Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
14 obserwujących
309 notek
175k odsłon
  273   1

Młodość czy doświadczenie? Jakich kobiet pragną mężczyźni?


Zuchwałość, przywileje i całkowite lekceważenie przez niektórych starszych mężczyzn tego, co mogą myśleć o nich młode kobiety, mężczyzn w wieku niejednokrotnie ich ojca lub dziadka. Panowie ci mają często problem z higieną i samooceną. Uważają się za godnych partnerów tych młodych, atrakcyjnych kobiet. A są w ich oczach tylko lubieżnymi staruszkami. Dlaczego więc zawsze znajdują jakąś chętną? Kobietę, która upewnia ich w przeświadczeniu, że są jeszcze atrakcyjni. I nie mówię tu o mężczyznach 40+ czy nawet 50+, tylko dużo starszych. 

Oczywiście zdarzają się wyjątki, bo przecież strzała amora też może gdzieś się zabłąkać, ale to nie reguła. Jedyna rzecz, która może zaimponować tym młodym kobietom, jest ich kasa. Majątek, który wielu z nich zawdzięcza swoim byłym żonom, które wspierały ich i pomagały, ale które przestały być dla nich dość dobre i atrakcyjne, gdy się dorobili. Oj panowie! Nie ładnie, nie ładnie, tak potraktować wieloletniego partnera, który był z wami, gdy nic nie mieliście i was wspierał?! No cóż, na zwykłą przyzwoitość już nie można liczyć. 

Pamiętajmy jednak, że karma wraca. Wasze eks żony przeżyją i powiększą swe doświadczenie o zdobyte przy was, zwłaszcza te, by nie ufać mężczyznom, nawet tym, z którymi żyły kilkadziesiąt lat. Te mądrzejsze ogarną się, zadbają o siebie i otworzą na nową miłość. To już nie te czasy, że porzucone kobiety przybierają maskę męczennicy i płaczą za eks mężem. Poznają kogoś, dla kogo będą piękne i ważne, zapominając o starym draniu, który je wykorzystał. Na brak zainteresowania nie mogą narzekać, jest mnóstwo chętnych, tych starszych i tych młodszych. Powiecie, młodzi chcą tylko seksu od dojrzałych kobiet.

 A czego chce staruszek od młodej kobiety? Opowieści z krainy mchu i paproci? A może, żeby mu opowiedziała Kacze opowieści?! Co za hipokryzja... Każdy ma prawo do szczęścia, skoro mężczyźni mogą być z kobietami w wieku swoich córek, czy wnuczek, to niby dlaczego dojrzałe kobiety nie mogłyby być z młodszymi mężczyznami?! Oni doceniają zarówno doświadczenie swoich partnerek, jak i bezpośredniość i to, że wiedzą czego chcą. Zapytałam kilku mężczyzn o zdanie na temat:. Jakie kobiety preferują i dlaczego?

Marcin(36): "trochę młodsze"

Piotr(27): "Ja preferuję rówieśniczki, ze względu na to, iż oboje możemy doświadczać pewnych rzeczy, wymieniać się zdobytym doświadczeniem oraz uczyć się na błędach, które popełniliśmy".

Mateusz: "Odpowiedź jest oczywista. Mądre, w pewien sposób pociągające mężczyznę i stałe. Nie o to chodzi prawda? Cóż akurat u mnie zawsze były młodsze partnerki. Pierwsza dziewczyna rok młodsza, druga trzy lata, następna 5 lat młodsza a była małżonka 6 lat. Teraz jest między nami 9 lat różnicy. Z tym że to tak naprawdę nie gra żadnej roli. Raczej patrzyłem na charakter i to coś u kobiet, choć przeważnie mnie to zawodziło. Cóż podejrzewam, że ilu mężczyzn tyle będzie opinii. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, to znowu uważam, że im starsza partnerka tym jest lepiej. Aczkolwiek to znowu będzie zależało indywidualnie od człowieka i jego podejścia. 

Dlaczego młodsze? Powiem Ci z ręką na sercu, że absolutnie nie wiem, dlaczego tak mi się ułożyło, że zawsze są młodsze ode mnie. Nawet się nad tym nie zastanawiałem przy wyborze."

Paweł (45): "Takie max. do 35, bo starsze to już się nie nadają do rodzenia pierwszego dziecka".

Romuald (40): "Z pewnością takie, które wydają im się atrakcyjne fizycznie. Jeśli chcą założyć rodzinę, mieć dzieci, to raczej z taką, która dziecko mieć może. Wiesz, jeśli chodzi o seksualne przygody, to tak, różnica spora może być. Do związku to raczej zbliżony wiek, ale wolą kilka lat młodsze. A dużo młodsza czy dużo starsza - tak mówiąc szczerze, to jak zauważyłem, u większości mężczyzn odpada. Młodsza zdradzi, odejdzie, starsza za szybko się zestarzeje. Życie jest brutalne. Czym innym jest seks, a czym innym związek".

Zbyszek: "Zdaję mi się, że starsze, trudno jest mi powiedzieć o tym, każdy ma inny gust. Powiem krótko, doświadczenie".

A więc wynika z tego, że mężczyźni w większości pragną seksu ze starszymi, ale związku z młodszymi. Trochę to mało konsekwentne i logiczne, ale nikt nie mówi, że związki muszą takie być. Dziwi mnie tylko jedno, po co się wiązać z kimś, tylko z uwagi na jego wiek...

Lubię to! Skomentuj42 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości