Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
17 obserwujących
344 notki
211k odsłon
  1668   1

Lokum za seks

Ostatnio coraz częściej spotkać można ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań za tzw. "korzyści", inaczej mówiąc za seks.

Wynajmowanie mieszkań młodym, atrakcyjnym kobietą za usługi seksualne jest postrzegane przez działaczy jako rosnące zagrożenie i produkt uboczny kryzysu mieszkaniowego, gdzie młodzi ludzie nie mogą znaleźć mieszkania w przystępnej cenie. Problem ten stał się szczególnie widoczny w dużych miastach, w których znajdują się wyższe szkoły, gdzie młode kobiety stają się celem nieuczciwych właścicieli i deweloperów. Obraźliwe ogłoszenia zazwyczaj oferują bezpłatne korzystanie z luksusowych mieszkań w zamian za "intymność", "korzyści", "fwb" – przyjaciele z korzyściami lub zwyczajnie za usługi seksualne. 

"Wynajmę mieszkanie za darmo w zamian za wspólne chwile" - tak brzmi ogłoszenie wynajmu na jednym z białostockich portali - wskazuje Gazeta Współczesna. 

To przerażające, kobiece ciało traktuje się w naszym społeczeństwie jako towar wymienny. Ja ci lokum, ty mi sex. Co gorsza, jest mnóstwo ogłoszeń, które skierowane są do mężczyzn przez kobiety, w których oferują sex klasyczny, oralny, analny i wiele, wiele więcej za nieodpłatne użyczenie mieszkania. Co się stało z ludźmi i ich zasadami moralnymi?! Czy nowe znaczy upadłe, zepsute, pozbawione godności?

Zastanawia mnie, kto wychował te młode, "postępowe" kobiety? Chyba ktoś do cna zepsuty, pozbawiony jakichkolwiek zasad moralnych, zwykły alfons lub prostytutka, dla którego niewinność, godność nic nie znaczy! Nic dziwnego, że wielu mężczyzn nie szanuje kobiet, skoro większość z nich to zwykle cichodajki, najgorszy sort prostytutek. Prawdziwa prostytutka przynajmniej jest uczciwa, nie podaje się za kogoś, kim nie jest...

"Witaj

Szukam miłej dziewczyny która ma problem lokalowy i zastanawia się nad jego rozwiązaniem. Mam wolne dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i mogę je udostępnić bezkosztowo ;). Studia, nowa praca, czy po prostu chcesz się uniezależnić - napisz to znajdziemy rozwiązanie.

Wyposażenie jest na miejscu, podłączone media - kablówka, internet.

Więcej informacji - Priv.

Pozdrawiam" - ogłoszenie pochodzi ze strony wroclaw.adingo.pl.

Tego typu ogłoszeń jest setki, jeśli nie tysiące. Doszło do tego, że mężczyźni traktują kobiety jak dziwki... Wolałabym być sama niż z kimś podobnym.


Źródła:

https://warszawa.naszemiasto.pl/gp-mieszkanie-za-sex-takie-oferty-czekaja-na-studentki/ar/c1-2565606

https://wroclaw.adingo.pl/ogloszenie/470056849/wroclaw-Mieszkanie-dla-dziewczyny.html


Lubię to! Skomentuj146 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości