Kobieta Świadoma
Prawda ponad wszystko
17 obserwujących
338 notek
207k odsłon
  626   1

Atrakcyjność kobiety wzrasta, gdy...


Nie każdy mężczyzna jest płytki, jeżeli chodzi o kryteria, jakimi kieruje się przy wyborze kobiety. Dla wielu z nich sam wygląd, to zbyt mało, aby mogła pozostać w umyśle mężczyzny na długo po ich spotkaniu. To, co przyciąga go do niej, to nie tylko fizyczność… dla niektórych mężczyzn jest ważne również przyciąganie emocjonalne, intelektualne, a nawet duchowe. Każdy mężczyzna uważa, że to sprawa indywidualna, każda kobieta bowiem zapada w pamięć na różne sposoby. Są to zarówno jej naturalne zachowania, jak i jej inteligencja, czy umiejętność postrzegania świata. Choć atrakcyjność fizyczna jest bardzo ważna, wielu mężczyzn uważa atrakcyjność emocjonalną kobiety za jedną z najbardziej atrakcyjnych jej cech. Tak naprawdę, nie ma konkretnej cechy, która sprawia, że ​​kobieta zapada w pamięć mężczyźnie.

Kiedy kobieta staje się słabością mężczyzny? Co sprawia, że ​​faceci szaleją za właśnie tą konkretną kobietą? Zazwyczaj powodem owego przyciągania są proste małe rzeczy, które są niedoceniane przez samą kobietę. Jedną z takich rzeczy jest fakt, że wzbudza w ludziach sympatię. To cenna cecha, gdy inni lubią przebywać w jej towarzystwie. Wynika to z jej ogólnej aury i osobowości, zachowując się wyjątkowo, zjednuje sobie ludzi wokół siebie. To doskonała cecha, gdy kobieta potrafi inteligentnie przeforsować swój punkt widzenia. Większość mężczyzn pociągają kobiety, które inteligentnie przekazują swoje uwagi, nie okazując niepotrzebnie agresji. 

Każdy prawdziwy mężczyzna chciałby mieć kobietę, która ma wiedzę i jest dobrze zorientowana w różnych sprawach. Kobieta prawdopodobnie zostanie zapamiętana, jeśli przekazuje istotne kwestie, nie okazując przy tym swojej wyższości. Niektórych mężczyzn bowiem onieśmielają kobiety sukcesu, jednak większość z nich chciałaby obcować z ambitną kobietą. To kobieta skupiona na swoim życiu, mająca marzenia i cele. Mężczyzna będzie miał wtedy pewność, że może go inspirować. Taka kobieta nigdy nie godzi się na bylejakość i pomaga ludziom wokół. Bez wątpienia jej partner będzie największym beneficjentem jej osiągnięć.

Większość mężczyzn pociągają szalone kobiety, które myślą i zachowują się w nieszablonowy sposób. Kobiety, które są pewne siebie, a zarazem towarzyskie. Podejmowanie przez nie ryzyka lub chęć zabawy przyciąga wielu. Takie kobiety nie tracą czasu na przejmowanie się tym, co myślą inni. Nuta szaleństwa dodaje pikanterii związkowi. Również umiejętności kulinarne wybranki to częsta słabość mężczyzny. Popularne powiedzenie mówi, że "przez żołądek do serca mężczyzny". Wielu mężczyzn decyduje się na małżeństwo z kobietami, które potrafią dobrze gotować. Tak, zdecydowanie to powód, by ją zapamiętać.

To, co sprawia, że ​​kobieta zapada w pamięć mężczyźnie, to uznanie, jakie okazuje mu za wysiłek wkładany w jej uszczęśliwienie. Gdy traktuje go tak, jak sama chciałaby być traktowana. Kobieta, która słucha z uwagą, staje się słabością mężczyzny. Żaden facet nie chce umawiać się z kobietą, która wyciąga wnioski i wariuje, zanim skończy jej coś wyjaśniać. Kobieta, która pozwala facetowi rozmawiać z nią swobodnie, bez przerywania i oceniania, zyskuje jego zaufanie. Nic tak nie uspokaja mężczyzny, jak świadomość, że ma kogoś, kto go słucha, rozumie i najprawdopodobniej pomoże mu przezwyciężyć wszelkie problemy.

Kochający się ludzie opowiadają sobie różne rzeczy, z których część jest bardzo osobista, a inna służy dogłębnej refleksji. Kobieta staje się opiekunką jego psychiki. Jednak nie może ona nigdy naruszyć tego zaufania, jeśli ma być niezapomniana. Ponadto nigdy nie wolno jej dzielić się tymi sekretami z rodzicami, przyjaciółmi ani kimkolwiek innym, ponieważ zależy od tego poczucie bezpieczeństwa mężczyzny. Kobieta powinna również mieć poczucie humoru. Żaden mężczyzna nie chce spędzać większości czasu z nudną, ponurą partnerką. Większość mężczyzn pociągają kobiety, które potrafią wywołać uśmiech na ich ustach. Taka kobieta potrafi ich zawsze rozweselić, gdy są wyczerpani emocjonalnie.

Niestety takich kobiet, posiadających te wszystkie cechy jest niewiele, dlatego też są tak cenne dla każdego mężczyzny. Dlaczego jest tak niewiele kobiet, które są atrakcyjne dla mężczyzn? Niestety od najmłodszych lat wpaja się im ducha rywalizacji, agresji i przesadnego przekonania, o swojej wartości. Kobiety przestały dbać o swojego partnera i rodzinę, stały się zimne, wyrachowane i egoistyczne, zawsze chcąc postawić na swoim. Czy to dobrze? Śmiem wątpić, ale to tylko moja opinia... 

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale