EdithKulpienski EdithKulpienski
724
BLOG

Czego nie toleruje u mężczyzny wartościowa kobieta?

EdithKulpienski EdithKulpienski Styl życia Obserwuj temat Obserwuj notkę 102


Każda wartościowa kobieta zdaje sobie doskonale sprawę z tego, ile jest tak naprawdę warta. Niestety jest wielu mężczyzn, którzy nie mają szacunku do samych siebie i dlatego nawet nie wiedzą, że powinni okazywać kobiecie coś takiego, jak szacunek. Mimo to niektóre z nich nadal pozostają z nimi w związku, czując, że są w nich zakochane i mają wciąż nadzieję, że ich ukochani się zmienią. Jednak nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ oni nie chcą zrozumieć swoich błędów, wolą żyć w przekonaniu, że są idealni. Niestety do ideału w oczach swojej kobiety im daleko.

Prawdę mówiąc, żadna wartościowa kobieta nigdy nie będzie tolerować pewnych rzeczy u mężczyzny w imię związku lub miłości. Tak drodzy panowie, prawdziwe kobiety nie będą brać tego, co im łaskawie rzucicie z pańskiego stołu, czy to wam się podoba, czy nie. One mają mózgi, jeśli chcecie iść na łatwiznę, to poszukajcie sobie głupiutkich blondynek, ale i tu nie byłabym pewna, czy to nie za wysoki poziom dla niektórych z was. Jeśli nie jesteście w stanie szanować własnej partnerki, to może znaczyć, że powinniście zainteresować się własną płcią, ona z pewnością was zrozumie.

Wartościowa kobieta nigdy nie będzie tolerować zniewagi ze strony swojego mężczyzny. Żaden facet nie ma prawa jej obrażać bez powodu. Przede wszystkim, kochający mężczyzna, nigdy nie będzie miał odwagi nawet pomyśleć o obrażaniu jej bez względu na to, co zrobi. Można zwyczajnie porozmawiać i pokazać jej, co mu przeszkadza. Obrażanie kobiety jest oznaką niskiej samooceny mężczyzny i jego braku kultury.

Tak jak prawdziwa kobieta nie będzie tolerować obrażania jej przez faceta, podobnie nigdy nie pozwoli, by na nią krzyczał. Kobieta winna być traktowana z należnym jej szacunkiem. A już nie do pomyślenia jest używanie przeciwko niej przemocy, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej czy seksualnej! Mężczyzna, który obraża kobietę swoimi słowami, sprawia, że ona czuje się poniżana, gdy obraża ją lub używa przemocy fizycznej czy seksualnej, zwyczajnie jej nie kocha. Jego obietnice i przysięgi poprawy to jedno wielkie kłamstwo. To gra na czas.

Nawet jeśli błaga ją na kolanach ze łzami w oczach, kobieta nie powinna ulec mu, to tylko przedłuży toksyczną relację. Nigdy jednak nic się w niej nie zmieni, a ona wyjdzie z niej cała poraniona. Obietnice toksyka bowiem są tyle warte, co gruszki na Wierzbie, to zwykły narcyz i manipulant. Jedyne co go tak naprawdę obchodzi, to on sam. Wartościowa kobieta szybko zrozumie, że on jest powodem braku jej spokoju ducha i go porzuci. Doskonale wie, że jej zdrowie psychiczne jest najważniejsze dla osiągnięcia jej celów. Dlatego w drodze na szczyt będzie ignorować każdą przeszkodę.

Jeśli ktoś temu przeszkodzi, jest zdolna zerwać z nim więzi po uprzednim daniu mu wielu szans na poprawę. Wartościowa kobieta odchodzi od wszystkiego, co zagraża jej spokojowi umysłu i nigdy nie wraca. Mimo że będzie mieć złamane serce, zrobi to, co dla niej jest najlepsze. Wybierze siebie

...

Jestem osobą, która chce być obiektywną w dzisiejszym absurdalnym świecie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości