możemy mieć wszystkich poglądów takich samych. Oznacza to, że partner, który nie zawstydza nas za nasze przekonania i wartości, to jedna osoba na milion. To bardzo ważne by nasz partner miał siłę nas wspierać, a także, by potrafił oprzeć się na nas w celu uzyskania naszego wsparcia. W obecnych czasach to ważna umiejętność, ponieważ w każdej chwili możemy potrzebować bliskiej osoby, która pomoże nas podnieść na duchu po stracie, utracie pracy czy rozczarowaniu. To właśnie dzięki komuś takiemu będziemy mieli siłę walczyć z przeciwnościami losu. I nie chodzi tylko o wsparcie dla kobiet, mężczyźni potrzebują go tak samo, jak i one. Chociaż społeczeństwo oczekuje, że mężczyźni będą twardzi i silni nawet w najtrudniejszych czasach, oni też są tylko ludźmi, dlatego czasami naprawdę potrzebują wszelkich form wsparcia, aby przetrwać.

Dlatego bądźmy nawzajem swoimi opiekunami, którzy zawsze są obok siebie i karmią swoje serca nawet w ciemnych i trudnych sytuacjach. By być naprawdę ze sobą, bardzo ważnym czynnikiem jest bliskość, fizyczne połączenie, chemia, która idzie we właściwym kierunku. Zachowania seksualne w dużym stopniu bowiem przyczyniają się do długowieczności związku. W rzeczywistości seks jest najwyraźniej mechanizmem, który utrzymuje parę razem, zwłaszcza w długotrwałych związkach. Silna chemia pomiędzy partnerami jest jak katalizator, który zwiększa długość i czas trwania ich relacji. Ponieważ nasza bratnia dusza będzie kimś, z kim mamy nadzieję spędzić resztę swojego życia, będzie to jednak tylko wtedy to możliwe, jeśli oboje łączy silne fizyczne połączenie. Wtedy zwykłe trzymanie za rękę swojej bratniej duszy sprawiać nas będzie w wir, nawet przez wiele lat bycia z nią w związku.

Gdy dochodzi do nieporozumień czy kłótni, idealnym partnerom lub bratnim duszom łatwiej jest się pogodzić i dojść do kompromisu. Pomimo wypowiedzianych ostrych słów, znajdujemy w sobie potrzebę pogodzenia się, przeproszenia, gdy zawiniliśmy. By po burzliwej nocy, obudzić się następnego ranka w dobrych stosunkach, jakby poprzedniego dnia nic się nie wydarzyło. Wydawać się może, że ich miłość i więź stają się silniejsze po każdej kłótni. Nieporozumienia są nieuniknione w związku, jednak w ich przypadku wzmacniają tylko ich relacje. Czasami, gdy spotykamy swoją bratnią duszę, instynkt podpowiada nam, że to nasza druga połówka. Nasz wewnętrzny głos mówi nam, że to ktoś bardzo wyjątkowy, ktoś z kim mamy duchowe połączenie, ktoś z kim rozumiemy się bez słów. Mimo że nie będziemy umieli powiedzieć dlaczego, to będziemy tego po prostu pewni.

W takich chwilach wystarczy zaufać swojemu przeczuciu i trzymać się tej wyjątkowej osoby, ponieważ prawdopodobnie jest ona naszą prawdziwą miłością. Gdy jesteśmy razem ze swoją bratnią duszą, poczujemy się jak w magicznym związku, który sprawia, że ​​jesteśmy niezwykle szczęśliwi, ponieważ nasz związek będzie mniej stresujący w porównaniu z innymi parami. Jest tak, ponieważ jesteśmy z kimś, kto został stworzony z myślą tylko o nas. A jeśli wydaje się, że jeszcze jej nie znaleźliśmy, nie martwmy się, pewnego dnia ją znajdziemy. A kiedy to nastąpi, nie będziemy tego żałować. Wszystko, co nas w życiu spotkało, będzie tego warte.Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości