Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
13 obserwujących
308 notek
174k odsłony
  382   1

Hieny w spódnicach


Bogaci mężczyźni są bardzo często nieufni i rozgoryczeni, ponieważ ich pieniądze przyciągają kobiety, które myślą wyłącznie o tym, jak ich oskubać. Oczywiście odnoszone przez nich sukcesy ich cieszą, ale tylko wtedy, gdy mogą je z kimś dzielić. Posiadanie dużej ilości pieniędzy jest czasem gorsze od biedy. Bez nich żyć się nie da, ale gdy je mamy, stajemy się dla innych zwierzyną łowną. Wiele pięknych, młodych kobiet oblega takich ludzi, rozpoczynając polowanie na nich. Te piękne, zadbane, zgrabne kobiety w kosztownych, markowych ubraniach, pachnące dobrymi perfumami czekają tylko na szanse, by się do nich zbliżyć. To stałe bywalczynie różnego rodzaju bankietów, wyścigów czy innych imprez, na których można spotkać bogatych mężczyzn. One same reklamują swoje ciało na Instagramie, to właśnie tam poznają swoje przyszłe ofiary.

Żadna z nich nie pracuje, ich jedynym zajęciem jest dbanie o siebie, korzystanie z siłowni i spa. To bezwzględne hieny, czekające na jakiegoś bogatego naiwniaka, którego będą mogły "doić". I tak stają się jego drogimi kochankami, a następnie drogimi żonami, aż w końcu zostają ich bardzo drogimi byłymi żonami. One z tego po prostu żyją, to zwykłe prostytutki z wymaganiami. Niestety, mężczyźni są ślepi, imponuje im zainteresowanie tych pięknych kobiet, które swój wygląd zawdzięczają głównie medycynie estetycznej. Szkoda, że charakteru nie mogą sobie zoperować.

To smutne, ale jest obecnie wiele kobiet, które lecą na bogatych facetów. Czy nas to dziwi? Nie, zawsze były wśród nas nieuczciwe kobiety z lepkimi paluszkami, ale przeraża ich obecna liczba. Jedne z nich lecą na pieniądze, inne na możliwości, jakie facet ma do zaoferowania, jeszcze inne widzą swoją szansę na zrobienie kariery dzięki niemu, a następne dobry seks. Interesują je tylko nieprzeciętne osobniki, mający coś do zaoferowania. Te kobiety nigdy nie kierują się tylko jednym, uczuciem. To pewne. Małżeństwo to biznes, zresztą bardzo dochodowy. Wysokie alimenty w razie rozwodu, pozwalają im dalej żyć w luksusie, aż do złapania kolejnego "Jelenia". 

Dlaczego szukają człowieka majętnego? To proste, bogaty partner zapewni im stabilność finansową i ich przyszłym, wspólnym dzieciom, a co za tym idzie, nie będą się martwić, co do "gara włożyć". Wyrosło nam pokolenie zimnych jak lodowiec pseudo kobiet, które bardziej cenią sobie stan konta partnera niż jego samego. Facet musi mieć kasę, w przeciwnym razie jest nieudacznikiem bez szansy na związek z nimi. Gruby portfel to jedyna cecha atrakcyjności mężczyzny w ich mniemaniu. 

Pamiętam rozmowę z przyjacielem, który miał złe doświadczenia z jedną z tych "Dam". Poznał pewną kobietę po trzydziestce na Instagramie, chwilę pisał z nią i w końcu się spotkał. Wieczór przebiegał miło, doszło do seksu w hotelowym pokoju, po czym wyszedł uregulować rachunek, pozostawiając towarzyszkę samą. Dodam tylko, że sex uprawiał w prezerwatywie. Po dwóch miesiącach kobieta poinformowała go, że spodziewa się jego dziecka. Przyjaciel zaskoczony stwierdził, że nie jest to możliwe, ponieważ uprawiali sex w prezerwatywie, na co panna odpowiedziała, ze śmiechem, że zapomniał o niej. Kobieta zabrała z pokoju zużytą prezerwatywę wraz z nasieniem i zaaplikowała je sobie w zaprzyjaźnionym gabinecie ginekologicznym. To przerażające, jakimi cyniczkami są dziś kobiety.

Dlaczego tak jest? Olbrzymi wpływ na taką postawę kobiet ma wychowanie i wzór rodziny, jaki wpojono im w dzieciństwie przez rodziców. Jeśli dla matki pieniądze były wykładnią atrakcyjności mężczyzny, to z dużym prawdopodobieństwem jej córka też będzie patrzeć na mężczyzn przez ten pryzmat. Niestety to rzeczywistość, ktoś wychował te hieny. Szkoda, że rodzice nie zadbali o ich dobre wykształcenie, czy kręgosłup moralny, tylko wpojono im fałszywy obraz rzeczywistości, według którego prostytucja jest formą kreatywności, dobrego radzenia sobie w życiu. Co się stało z ambicją, godnością i moralnością? Czyżby nasze dobre wychowanie już się wcale nie liczyło? Takie postępowanie to nie kreatywność, a jej brak. Jednak mężczyźni ponoszą tu również winę, ponieważ szukają łatwej zdobyczy. Seks drodzy panowie to nie wszystko, a ładny wygląd to nie dobry charakter. Kobieta, kupcząc własnym ciałem, jest pozbawiona pozytywnych cech ludzkich.

 Nie dziwmy się wtedy, że takie kobiety nic nie czują nawet do własnych dzieci, już o partnerze nie wspomnę, doprowadzając często do tragedii. No cóż, jak mawiała moja babcie " Ładna miska jeść nie daje".


Lubię to! Skomentuj47 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości