Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
13 obserwujących
308 notek
174k odsłony
  188   0

Gra w podchody, jak bawią się bogaci psychopaci?


Czy kiedyś zastanawialiście się co będzie was w stanie podniecić i dodać pikanterii waszemu związkowi, gdy już wszystko zawiedzie? Mając wszystko, coraz mniej rzeczy jest w stanie dać wam satysfakcję seksualną i nie tylko. Brak problemów finansowych; piękne kobiety na skinienie ręki; wyprawy na sex weekendy, pełne dragów, najlepszego alkoholu i prostytutek. Co wtedy? Co pomoże wam poczuć znowu ten dreszczyk emocji, dreszczyk podniecenia...

Już przeciętny Kowalski ma dziś problem z erekcją, zbyt dużo stresu, problemy finansowe, wiecznie niezadowolona żona, czy podkładanie sobie przysłowiowej "świni" w pracy. To wszystko wpływa na jego psychikę, co z kolei powoduje problemy z erekcją. A co, gdy dotyczy to ludzi sukcesu? Ich nie ogranicza brak pieniędzy na swoje przyjemności. Szukają więc sposobu na poczucie czegokolwiek nawet kosztem innych. Najważniejsze, by znowu coś poczuć!

Niektórzy próbują zabaw ze zwierzętami, inni szukają emocji w zabawach sado-maso, a jeszcze inni grają w miłosne podchody. Wydawać by się mogło, że ci ostatni nie robią nic złego. Jednak emocje i uczucia innych to bardzo śliski i niebezpieczny temat, ponieważ wykorzystane osoby mogą być przez nich bardzo skrzywdzone. Takie zabawy mogą skończyć się dla kogoś bardzo tragicznie, na przykład utratą zdrowia lub życia. Trzeba mieć nawiasem mówiąc, nierówno pod "sufitem" by wpaść na coś takiego.

Niestety to bardzo proste, Internet dziś sprzyja takim osobom, bardzo łatwo spośród tłumu znaleźć odpowiednią ofiarę. W zależności od tego, kto będzie dostarczać tych niewybrednych emocji bogatemu partnerowi, kobieta czy mężczyzna, w tym celu zostaje wybrana ich ofiara, naturalnie płci przeciwnej. Zaczynają się podchody, jest bez znaczenia, jak osiągnie jej przychylność, ważna jest systematyczność i zdobywanie jej zaufania. Gdy powiedzmy, kobieta wpadnie w sidła temu psychopacie, wszystko się nagle zmienia. Z miłego, wrażliwego faceta, nie pozostaje śladu. Mężczyzna staje się toksyczny, wmawia ofierze, że jest zła, że go nie kocha, a wszystkie problemy ich dotyczące to jej wina. Po czym zrywa kontakt.

Tygodniami ją obserwuje, ale się do niej nie odzywa. Gdy widzi, że jej zainteresowanie jego osobą się zmniejsza, przypomina o sobie kolejnym wyznaniem miłości. Przeprasza, jest miły i uprzejmy, ale to tylko gra. Wszystko po to, by ofiara znów uwierzyła w szczerość jego uczuć. Swoje zachowanie tłumaczy problemami w firmie czy życiu prywatnym i gra toczy się dalej. To smutne, ponieważ gdy nieświadoma tego ofiara, zastanawia się nad tym, jak pomóc ukochanemu, on zabawia się w najlepsze ze swoją prawdziwą miłością, śmiejąc się z naiwnej kobiety.

Gra trwa, a para psychopatów czuje dreszczyk emocji. Ich związek kwitnie w najlepsze, w czasie, gdy ich ofiara balansuje na emocjonalnej krawędzi. Normalny człowiek nie wytrzymuje długo takiej huśtawki nastrojów, popada w stany głębokiego smutku, które są najlepszą drogą do stanów depresyjnych, depresji, stanów lękowych i wycofania z życia. Kobieta przestaje spotykać się ze znajomymi, czekając w domu na wiadomość od ukochanego. Wpada w depresję, gdy gra toczy się dalej, może doprowadzić ona nawet do jej próby samobójczej. Depresja, pretensje ukochanego, problemy w pracy i w życiu prywatnym, doprowadzają ją do stanu, gdy jedynym wyjściem wydaje się śmierć. 

Będzie miała szczęście, gdy karetka zdąży i lekarze odratują ją, a następnie odbędzie terapię i małymi krokami dojdzie do siebie. Pod warunkiem, że zerwie kontakt z psychopatą, który przez ten cały czas ją tylko dręczył. Jednak są przypadki, że ofiara umiera, a psychopata szuka kolejnej... Wyrzuty sumienia? Oni ich nigdy nie mają, wręcz cieszy ich taki obrót sprawy, ponieważ potrzebują świeżych doznań, jakiejś zmiany, może tym razem ich ofiarą będzie mężczyzną, kto wie...

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale