Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
13 obserwujących
307 notek
173k odsłony
  443   1

Głupcy szukają tandeciar...


Żyjemy w kulturze napędzanej przez celebrytów. Większość kobiet upodabnia się do modelek z Instagrama, to z nimi chcą się identyfikować. Już nie można znaleźć kobiety, posiadającej tam konto, a pomimo tego niepublikującej tam swoich zdjęć. Autoreklama stała się szansą na zdobycie lepszego partnera, zarówno jeśli chodzi o jego aparycję, jak i jego zasobów finansowych. Mężczyźni natomiast łapią się na te fotki prawie nagich kobiet, przypomina to trochę koński targ, tylko zajrzenia w zęby brakuje.

Choć kipi to tandetą, kobiety mają tam wielu obserwujących. Mężczyźni, którzy umawiają się z tymi tandetnymi kobietami, to mężczyźni z niską samooceną i wyjątkowo płytcy. Bardziej martwią się tym, co inni faceci myślą o ich partnerkach, niż ich poziomem. To zwykły podryw na chatę, na jedną, góra kilka nocy i tak kobieta przechodzi z rąk do rąk różnych mężczyzn. Można byłoby powiedzieć handel żywym towarem, kupujący to mężczyźni, sprzedający to kobiety. 

Prawdziwi mężczyźni jednak chcą prawdziwych kobiet, a prawdziwe kobiety nie są wytworem chirurgii plastycznej tylko, są zadowolone z tego, co dała im natura. Dbają również o siebie i mają zdrowe poczucie własnej wartości. Kobiety z klasą postępują według zasad moralnych, nigdy nie tracą kontroli nad własnym postępowaniem, potrafią znaleźć się w każdej sytuacji. Nie ulegają ani modzie, ani namowom innych.

Szkoda, że ​​bycie człowiekiem z klasą, powoli odchodzi z naszej kultury, dotyczy to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Klasa i dobre maniery są zastępowane przez tandetę, nieuprzejmość i chamstwo. Jednak ktoś z klasą, kto nauczył się manier i grzeczności, może zdobyć szacunek w każdym miejscu na świecie.

Posiadanie jej to cecha, którą należy ćwiczyć, doskonalić, uznając swoje wady i niepowodzenia. Łatwo jest obwiniać innych za swoją niegrzeczność, a znacznie trudniej przyznać się do błędu i przeprosić.

Przecież to takie proste, czasem wystarczy przytrzymanie otwartych drzwi, by ktoś inny mógł swobodnie przez nie przejść; pomachanie w podziękowaniu kierowcy samochodu, który zatrzymał się, aby umożliwić przejście nam przez ulicę lub po prostu powiedzenie "Dziękuję" ze szczerym uśmiechem.

Mężczyźni twierdzą, że mają i tak już wystarczający problem z umawianiem się obecnie z kobietami. A kobiety z klasą są bardzo trudne do zdobycia. W dzisiejszych czasach mężczyźni opierają się na matematyce. Nie chcą tracić czasu na kobiety z klasą, ponieważ jeśli im się nie uda, poniosą porażkę. Tymczasem mogą zainwestować ten czas w kilka innych niezbyt eleganckich dziewczyn i mieć udane życie seksualne. Po co więc marnować czas? No właśnie: po co?

Głupcy bardzo nie lubią zasad. Odkrywają, że przeszkadzają im w zabawie. W rzeczywistości zasady moralne chronią nas przed nami samymi. Na przykład seks przedmałżeński może prowadzić do nieplanowanych ciąż, HIV, chorób przenoszonych drogą płciową, poczucia winy i ryzyka bycia wykorzystaną seksualnie.

Tandetne kobiety mają niską samoocenę i pozwalają się traktować jak zwykłe dziwki. Mężczyźni wykorzystują je, nigdy jednak nie traktują poważnie. Sami twierdzą, że z kimś tak łatwym nie chcą zakładać rodziny. Według nich to od kobiety zależy utrzymanie wysokich standardów. W efekcie szukają kobiet z klasą, by to z nimi być w prawdziwym związku.

Nawet jeśli nie jesteśmy wystarczająco przekonani, aby w to uwierzyć, czasem grzechy ojca nawiedzają jego dzieci aż do trzeciego, a nawet czwartego pokolenia. Więc jeśli ojciec jest powierzchownym, samolubnym kobieciarzem, tak samo będzie z jego synami, a jego córki prawdopodobnie skończą z samolubnymi palantami, którzy nieustannie będą je zdradzać lub sprawiać, że ​​ będą się czuły niekochane.

Mężczyźni boją się kobiet na poziomie, ponieważ nie mogą wtedy z taką łatwością grać bohatera domu.

Lubię to! Skomentuj53 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości