Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
12 obserwujących
303 notki
171k odsłon
  791   1

Jak kupić żonę?


Czy można legalnie kupić żonę? W obecnych czasach dużą popularnością na świecie cieszy się nowa forma znajdowania żon. Można ją wybrać z katalogu i "kupić" online... Czyżby chodziło o handel ludźmi? Nie, jest to zupełnie legalne prawie we wszystkich krajach na świecie. Jednym z krajów, w których takie małżeństwa są zakazane przez prawo, są Filipiny. Pomimo tego istnieje ogromna ilość platform oferujących filipińskie kobiety, musimy jednak pamiętać o tym, że może to wpakować zainteresowanego mężczyznę w kłopoty. Poza tym właściwie można poślubić kobietę z dosłownie dowolnego innego kraju, o ile ma już ukończone osiemnaście lat lub osiągnęła pełnoletność. 

Najpopularniejszymi dziewczynami na większości platform są zmysłowe Latynoski, wyrafinowane Azjatki i Słowiańskie piękności. Te dziewczyny odnoszą ogromny sukces wśród mężczyzn z Zachodu. Jest cała masa powodów, dla których te kobiety są tak przez nich pożądane. Można również zamówić narzeczoną z konkretnego regionu świata, zależy to od preferencji klienta. Jednak obecnie obowiązującym trendem dla większości Amerykanów, Kanadyjczyków i Brytyjczyków jest małżeństwo z dziewczynami z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Korei, Chin, Tajlandii, Kolumbii, Meksyku i Brazylii. To najpopularniejsze wśród nich kraje, jednakże jest również wiele ofert dziewcząt z innych krajów Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej.  

W kupnie panny młodej chodzi o usługi instytucji swatki, już dawno zapomnianej, a dzięki pandemii wracającej do naszych łask. "Panna młoda" w sprzedaży wysyłkowej to kobieta, która przekazuje swoje dane osobowe serwisowi swatki, pomagającemu jej znaleźć męża w kraju lub za granicą. W ostatnich dziesięcioleciach istniał trend, by mężczyźni z Zachodu poślubili kobiety z krajów się rozwijających. Większość takich relacji nawiązuje się przede wszystkim na portalach i aplikacjach randkowych, które oferują swoim członkom usługi swatki.

Te międzynarodowe serwisy randkowe są najbardziej popularne wśród panien młodych z Południowo-Wschodniej Azji, Ameryki Południowej i krajów Europy Wschodniej. Coraz więcej mężczyzn szuka żon na Ukrainie, Białorusi, w Rosji i Mołdawii. Jest to całkowicie legalne, ponieważ to kobieta sama podejmuje decyzję o ślubie z danym mężczyzną. Nikt jej do tego nie zmusza. Dlaczego więc nazywa się ten proces "kupowaniem panny młodej"? Z prostego powodu, ponieważ poszukiwanie odpowiedniej zagranicznej kandydatki, wiąże się z pewnymi kosztami, za wszystko się tu płaci. Sama koncepcja małżeństw wysyłkowych istnieje od wielu stuleci. Zainicjowali ją samotni mężczyźni z USA, którzy nie mogąc znaleźć małżonek na swoim terenie, zamieszczali ogłoszenia w angielskich gazetach. Okazało się, że było wiele zainteresowanych tym kobiet, które zgodziły się poślubić mężczyzn, mimo że ich nigdy nie widziały osobiście.

Od tej pory "wysyłkowe narzeczone" zyskiwały coraz większą popularność wśród mężczyzn ba całym świecie. Zainteresowani panowie ślubem z cudzoziemką muszą liczyć się ze sporymi kosztami z tym związanymi. Mimo to randki online są bardziej przystępne niż te w realu. Tu nikt nie naciągnie naiwnego mężczyznę na drogi obiad w modnej restauracji, czy nocny wypad do klubu i nieziemsko drogie drinki. Jedynymi kosztami są miesięczna opłata za usługi serwisu i połączenie internetowe. Poprzez pisanie i rozmowy online, mężczyzna poznaje swoją wybrankę, a ona jego. Z takiej znajomości może wyniknąć nawet prawdziwa miłość. Sam serwis dostarcza klientowi oferty potencjalnych kandydatek, pomaga w komunikacji z nimi i z formalnościami związanymi ze ślubem.

Czy miłość można kupić? A czemu nie? Skoro zakochujemy się za darmo, to jaką wartość będzie mieć dla mężczyzny, gdy będzie musiał za nią zapłacić? Czy nie jest to dobre rozwiązanie dla naszych, rodzimych panów, którzy nie mają czasu biegać za niezdecydowanymi Polkami? Co sądzicie o tym drodzy panowie?

Lubię to! Skomentuj63 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości